Pogoda na weekend 3-4 sierpnia. W wi瘯szo軼i kraju czeka nas g堯wnie s這neczny i ciep造 weekend

Prognoza pogody na weekend 3-4 sierpnia. W pierwszy weekend sierpnia synoptycy przewiduj spore rozpogodzenia zw豉szcza na p馧nocy, wschodzie i w centrum kraju. W sobot mo磧iwe s tak瞠 lokalne burze.

Meteorolodzy przewidują większe opady deszczu tylko na sobotę. Na zachodzie i południu Polski pojawiać się będą lokalne burze.

Pogoda na sobotę 3 sierpnia. Synoptycy ostrzegają przed burzami na południu Polski

W sobotę najniższa temperatura w ciągu dnia zapowiadana jest dla województwa pomorskiego, warmińsko-mazurskiego, podlaskiego i świętokrzyskiego, gdzie będzie maksymalnie 23 stopni. Jeden stopień więcej pokażą termometry w Szczecinie, Bydgoszczy, Toruniu, Warszawie, Lublinie, Rzeszowie, Krakowie, Katowicach, Łodzi, Poznaniu i Zielonej Górze. Najcieplejszy dzień, z temperaturą do 25 stopni, przewidywany jest dla Dolnego Śląska.

W całym kraju prognozowane jest głownie umiarkowane zachmurzenie. Na większe rozpogodzenia mogą liczyć mieszkańcy północnej, centralnej i wschodniej Polski. Więcej chmur zapowiadanych jest na zachodzie i południu kraju. Meteorolodzy ostrzegają przed burzami w województwach lubuskim, dolnośląskim, śląskim i małopolskim. W pozostałych regionach, nie licząc Szczecina i Opola, nie przewidywane są żadne opady deszczu. 

Pogoda na niedzielę 4 sierpnia. Słoneczny koniec tygodnia w całej Polsce

Temperatura w niedzielę będzie podoba do tej z poprzedniego dnia. Najniższa temperatura, 22 stopnie, zapowiadana jest dla Gdańska i Białegostoku. Trochę cieplej będzie w Olsztynie, Lublinie, Rzeszowie i Przemyślu, gdzie będzie około 23 stopni. Najwyższa temperatura ponownie w południowo-zachodniej Polsce: w województwie lubuskim i dolnośląskim termometry pokażą 26 stopni. W pozostałych regionach od 24 do 25 stopni.

Niedziela będzie o wiele bardziej słoneczna. Umiarkowane i małe zachmurzenie pojawiać się będzie najpierw na zachodzie, a w ciągu dnia także na wschodzie kraju. Przez większą część dnia w całej Polsce zapowiadane są jednak duże rozpogodzenia. Niewielkie opady deszczu zapowiadane są jedynie w Szczecinie, Gdańsku, Olsztynie, Białymstoku, Rzeszowie i Zielonej Górze.

Chcesz wiedzieć więcej? Czytaj: pogoda.gazeta.pl.

Wi璚ej o:
Komentarze (4)
Pogoda na weekend 3-4 sierpnia. W wi瘯szo軼i kraju czeka nas g堯wnie s這neczny i ciep造 weekend
Zaloguj si
 • dante_waw

  Oceniono 2 razy 2

  Panie redaktorze ale czy sklepy beda czynne w niedziele??

 • pomys這wy Dobromir

  Oceniono 1 raz 1

  Pogoda jaka jest widz przez okno ,natomiast nie widz ani nie mog przeczyta nic o misiu pysiu:, a temat ten mnie bardzo interesuje, o Wieniawie nie wspomn.

 • malinka0ka

  Oceniono 2 razy -2

  -'

Aby oceni zaloguj si lub zarejestrujX