Jastrowie. Groził wysadzeniem domu, potem podpalił poddasze. Jest w śpiączce farmakologicznej

W stan śpiączki farmakologicznej został wprowadzony mężczyzna, który w środę zabarykadował się w mieszkaniu w jednym z domów w Jastrowiu, a dzień później podpalił poddasze budynku - podaje "Głos Wielkopolski". Mężczyzna wcześniej groził wysadzeniem domu.

Wszystko zaczęło się w środę wieczorem, kiedy mężczyzna zabarykadował się w mieszkaniu w jednym z domów przy ul. Konopnickiej w Jastrowiu w woj. wielkopolskim. Groził, że wysadzi budynek przy użyciu butli z gazem.

"Głos Wielkopolski" nieoficjalnie ustalił, że sprawa mogła być związana z interwencją policji sprzed lat - funkcjonariusze mieli wtedy odpowiedzieć na wezwanie o przemocy domowej, w której ucierpiało małe dziecko. Mężczyzna miał żądać spotkania z dwoma policjantami, którzy uczestniczyli w tej interwencji.

Negocjacje trwały dobę. W czwartek wieczorem mężczyzna ostatecznie podpalił poddasze domu.

"Policjanci ewakuowali mieszkańców z sąsiednich budynków. Ponadto usunięto butle z gazem, które mogą stwarzać dodatkowe zagrożenie" - informuje Ochotnicza Straż Pożarna z Tarnówki.

Jak relacjonuje "Głos Wielkopolski", mężczyzna otworzył zawór butli z gazem, nie doszło jednak do eksplozji. Został ewakuowany przez dach i z oparzeniami górnych dróg oddechowych trafił do szpitala. Obecnie znajduje się w stanie śpiączki farmakologicznej, w którą wprowadzili go lekarze.

Więcej o:
Komentarze (20)
Jastrowie. Groził wysadzeniem domu, potem podpalił poddasze. Jest w śpiączce farmakologicznej
Zaloguj się
 • Miru Web

  Oceniono 18 razy 18

  Mam w rodzinie osobę chorą na schizofrenię, Umieszczenie jej w szpitalu w ataku choroby graniczy z cudem.Strasznie boimy się sytuacji ,kiedy kogoś zaatakuje,a bywa bardzo agresywna.Psychiatria w Polsce leży na łopatkach.Dopiero tragedia wymusza jakieś działanie.

 • to_moje_zdanie

  Oceniono 8 razy 8

  Brak dobrej psychiatrii w Polsce i brak skutecznej polityki w kwestii uzależnień doprowadził do lawinowego wzrostu niebezpiecznych osób chorych psychicznie :((( Ostatnio co kilka dni nowy dramat :(
  Polska medycyna w ruinie pod każdym względem a systemowych rozwiązań brak :( Lekarze i opieka społeczna ciągle apelują o zmiany. I co?! I nic!

 • shtalman

  Oceniono 11 razy 7

  Wolska to normalny i bezpieczny kraj - Beata Szydło

 • iremus

  Oceniono 13 razy 7

  Dobrazmiana 04.06.1989, obłęd religijny, 500+ i mamy szambo w wydaniu nadwislańskim. Teraz będziemy szambo urządzać reszcie Europy.

 • felicjan.dulski

  Oceniono 8 razy 6

  Nie wybudzać dla dobra wszystkich.

 • starszy-65

  Oceniono 5 razy 3

  Lepiej żeby się już nie obudził.

 • mialczynski-1

  Oceniono 11 razy 3

  Funkcjonariusze mieli odpowiedzieć, a mężczyzna miał żądać spotkania.
  Oni to wszystko to mieli!
  No ale coś nie pykło i сhuј to strzelił :(

 • zawszedak111

  Oceniono 9 razy 1

  Gazeto.pI, jeszcze więcej tych ogłoszeń prostytutki poprosimy!
  Żenada!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX