Marsz Równości w Białymstoku. Kopnął nastolatka, złamał mu obojczyk. Jest poszukiwany

Podlaska policja poszukuje młodego mężczyzny, który w trakcie sobotniego Marszu Równości w Białymstoku kopnął z całej siły nastolatka. Według informacji TVN24 chłopak ma złamany obojczyk. Zdarzenie zarejestrował i udostępnił w sieci malarz i performer Karol Radziszewski.

Podlaska Policja ustaliła już tożsamość 92 uczestników sobotnich wydarzeń w Białymstoku - poinformowało w czwartek Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji. W stosunku do 68 osób zostały wykonane czynności w związku z popełnionymi przez nie przestępstwami lub wykroczeniami.

Jak podaje TVN24, jedną z poszukiwanych przez podlaskich policjantów osób jest mężczyzna, który z całej siły kopnął jednego z nastolatków uczestniczących w marszu. Chłopak ma mieć złamany obojczyk.

Zdarzenie nagrał i udostępnił w sieci pochodzący z Białegostoku artysta - malarz i performer - Karol Radziszewski.

Rodzice pobitego nastolatka zapowiadają złożenie zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa.

Marsz Równości w Białymstoku

W sobotę ulicami Białegostoku przeszedł Marsz Równości. Kontrmanifestanci kilka razy próbowali zablokować przejście. W kierunku marszu rzucano niebezpieczne przedmioty i wykrzykiwano obraźliwe hasła. Policja musiała użyć gazu.

Ustalaniem tożsamości osób, które złamały prawo, zajmuje się specjalna grupa białostockich funkcjonariuszy. Policjanci nadal intensywnie analizują materiał z monitoringu zabezpieczonego po sobotnich zajściach, a na swoich stronach internetowych proszą o pomoc w ustaleniu tożsamości kolejnych osób. 

Więcej o:
Komentarze (399)
Marsz Równości w Białymstoku. Kopnął nastolatka, złamał mu obojczyk. Jest poszukiwany
Zaloguj się
 • wygwizd

  Oceniono 117 razy 105

  Prawiczki od paru dni brzęczą, że nie ma poszkodowanych. A jednak są. Gość z wyrzutnią zamiast nogi pewnie znany w środowisku kibolskim. Taki kop żeby kość obojczykową złamać to z pewnością efekt długich treningów.

 • caius1

  Oceniono 112 razy 100

  Jest już pojęcie "damski bokser" a okazuje się, że są też "dziecięcy bokserzy". Oczywiście są to prawdziwi polacy.
  NiePiS

 • norman67

  Oceniono 94 razy 82

  PiS zadowolony? Kościółek zadowolony? Rękami, a właściwie nogami kiboli bijecie dzieci.

 • ziggybam

  Oceniono 77 razy 69

  Naprawdę trzeba będzie zebrać chłopaków z jednostki i pójść na następny taki marsz. Ciekawe jak te spasione pasożyty poradzą sobie z ludźmi przygotowanymi do walki. Ale z drugiej strony - rządzącym PiSożytom właśnie o to chodzi - jak spuścimy łysym gnojom atakujących słabszych wpie...- ci zaraz zostaną bohaterami i ofiarami. A polska ciemnota to kupi.

 • jahodovy

  Oceniono 61 razy 53

  WOW! Skopać nastolatka. Istne bohaterstwo. Naród wyklęty wstał z kolan.

 • cozano

  Oceniono 50 razy 44

  Tak się uzewnętrznia postawa patrioty katolika. To taki współczesny żołnierz wyklęty.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX