Białystok. Policja zidentyfikowała 92 osoby, szukają kolejnych. Zdjęcie kobiety z dzieckiem na ręku

MSWiA potwierdziło, że policjanci zidentyfikowali już 92 osoby, które brały udział w zamieszkach podczas Marszu Równości w Białymstoku. Policja opublikowała także wizerunki dwóch kolejnych osób, które są poszukiwane w tej sprawie.

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji potwierdziło, że podlascy policjanci zidentyfikowali już 92 osoby, które zakłócały przebieg Marszu Równości. Nadkom. Tomasz Krupa w rozmowie z TVN24 przyznał, że z 68 osobami zostały już przeprowadzone czynności w sprawie wyjaśnienia wykroczeń.

Marsz Równości w Białymstoku atakowany

W sprawie siedmiu osób prowadzone jest postępowanie dotyczące popełnionych przestępstw. Podczas sobotniego Marszu Równości w Białymstoku kontrmanifestanci obrzucili uczestników marszu kamieniami, jajkami, petardami i butelkami. Dodatkowo zatrzymani mogą zostać ukarani za przestępstwa takie jak znieważenie policjantów i atakowanie ich podczas marszu, pobicia i kradzież.

Na stronie podlaskiej policji opublikowano wizerunki kolejnych dwóch osób (portrety poniżej), które miały naruszać prawo podczas Marszu Równości. Każdy, kto ma informację na temat tożsamości poszukiwanych osób proszony jest o kontakt z Komendą Miejską Policji w Białymstoku. Zgłoszenia przyjmowane są pod numerem telefonu 85 745 59 97.

Więcej o:
Komentarze (349)
Marsz Równości w Białymstoku. Policja zidentyfikowała już 92 osoby
Zaloguj się
 • tempa-dzida2

  Oceniono 73 razy 59

  "... podlascy policjanci zidentyfikowali już 92 osoby, które zakłócały przebieg Marszu Równości. ... z 68 osobami zostały już przeprowadzone czynności w sprawie wyjaśnienia wykroczeń".
  A gdzie zarzuty ??? Czy wystąpiono o areszt ???
  Przy "obstawie miesięcznic smoleńskich policja działała jakby ... inaczej.

 • kotprezesa

  Oceniono 71 razy 55

  Pewnie poszli z pielgrzymką na Brunatną Górę.
  Wrócą z Częstochowy, to się sami zgłoszą.
  Proste.

 • wooki74

  Oceniono 68 razy 50

  Widać, że twarz opuchnięta po kilkudniowym balecie. Jeszcze porządnie nie wytrzeżwiała, to i chęc do bitki była. A że mąż w trupa zalany jeszcze śpi, to wzięła dziecko ze sobo, no co?....

 • muminos1

  Oceniono 57 razy 43

  ja bym takiego pracownika wywalił z pracy. wstyd dla firmy go zatrudniającej

 • 6nine9

  Oceniono 41 razy 33

  500 zł grzywny za zadymy, bicie, plucie, przeklinanie w miejscach publicznych? Śmieszne. Nawet jeśli kogoś nie stać to kibole mają budżet na takie sprawy.

 • evergreen111

  Oceniono 40 razy 32

  Magister Zero będzie bezwględny: nakaże dać grzywny po 100 złotych i miesiąc aresztu w zawieszeniu na dwa miesiące!

 • arreis65

  Oceniono 34 razy 30

  inteligencja, wychowanie i wykształcenie wypisane na tych "patriotycznych" gębach !!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX