Rodzice zostawili dziecko w rozgrzanym aucie. Szyby uchylili na trzy centymetry

Rodzice półtorarocznego chłopca zostawili go w samochodzie w 30-stopniowym upale na parkingu przed jednym ze sklepów w Kudowie-Zdroju. Sami poszli z babcią na zakupy. Potem tłumaczyli policjantom, że zostawili w samochodzie uchylone dwie szyby - na trzy centymetry.

Do zdarzenia doszło na parkingu przed jednym ze sklepów w Kudowie-Zdroju. Mężczyzna przechodzący obok samochodu zauważył, że w środku znajduje się dziecko, pomimo że temperatura tego dnia wynosiła ponad 30 stopni Celsjusza. Nie reagowało ono na wołanie ani pukanie w okno jego i jego żony. Chłopiec był natomiast mocno spocony i miał zamknięte oczy.

Rodzice tłumaczyli, że uchylili dwie szyby

Zaniepokojona para zdecydowała, że malucha trzeba z samochodu wyciągnąć. Ponieważ jednak mężczyźnie nie udało się otworzyć uchylonego okna, wybił je, uważając przy tym, aby nie zrobić dziecku krzywdy. Następnie wyjął dziecko z auta. Chłopiec po chwili obudził się, więc żona zgłaszającego dała mu pić. W tym czasie jej mąż wezwał policję i pogotowie. Na szczęście dziecku nic się nie stało.

Po chwili pojawili się rodzice, jak się okazało, półtorarocznego chłopca. Policjantom, którzy zjawili się na miejscu, tłumaczyli, że wyszli z babcią po zakupy i uchylili synowi dwie szyby na trzy centymetry. Aktualnie funkcjonariusze sprawdzają m.in. jak długo dziecko pozostawało w samochodzie bez opieki.

Więcej o:
Komentarze (99)
Rodzice zostawili dziecko w rozgrzanym aucie. Szyby uchylili na trzy centymetry
Zaloguj się
 • eligiusz_podchrapek

  Oceniono 61 razy 53

  Jak można zostawić dziecko same bez opieki? Nieważne, czy szyby otwarte, czy nie. Czy ciepło/zimno itp. Nie wyobrażam sobie, jak można dziecko zostawić bez opieki. Kropka.

 • Alter Ego

  Oceniono 36 razy 36

  Jak trzeba mieć na.rane we łbie, żeby TRZY dorosłe suwereny poszły na zakupy, a choćby jeden z tych suwerenów nie został z dzieckiem.

 • st.bareja

  Oceniono 28 razy 28

  Czemu na porodówkach nie dają do tych BOMBELKóW instrukcji? Najlepiej rysowanej, jak w Ikei... Dopiero na ostatniej stronie, małym druczkiem ,powinno być napisane, co zrobić, by dotarł przelew z 500 +. Bo bez tego będzie coraz więcej przypadków przeróbki BOMBELKóW na Aniołki...

 • sector23

  Oceniono 32 razy 26

  I bardzo roztropne działanie rodziców! To mały chłopiec i przez wieksze szczeliny niż 3cm, on mógł by im, po prostu uciec!

 • rozterka47

  Oceniono 24 razy 24

  Jak można półtoraroczne dziecko zostawić bez opieki , o upale już nie mówiąc . nie rozumiem .

 • afrokomentator

  Oceniono 27 razy 23

  Czy ci ludzie nie oglądają TV i nie czytają prasy?? Jakim trzeba być gałganem, żeby zostawić dziecko w samochodzie i iść na zakupy. Nie ważne, że na 10 minut czy na godzinę. Tyle się słyszy o tragediach zostawionych w samochodach dzieci a tu dalej ludzie są tacy nieodpowiedzialni..
  pozdrawiam.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX