Oświadczenie matki 5-letniego Dawida. "Dziękuję wszystkim tym, którym los mojego synka nie był obojętny"

Uwaga "TVN" upubliczniła oświadczenie matki Dawida Żukowskiego: kobieta dziękuje wszystkim, którzy zaangażowali się w poszukiwania jej 5-letniego syna. Prosi też o modlitwę.

W sobotę 20 lipca policja przekazała wieści, które kończyły kilkudniową akcję poszukiwawczą 5-letniego Dawida Żukowskiego z Grodziska Mazowieckiego.

Ubiór i wygląd wskazują na to, że to poszukiwany 5-letni Dawid. W poniedziałek przeprowadzona zostanie sekcja zwłok chłopca. Śledczy przekazali również, że zwłoki były ukryte w zaroślach nieopodal stawu przy A2.

W niedzielę wieczorem na portalu programu "Uwaga!" TVN pojawiło się natomiast oświadczenie matki Dawida Żukowskiego. Przytaczamy jego pełną treść:

Szanowni Państwo,
składam podziękowania służbom, które z ogromna determinacją, nie szczędząc środków i wysiłku prowadziły akcję poszukiwawczą. Dziękuję lokalnej społeczności, mediom i wszystkim tym, którym los mojego synka nie był obojętny, którzy do końca okazywali wsparcie wierząc w szczęśliwe zakończenie. Proszę o modlitwę.
Mama Dawida

Zaginięcie Dawida Żukowskiego

Poszukiwania 5-letniego Dawida Żukowskiego zaczęły się w nocy z 10 na 11 lipca, trwały do 20 lipca. Była to największa w dotychczasowej historii polskiej policji akcja poszukiwawcza, zaangażowali się w nią policjanci, strażacy, żołnierze WOT oraz mieszkańcy.

Zaginięcie syna zgłosiła matka, gdy nie dotarł do niej do Warszawy z Grodziska Mazowieckiego. 32-letni ojciec Dawida miał go tam odwieźć. Chłopiec nigdy tam nie dotarł, a później okazało się, że Paweł Ż. popełnił samobójstwo.

Więcej o:
Komentarze (167)
Matka Dawida Żukowskiego wydała oświadczenie. "Dziękuję wszystkim tym, którym los mojego synka nie był obojętny"
Zaloguj się
 • trusia29

  Oceniono 75 razy 61

  Odczepcie się od tej kobiety, która już tyle wycierpiała. Nie odzywała się to pytaliście "gdzie matka?". Napisała krótkie oświadczenie, to już ją od celebrytek wyzywacie. Oceńcie siebie samych, tchórze kryjący się za fałszywymi nickami w internecie. A dla Pani - wyrazy szczerego współczucia.

 • sprockett

  Oceniono 53 razy 41

  Jako rodzic potrafię wyobrazić sobie ból jaki Pani przeżywa, życzę Pani sił w odnalezieniu spokoju.
  Jako czterdziestoletni chłop płaczę...

 • lusjola

  Oceniono 39 razy 29

  Wyrazy największego współczucia .

 • ladne_sny

  Oceniono 39 razy 25

  widzę w komentarzach najazd jakiejś organizacji inceli, którzy wymyślają niestworzone rzeczy na temat tej biednej kobiety, broniąc jednocześnie psychola. chłopaki, weźcie se włączcie netflixa albo coś z iksem w telewizorze, lepiej spędzicie wieczór.

 • debrulen24

  Oceniono 23 razy 23

  Wspolczuje matce z calego serca

 • somtam

  Oceniono 29 razy 19

  Jakim zwyrodnialcem trzeba byc, zeby wbic noz w piers wlasnego .dziecka. Bardzo trudno uwierzyc , ze sasiedzi , znajomi odbierali go jako sympatycznego, kochajacego ojca.

 • madeline333

  Oceniono 33 razy 19

  A może zamiast rozkminiać te sprawę i pluć na jego ojca lepiej się rozejrzeć wokół czy nie ma sie w swoim otoczeniu takiego potencjalnego Dawidka i zrobić wszystko żeby zapobiec następnej ewentualnej takiej tragedii??

 • w-al

  Oceniono 23 razy 19

  Wyrazy współczucia!

 • janko120789

  Oceniono 34 razy 16

  Mały, słodki Aniołku niech Ci Pan Bóg wynagrodzi wszystkie cierpienia i ból, którego doswiadczyłeś w swoim króciutkim życiu. Odpoczywaj w Pokoju. Mój Syneczek też ma 5 latek i wiem jaka to słodycz zasypiać i budzic się przy takim Słodziaku, domyślam się jakim bólem dla Najblizszych jest patrzec na zabawki, którymi nigdy się juz nie będzie bawić. Na ubranka, ktorych już nie włoży... Ja, stary chlop ryczę po kątach i modlę się za Ciebie Dawidku i Twoją Rodzinę... Taki straszny, niewypowiedziany ból. Wieczne odpoczywanie racz Mu dać Panie, a światłosc wiekuista, niech Mu swieci, na wieki wieków. Amen...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX