Zaginięcie 5-letniego Dawida. Były rzecznik policji: "Akcja idzie w kierunku poszukiwania zwłok"

- Dzisiaj trzeba skłaniać się ku temu, że niestety, akcja poszukiwawcza pięcioletniego Dawida idzie w kierunku poszukiwania zwłok dziecka - powiedział w TVN24 były rzecznik komendanta głównego policji Mariusz Sokołowski. Jak ocenił policjant "jest bardzo prawdopodobne to, że mamy do czynienia z tak zwanym samobójstwem rozszerzonym" .

- Gdybyśmy mieli do czynienia z zaginięciem tego chłopczyka, który zostałby porzucony przez ojca i gdzieś uciekł, to prawdopodobnie zostałby już odnaleziony - przekonywał Sokołowski. Reporter "Faktów" TVN ustalił, że ojciec chłopca miał wysłać do żony SMS-a, w którym napisał, że kobieta "już nigdy nie zobaczy swojego syna".

Poszukiwania chłopca wciąż trwają

Policjanci z Grodziska Mazowieckiego wciąż poszukują 5-letniego Dawida Żukowskiego. W ubiegłym tygodniu w środę około północy jego zaginięcie zgłosiła matka, gdy ojciec - 32-letni Paweł Ż. - nie odwiózł dziecka w umówionym czasie. Mężczyzna po południu zabrał Dawida z domu dziadków chłopca w Grodzisku Mazowieckim, a następnie popełnił samobójstwo. Nie wiadomo, co stało się z chłopcem.

5-letni Dawid Żukowski ma 110 centymetrów wzrostu, jest szczupłej budowy ciała. Ma jasne włosy. W momencie zaginięcia był ubrany w szaroniebieską bluzę dresową, niebieskie jeansy oraz niebieskie trampki. Informacje związane z zaginięciem chłopca można zgłaszać do najbliższej jednostki policji lub dzwoniąc na numery telefonów 112 i 997.

Więcej o:
Komentarze (27)
Zaginięcie 5-letniego Dawida. Były rzecznik policji: "Akcja idzie w kierunku poszukiwania zwłok"
Zaloguj się
 • piotr_wiktor

  Oceniono 13 razy 11

  Moze oddał syna dziadkom lub rodzeństwu? Sam jestem po ciezkim rozwodzie i walczę z była żona o dzieci w sadzie, jednak do głowy by mi nie przyszło zrobić krzywdę komuś, kogo kocham najmocniej na świecie. Oby policja znalazła chłopczyka zdrowego i oddała mamie.

 • d33mariusz

  Oceniono 14 razy 2

  Sami "experci" tu komentują. Goowno wiecie tak samo jak i policja. Policjanci tylko siedzą przy tel i czekają jak im to ktoś na tacy poda. A potem ogłoszą sukces, tak jak w przypadku zabójcy dziewczynki z Mrowin.

 • sselrats

  Oceniono 3 razy 1

  Dlaczego jest bardzo prawdopodobne to, że mamy do czynienia z tak zwanym samobójstwem rozszerzonym?

 • haha-to-ja

  Oceniono 5 razy -1

  I kolejne wypracowanie ktore ma dac redakcji bułke na tragedii malego dawidka. To pewnie w ramach planu "walki z generycznym sposobem komunikacji" jak ustalił zarzund.

 • maxxim3000

  Oceniono 14 razy -2

  Juz wiedza ze niezyje. Moze dlatego krecil sie kolo wezla Konotopa bo ktos odebral od niego dzieciaka. Najwyrazniej widac ze facet byl zwyklym swirem. Kto sie zabija bo kobitka go zostawila? Tego kwaita to pol swiata ale jak ktos ma cos z deklem to moze robic rozne zle rzeczy. Moze komus za dlugi sprzedal dzieciaka. Powinni rozwazyc wszystkie mozliwosci.

 • jaskitm

  Oceniono 18 razy -2

  Pan Sokolowski nawet jeszcze jako rzecznik nigdy nie mial nic madrego do powiedzenia. I ten trend sie nie zmienil.

 • q1000

  Oceniono 11 razy -3

  Poszukiwania na taka skalę to przedwyborcza zadyma tym bardziej , że teraz chodzi już tylko o odnalezienie zwłok . Wcześniej były zaginięcia dzieci i nikt nie urządzał takich wielkich poszukiwań. Ktoś chce pokazać jaka ta władza troskliwa ...

 • 6565q

  Oceniono 18 razy -4

  Facet za honorowe karciane długi oddał syna a sam rzucił się pod pociąg ,tego dziecka już nikt prawdopodobnie nie zobaczy a ojciec musiał wiedzieć co się z synem stanie.

 • berek-oberek

  Oceniono 14 razy -6

  Czemu nie ogłosicie, że UFO go porwało?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX