14-latka zginęła w wypadku w Horodyszczach. Auto prowadziło prawdopodobnie dziecko

W Horodyszczach doszło do wypadku samochodowego, w wyniku, którego zginęła 14-latka. W aucie podróżowało jeszcze troje dzieci w wieku 12-14 lat. Prawdopodobnie jedno z nich prowadziło pojazd i nie ustąpiło pierwszeństwa.

We wtorek o godzinie 17 doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych w miejscowości Horodyszcze w powiecie bialskim (woj. lubelskie). W wyniku wypadku zginęła nastolatka. 

Śmiertelny wypadek w Hordyszczach. W aucie czworo nastolatków

Jak informuje portal lublin112.pl zderzyły się volkswagen i opel. W pierwszym z samochodów podróżowało czworo nastolatków w wieku od 12 do 14 lat. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że volkswagen nie ustąpił pierwszeństwa wyjeżdżając z drogi podporządkowanej. Do tej pory nie udało się ustalić, kto kierował samochodem. Podejrzewa się jednak, że mogło być to jedno z dzieci. Z informacji, do których dotarła "Gazeta Wyborcza" z Lublina, wynika, że volkswagen należał do rodziny jednej z ofiar wypadku - miał je wziąć 14-letni chłopak.

W wyniku wypadku ucierpiały wszystkie osoby z volkswagena. 14-letnia dziewczyna, pomimo reanimacji, zmarła. Pozostała trójka nastolatków trafiła do szpitala w Lublinie. Osobom, które podróżowały oplem nic się nie stało.  

Więcej o:
Komentarze (82)
Horodyszcze. 14-latka zginęła w wypadku. Auto prowadziło prawdopodobnie dziecko
Zaloguj się
 • pan_bomba

  Oceniono 49 razy 41

  Na lubelskiej wsi to normalka. Jeszcze w latach 90. nikogo nie dziwiło, że 11-latek uczestniczy w pracach polowych jako kierowca traktora.

 • Jan Kos

  Oceniono 76 razy 38

  Dzieciństwo na ścianie wschodniej - dzieci za kierownicą albo w łóżku księdza. Sądząc po wynikach ostanich wyborów rodzice nie mają z tym problemu.

 • a.k.traper

  Oceniono 31 razy 27

  Skoro w samochodzie było tylko czworo nastolatków to ani babcia ani dziadek nie prowadzili samochodu.

 • somtam

  Oceniono 28 razy 18

  Bardzo prawdopodobne, ze prowadziło jedno z dzieci LOL, skoro w samochodzie były same dzieci. Trochę logiki by się przydało

 • wawka3791

  Oceniono 33 razy 17

  Jakie dzieci??? Dzieci na wsi to są do I komunii. Potem to są darmozjady i szkodniki! Dlatego zapie....ją w wykopki, czy jest szkoła czy nie! Moja siostra była dyrektorką szkoły podstawowej na wsi. W czasie wykopków średnia frekwencja w klasach 4-6 wynosiła 30%.

 • kzet69

  Oceniono 32 razy 16

  Pisowski suweren w akcji, dzieci to jedynie źródło 500+... ale opiekować się nimi i pilnować nie ma kto, bo wszyscy dorośli chleją a dzieci wychowują się same...

 • bokaj

  Oceniono 24 razy 12

  A to nie z tamtych rejonów pochodzi koń który mówi - jakoś mazurek, kujawiak czy coś koło tego?

 • piki1

  Oceniono 13 razy 11

  Była już kiedyś taka historia. Autem jechało dwóch zadżumionych. Potrącili pieszego. Jak przyjechała policja, byli już poza autem. Żaden się nie przyznał do kierowania pojazdem. Sprawę umorzono.

 • Joanna Stachokowalczyk

  Oceniono 9 razy 5

  Trzeba uczulić rodziców i dzieci. Pedagogizacja obu grup. Nie należy ufać politykom oni dużo mówią i nic poza tym nie robią sami musimy myśleć gdyż szybko otrzymamy zawód od nich. Dają z naszych podatków nierobom którzy płodzą dzieci dla benefitów państwa. Obudź się narodzie przed wyborami w październiku. Miejmy własney rozum. Naszy wybór nasza przyszłość i dobro naszych pociech. Dotyczy każdego wybocy wobec partii politycznej. Pozdrawiam serdecznie Joanna.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX