Dwie godziny przed śmiercią ojciec 5-letniego Dawida wysyłał groźby? Policja nie zaprzecza

Do mediów nieustannie docierają kolejne przecieki na temat zaginionego Dawida z Grodziska Mazowieckiego. Ojciec 5-latka niedługo przed samobójstwem miał wysłać do swojej żony SMS-a o treści: "Już nigdy nie zobaczysz syna". Policja nie zaprzecza, ale oficjalnie nie podaje szczegółów ze względu na dobro śledztwa.

Poszukiwania 5-letniego Dawida z Grodziska Mazowieckiego cały czas trwają, jednak dotychczas policjanci nie natrafili na żaden ślad, który przyniósłby przełom. Tymczasem Wirtualna Polska podaje, że ok. 18:50 ojciec chłopca wysłał do swojej żony SMS o treści: "Już nigdy nie zobaczysz syna". Dwie godziny później mężczyzna wtargnął pod pociąg. Co istotne, matka zaginięcie syna zgłosiła dopiero ok. północy.

Ojciec Dawida miał wysłać SMS-a dwie godziny przed śmiercią

Służby badają, co działo się w tym czasie. Zapytaliśmy o to policję w Grodzisku Mazowieckim. Asp. szt. Katarzyna Zych nie dementuje informacji o SMS-ie, ale nie podaje też szczegółów. - Nie przekazujemy informacji, które uzyskaliśmy w trakcie działań operacyjnych - mówi nam rzecznika.

Również "Super Express" podaje swoje nieoficjalne ustalenia, z których ma wynikać, że ojciec 5-letniego Dawida Żukowskiego przewoził w samochodzie zwłoki. Ma być to rzekomo oparte na analizie badań auta. Policja jednak zaprzecza, by odnaleziono takie ślady. - Badania tego nie potwierdziły - mówi Gazeta.pl asp. szt. Zych. Rzeczniczka przyznaje w rozmowie z nami, że szczegółowe analizowanie materiału trwa. Dotychczasowe badania nie przyniosły jednak żadnych poszlak, które naprowadziłyby na ślad Dawida.

Zaginięcie 5-letniego chłopca z Grodziska Mazowieckiego

Od czwartku trwa intensywna akcja poszukiwawcza Dawida Żukowskiego, 5-latka z Grodziska Mazowieckiego. Zaginięcie chłopca zgłosiła jego matka w środę około północy. Ojciec Dawida, z którym kobieta była w separacji, miał zabrać dziecko z Grodziska Mazowieckiego i przywieźć do matki do Warszawy. Nigdy jednak nie dotarł na miejsce - jak się okazało, mężczyzna popełnił samobójstwo. Mały Dawid przepadł bez śladu. 

Policja prosi o kontakt wszystkie osoby, które mają jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu dziecka lub są w stanie ustalić, gdzie może się znajdować. Wszelkie zgłoszenia, nawet anonimowe, przyjmują policjanci Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim, tel. 22 755 60 10 (-11,-12,-13). Można również dzwonić do najbliższej jednostki Policji lub pod numer alarmowy 112.

Więcej o:
Komentarze (87)
Dwie godziny przed śmiercią ojciec Dawida miał napisać SMS-a do żony. "Już nie zobaczysz syna"
Zaloguj się
 • cim_cum

  Oceniono 44 razy 30

  Biedny chłopczyk. Być może jednak zachodnie systemy ochrony dzieci są lepsze? Oburzamy się, że za bardzo (naszym zdaniem) ingerują w życie rodzin, że zabierają dzieci itp. Ale.... Coś ostatnio zbyt dużo w Polsce przypadków tragedii z udziałem dzieci.

 • block52

  Oceniono 19 razy 13

  To dziecko nie żyje Ojciec rzucił się pod pociąg Wygląda to na tzw rozszerzone samobójstwo Ale mam nadzieję że do tego nie doszło

 • Rozanna X

  Oceniono 14 razy 10

  Biedna matka przeżywa straszny koszmar... dzieciaczka mi też bardzo żal niewiadomo co przeżył przed śmiercią bo wszystko wskazuje, że dziecko nie zyje chciała bym się mylić... ??

 • substorm

  Oceniono 10 razy 10

  cos strasznego. Modle sie aby Dawidek sie odnalazl zywy ale z godziny na godzine sa coraz mniejsze szanse lecz trzeba wierzyc do konca

 • marykownow

  Oceniono 11 razy 7

  A gdyby facetowi ograniczyć prawa rodzicielskie, to jaki byłby krzyk. Ostatnio kolejna sytuacja pokazująca, że w Polscem największymi wrogami dzieci są ich rodzice.

 • Ania Waligora

  Oceniono 6 razy 6

  Przykro mi bardzo i modlę się aby się znalazł żywy

 • sloncenadnami

  Oceniono 12 razy 6

  ja uważam, że dziecko żyje, przekazał chłopca jakimś ludziom, żeby go wywieźli...oby moja wersja się sprawdziła

 • koral777

  Oceniono 4 razy 4

  Dlaczego nie pokażą twarzy ojca. Może ktos jego widział? Jak kupowal dziwcku picie Maca? Moze coś w aptece???

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX