Łeba. Zawodnik MMA bronił kobietę przed atakiem nożownika. Sam został ranny

Witold Wyrzykowski, polski zawodnik MMA, tydzień remu został zaatakowany przez nożownika. Mężczyzna, który stanął w obronie kobiety, sam został trzykrotnie raniony przez agresywnego napastnika.

Do ataku nożownika miało dojść 3 lipca na jednej z ulic w Łebie. Około godziny 4 rano policjanci odebrali zgłoszenie dotyczące całego zajścia.

Łeba. Atak nożownika. Sprawcy może grozić nawet dożywocie

Sprawca ugodził nożem Witolda Wyrzykowskiego i uciekł z miejsca zdarzenia. Później okazało się, że to 21-letni mieszkaniec Słupska. Mężczyzna usłyszał już zarzut usiłowania zabójstwa i obecnie przebywa w areszcie. Policjanci zatrzymali także innego mężczyznę, który miał uczestniczyć w całym zajściu. Pierwszemu z napastników grozi kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności. 

Organizacja Dragon Fight Night MMA w komunikacie na Facebooku podała szczegóły tego zdarzenia. Witold Wyrzykowski został zaatakowany, gdy stanął w obronie kobiety. Agresywny napastnik zadał mu trzy ciosy nożem myśliwskim. Zawodnik MMA dopiero po tygodniu od zdarzenia odzyskał przytomność. Witold Wyrzykowski miał uczestniczyć w walce na gali Dragon Fight Night MMA 6. Ze względu na to zdarzenie walka zostanie przełożona na inny termin.

Więcej o:
Komentarze (88)
Łeba. Zawodnik MMA bronił kobietę przed atakiem nożownika. Sam został ranny
Zaloguj się
 • seroo1

  Oceniono 58 razy 52

  Każdy atak nożem, siekierą, maczetą czy innym ostrym narzędziem powinien być traktowany jako próba zabójstwa z wyrokiem minimum 25 lat. Że nieudany - i co z tego. Atakujący uderzając ostrzem nie wiedział,. że się nie uda.
  Ziobro, pisdowaty przyg.łupie, tu masz pole do popisu!!!!!!

 • goha66

  Oceniono 47 razy 47

  Życzę Panu Witoldowi szybkiego powrotu do zdrowia, sukcesów zawodowych i szczęścia w życiu prywatnym.... i dziękuję za odwagę.

 • pat1952

  Oceniono 25 razy 23

  Takiemu s...................synowi powinno się odcinać dłoń która trzymała nóż. Oczywiście poza odsiadką.

 • dziadekjam

  Oceniono 34 razy 20

  Przewciw nożownikowi skuteczniejszy niż zawodnik MMA by był góral z ciupagą...

 • 162tony

  Oceniono 23 razy 17

  Zaraz zmienią kwalifikację czyny z próby zabójstwa (25 do dożywocia) na pobicie z użyciem niebezpiecznego narzędzia (6 miesięcy do 8 lat)
  A dlaczego? Bo adwokat lepiej zarobi na cichej ugodzie z prokuratorem, a sędzia i prokurator nie spierniczą sobie statystyk apelacjami.
  Dostanie 5 lat, wyjdzie za 3...

 • jaja-kaczora

  Oceniono 41 razy 15

  ^na pewno byl to uchodzca z Afganistanu? Polacy sa grzeczni i bogobojni!

 • antropoid

  Oceniono 25 razy 13

  Szkoda, że nie było tam jarka k. - to największy wojownik w dziejach Polski...
  Błyskawicznie by nożownika obezwładnił.

 • claudiusz

  Oceniono 15 razy 13

  jak sobie posiedzi za kratkami 20 lat to moze w koncy pojdzie po rozum do glowy?

 • andrzejbp

  Oceniono 12 razy 12

  Szkoda faceta. Pewnie "Dzesika" już wybaczyła swojemu "Sebie" to drobne nieporozumienie i teraz wspólnie kombinują jak go przed więzniem uchronić. Teraz już nie wiadomo kto kogo napadł i kto się bronił.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX