Pogoda na dziś - czwartek 11 lipca. Meteorolodzy zapowiadają kolejny pochmurny i deszczowy dzień

Pogoda na dziś - czwartek 11 lipca. Dziś kontynuacja pochmurnej i deszczowej pogody. Na większe rozpogodzenia mogą liczyć mieszkańcy województwa zachodniopomorskiego, lubuskiego, wielkopolskiego i dolnośląskiego.

Na dziś meteorolodzy zapowiadają ponownie duże i umiarkowane zachmurzenie. Rozpogodzenia możliwe tylko rano na zachodzie oraz pod wieczór na północy i wschodzie kraju.

Temperatura. Na zachodzie kraju termometry pokażą maksymalnie 23 stopnie

Najchłodniejszy dzień zapowiadany jest dziś w województwie pomorskim, gdzie będzie maksymalnie 19 stopni. Jeden stopień więcej pokażą termometry w Olsztynie, Białymstoku i Kielcach. 21 stopni pokażą termometry w centrum i na południu kraju. Najwyższa temperatura prognozowana jest we Wrocławiu, Szczecinie i Zielonej Górze - tam około 23 stopni. W pozostałych regionach przewidywanych jest około 22 stopni.

Pogoda na dziś - czwartek 11 lipca.Pogoda na dziś - czwartek 11 lipca. fot. gazeta.pl

Opady. W drugiej części dnia prognozowane są opady deszczu w niemal całej Polsce

W ciągu dnia zachmurzenie duże i umiarkowane zapowiadane jest dla wschodniej i południowej części kraju. Większe rozpogodzenia na zachodzie oraz pod wieczór także w centrum i na północy Polski. Po południu w województwach pomorskim, kujawsko-pomorskim, warmińsko-mazurskim, podlaskim, mazowieckim, łódzkim, świętokrzyskim, lubelskim, małopolskim i śląskim możliwe są przelotne opady deszczu. Wiatr słaby i umiarkowany. Na wschodzie i południu kraju silniejsze porywy wiatru, który momentami może osiągać prędkość do 55-60 km/h.

Chcesz wiedzieć więcej? Czytaj: pogoda.gazeta.pl.

Więcej o:
Komentarze (3)
Pogoda na dziś - czwartek 11 lipca. Meteorolodzy zapowiadają kolejny pochmurny i deszczowy dzień
Zaloguj się
 • Megalodon akwaryjny

  Oceniono 3 razy 3

  Wystarczy spojrzeć przez okno i już wiemy ,a mnie interesuje co u Terleckiego co misio jadł na śniadanie, czy po wyjściu z ZK wolnościowe jedzenie nie przysparza mu zaparć ewentualnie biegunek.

 • pomysłowy Dobromir

  Oceniono 2 razy 2

  My uczniowie Zasadniczej Szkoły Zawodowej w Jaskółkach Górnych koło Wąchocka epizodystów, statystów oraz lektorów podkładania tekstu po polsku zarówno w bajkach jak i firmach żądamy również codziennych informacji na temat Wieniawy Rozenek oraz Muchy i innych, W innym przypadku w w przyszłym roku szkolnym podejmiemy strajk włoski!!

 • qawsedrftg

  Oceniono 2 razy 0

  13-letnia Ingo, przerwij protest choć na kilka dni. Wszystko rozumiem ale są wakacje, ludzie chcą trochę ciepła. Wrócisz do tematu w październiku.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX