Kraków. Zaginął 21-letni Błażej Lepiarczyk. Mężczyzna miał wysłać list z Rzeszowa

21-letni Błażej Lepiarczyk, student Akademii Górniczo-Hutniczej, zaginął 4 lipca w Krakowie. Według informacji Interii po zaginięciu mężczyzna wysłał do rodziny list z Rzeszowa.

Mężczyzna ostatnio widziany był w czwartek 4 lipca około godziny 18. Błażej Lepiarczyk wyszedł z domu znajdującym się przy ulicy Lea w Krakowie. 21-latek nie wziął ze sobą nic oprócz telefonu i portfela. 

Kraków. Zaginął 21-letni student AGH. Błażej Lepiarczyk miał wysłać rodzinie list z Rzeszowa

Z ustaleń policji wynika, że ostatni raz jego telefon logował się w nocy z 4 na 5 lipca niedaleko skrzyżowania Lea i Konarskiego w Krakowie. W dniu zaginięcia mężczyzna miał być ubrany w zieloną koszulkę, brązową bluzę i spodnie sztruksowe lub moro.

Rodzina podała także rysopis poszukiwanego. Mężczyzna ma 187 centymetrów wzrostu, waży około 70 kilogramów. Ma szaro-niebieskie oczy, okulary korekcyjne, brodę i długie włosy związane w kucyk. Błażej Lepiarczyk jest cukrzykiem i najprawdopodobniej nie ma przy sobie insuliny.

Z informacji dziennikarzy Interii wynika, że student miał zostawić list. W nim zapowiedział wysłanie drugiego listu, który miał dotrzeć dziś. Wysłano go z Rzeszowa, dlatego poszukiwania mężczyzny rozszerzone zostaną także na tę miejscowość.

Każdy, kto posiada informacje mogące pozwolić ustalić miejsce pobytu zaginionego, proszony jest o kontakt z policją pod numerem 126151025 lub pod numerami alarmowymi 112 i 997.

Więcej o:
Komentarze (26)
Kraków. Zaginął 21-letni Błażej Lepiarczyk. Mężczyzna miał wysłać list z Rzeszowa
Zaloguj się
 • munaciello

  Oceniono 24 razy 22

  To nie jest zaginięcie, świadczą o tym listy, które mężczyzna celowo zostawił najbliższym.
  Ten człowiek w pełni świadomie opuścił swój dom.

 • mlody_dron

  Oceniono 19 razy 15

  Skoro wysłał list z innego miasta to zdecydował się na samodzielną zmianę życia, jest dorosły i ma do tego pełne prawo. To nie jest człowiek zaginiony.

 • rattenkrieger

  Oceniono 8 razy 8

  Skoro nie podano informacji jaki charakter miał wysłany list to nie ma sensu angażować się w poszukiwania. To dorosły człowiek, może nie chce być odnaleziony.

 • immicunt

  Oceniono 5 razy 3

  Jeśli jest psychicznie chory to taka informacja powinna być na pierwszym miejscu. Jeśli nie to widocznie znajomy kogoś z mediów.

 • wesslingharald

  Oceniono 15 razy 3

  Przy 187 cm. wzrostu wazy 70 kg. Nosi bardzo mocne szkła. Zważywszy jaki rodzaj oprawek sobie do tych szkieł zafasował i zważywszy na rodzaj zarostu jaki nosi, można przypuszczać, że jest to ... student specjalnej troski. I że rodzina faktycznie powinna się o niego martwić. Mam nadzieję, że się odnajdzie, cały i zdrowy.

 • naczelny.rabin.gw

  Oceniono 9 razy 3

  Wysłał list - takich rzeczy już nikt nie robi, to musi mieć jakieś głębsze znaczenie.

 • zawszedak111

  Oceniono 2 razy 2

  "W dniu zaginięcia mężczyzna miał być ubrany w...."
  NPK, litości!
  Miał być ubrany?
  Prawdopodobnie był ubrany w...

 • oriole86

  Oceniono 2 razy 2

  Koleś ale jesteś zabawny, doprowadzać rodzinę na skraj załamania nerwowego bo się naczytał jakiegoś gonwa.

 • alberto_srapovoli

  Oceniono 5 razy 1

  Tak optycznie, to wyglada na takiego, ktorego moznaby szukac w kregach ISIS.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX