Zabójstwo 9-miesięcznej Blanki z Olecka. "Fakt": Grzegorz W. nie jest jej ojcem

Badania DNA miały według "Faktu" wykazać, że Grzegorz W., którego aresztowano ws. zabójstwa 9-miesięcznego dziecka w Olecku, a następnie zwolniono, nie jest ojcem dziewczynki. - Mój klient jest w rozsypce - mówi dziennikowi obrońca mężczyzny.

We wtorek Prokuratura Okręgowa w Suwałkach poinformowała, że Grzegorz W., jak wskazują zebrane przez śledczych dowody, nie zabił 9-miesięcznego dziecka z Olecka. Tymi dowodami są m.in. analizy logowań telefonu komórkowego mężczyzny, zeznania świadków, ale również wynik badania DNA. Teraz dziennik "Fakt" donosi, że ten ostatnio dowód dostarczył jeszcze jedną informację - Grzegorz W. według gazety nie jest ojcem Blanki. - Mój klient jest okropnym stanie psychicznym. Pamiętajmy, że był oskarżony o gwałt i zamordowanie własnej córki. Jest w rozsypce, bardzo przeżył pobyt w areszcie. Wymaga pomocy psychologa i psychiatry, żeby go postawili na nogi - mówi "Faktowi" Grzegorz Stipiczyński, adwokat mężczyzny.

Zabójstwo 9-miesięcznego dziecka w Olecku

22 czerwca policja z Olecka poinformowała o zabójstwie 9-miesięcznej dziewczynki, do którego doszło dzień wcześniej. Jak informowała prokuratura, sekcja zwłok wykazała, że dziecko zostało kilkukrotnie uderzone narzędziem twardokrawędzistym, m.in. w głowę i szyję, a także miało uszkodzone serce, co było efektem uderzeń w klatkę piersiową. Zarzuty postawiono matce dziecka oraz Grzegorzowi W., oboje trafili do aresztu, w poniedziałek mężczyzna został jednak zwolniony. Dziewczynka od listopada 2018 roku przebywała w rodzinie zastępczej, m.in. z powodu nadużywania środków psychoaktywnych przez matkę. W kwietniu br. wróciła do rodziny biologicznej.

W poniedziałek Polsat News poinformował, że w sprawie zatrzymano trzecią osobę, 50-letniego mężczyznę, znajomego matki dziewczynki, 35-letniej Anny W. 

Więcej o:
Komentarze (86)
Zabójstwo 9-miesięcznej Blanki z Olecka. "Fakt": Grzegorz W. nie jest jej ojcem
Zaloguj się
 • jjpiotr

  Oceniono 96 razy 84

  No proszę, a parę dni wcześniej aplikant zero domagał się kary śmierci dla tego człowieka

 • rozsadek5

  Oceniono 44 razy 44

  To kolejny dowód po zabójstwie Kristiny (koktajl mołotowa na posesji bo pojawiła się policja w zupełnie innej sprawie ale mieszkańcy działali pod wpływem emocji i już wyrok wydali na niewinnym).. nie wydawać wyroków zanim nie zbadają wszystkich dowodów bo sugestie i przypuszczania są często błędne.
  Wyrok wydaje sąd na podstawie dowodów.

 • justas32

  Oceniono 50 razy 40

  Komentarze pisowskich tryglodytów jeszcze bardziej obrzydliwe niż ta cała sytuacja ...

 • metaxo

  Oceniono 38 razy 34

  Prawdziwa Matka Wolka - medal od Dudy jej się należy i oczywiście emerytura na santo subito.

 • spyderman2

  Oceniono 30 razy 30

  na rozsypki mgr zero, już obiecał kare śmierci ku uciesze tłuszczy pisowskiej

 • shago0

  Oceniono 56 razy 28

  Od 22 czerwca do przedwczoraj tłuszcza pelowskopisiorska by gościa ukrzyżowała bo tłuszcza wie lepiej I na wszystkim sie zna.

 • voytekvoytek

  Oceniono 26 razy 20

  gość miał niefart trafić na jakąś wyjątkowo podłą szmatę.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX