Myszyniec Stary. Jest nagranie z tragicznego wypadku, w którym zginęły dwie kobiety

W internecie ukazało się nagranie pokazujące tragiczny wypadek w Myszyńcu Starym, w którym śmierć poniosły dwie osoby. Ze wstępnych ustaleń policji wynikało, że kierująca samochodem osobowym kobieta nie zdążyła wyhamować przed ciężarówką. Na filmie widać, że było inaczej.
 

Do tragicznego wypadku doszło w poniedziałek 24 czerwca przed godziną 11:00 na drodze krajowej nr 53 w Myszyńcu Starym. Brały w nim udział trzy pojazdy: dwie ciężarówki oraz samochód osobowy. Tym ostatnim podróżowały trzy osoby - dwie kobiety i dziecko. Z wstępnych ustaleń policji wynikało, że kobieta prowadząca samochód osobowy nie wyhamowała przed tirem, który zatrzymał się przed nią i wjechała w jego naczepę. Chwilę później w samochód osobowy wjechała jadąca za nim ciężarówka.

Wypadek w Myszyńcu Starym. Rozpędzona ciężarówka wjechała w samochód osobowy

W internecie pojawiło się nagranie, na którym widać, że samochód osobowy jednak zdążył zatrzymać się za tirem z naczepą. Wtedy w jego tył uderzyła rozpędzona ciężarówka, którą dosłownie zmiażdżyła osobówkę. W piątek Prokuratura Okręgowa w Ostrołęce potwierdziła w rozmowie z Gazeta.pl, że przebieg wypadku w Myszyńcu był inny niż zakładano, a kamera faktycznie zarejestrowała całe zdarzenie. 

Samochód został doszczętnie zniszczony. W wyniku wypadku dwie kobiety podróżujące samochodem osobowym poniosły śmierć na miejscu. Ciężko ranne zostało dziecko oraz kierowca jednej z ciężarówek. Na miejsce wezwano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Więcej o:
Komentarze (385)
Myszyniec Stary. Jest nagranie z tragicznego wypadku, w którym zginęły dwie kobiety
Zaloguj się
 • illuminateur

  Oceniono 178 razy 168

  Oznacza to, że wstępne ustalenia bazowały wyłącznie na zeznaniach kierowcy drugiej ciężarówki, który zwyczajnie kłamał, by nie odpowiadać za podwójne zabójstwo. Mam nadzieję, że sędzie weźmie te fałszywe zeznania pod uwagę przy wydawaniu wyroku.

 • takinikt

  Oceniono 118 razy 96

  To sku...el, morderca. Nienawidzę polskich tirowcow - zwykłe bandziory. Jeżdżę profesjonalnie od lat. Nie mogę nic dobrego powiedzieć o polskich kierowcach ciężarówek - sku...syństwo najgorszych nizin.

 • Wojciech Pisarek

  Oceniono 86 razy 82

  Przecież to mord inaczej tego nie nazwę. Kierowca ciężarówki powinien zostać skazany za morderstwo. On nawet nie zwolnił i jeszcze zwalał winę na ludzi których zabił.

 • kerryking

  Oceniono 74 razy 70

  Super Policję mamy, skoro miewa takie "wstępne ustalenia". Zapewne na podstawie zeznań mordercy, który powiedział "ta pani wjechała pod naczepę, to i ja postanowiłem, żeby tam samotnie nie tkwiła". Brawo Policja!

 • punter

  Oceniono 69 razy 65

  Kolejny mistrzu gapienia się w smartfona. Bandzior nawet nie starał się zahamować ...

 • z.04.2019

  Oceniono 56 razy 50

  Tyle są warte ustalenia policji drogowej, dziś powinni powiedzieć mieliśmy wizje oderwana od rzeczywistości.

 • siwywaldi

  Oceniono 45 razy 41

  A co za różnica, czy kobieta puknęła w zatrzymującą się przed nią ciężarówkę, czy nie, skoro dzieła dopełnił dopiero miażdżący ją z tyłu bandzior z drugiej ciężarówki? O tym JAK szybko musiał zapiendralać, najlepiej świadczy fakt, ze walnął tak mocno, że sam został ranny...

 • baby1

  Oceniono 43 razy 37

  Z tego płyną dwa wnioski:
  1. Nigdy nie jechać za i przed ciężarówką.
  2. Tiry na tory.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX