Wypadek w gminie Piaseczno. Mężczyźni musieli odskakiwać przed dachującym samochodem

Sołectwo Złotokłos (województwo mazowieckie) opublikowało na Facebooku nagranie z monitoringu sklepu, na którym został uwieczniony dramatyczny wypadek. Widać na nim dachujący samochód, który z impetem uderza w auto stojące na parkingu. W momencie zdarzenia do drugiego z pojazdów wsiadało dwóch młodych mężczyzn.

Do wypadku w gminie Piaseczno doszło we wtorek 25 czerwca na skrzyżowaniu ul. Społecznej z ul. Mokrą. Jadący samochodem marki Seat nie ustąpił pierwszeństwa, przez co zderzył się z toyotą, która w wyniku kolizji zaczęła dachować i "koziołkując" uderzyła w pojazd zaparkowany na parkingu przed sklepem. W chwili wypadku do stojącego na parkingu auta wsiadało dwóch mężczyzn. Na szczęście zdążyli w porę zareagować i odbiegli od samochodu, w który po chwili wbiła się dachująca toyota.

Wypadek w gminie Piaseczno. Samochodem, który dachował, jechał pijany 22-latek

Kierowcą samochodu marki Seat był 22-latek. Mężczyzna prowadził auto, będąc pod wpływem alkoholu. Został zatrzymany przez policję. W wyniku wypadku ranne zostały trzy osoby. Trafiły pod opiekę lekarzy, jednak zostały wypisane ze szpitala - w rozmowie z Polsat News informował nadkomisarz Jarosław Sawicki z Komendy Policji w Piasecznie.

- Publikowanie takich właśnie filmów, takich informacji o zdarzeniach, które właściwie nie powinny zaistnieć, jest bardzo potrzebne. Takie zdarzenia z podstawowych przyczyn - łamanie przepisów ruchu drogowego, prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu - niestety, często kończą się bardzo tragicznie i musimy mieć tego świadomość, ona musi wciąż rosnąć - powiedział nadkomisarz Sawicki, komentując nagranie udostępnione przez Sołectwo Złotokłos. 

Więcej o:
Komentarze (50)
Wypadek w gminie Piaseczno. Mężczyźni musieli odskakiwać przed dachującym samochodem
Zaloguj się
 • jukka2014

  Oceniono 18 razy 18

  Te komunikaty i dobre rady - do normalnych ludzi trafiają. Ale do chołoty nigdy, więc policjo - dobrze się zastanów NIE nad kazaniami ale nad karami i więzieniem za takie przewinienia.

 • generationnext

  Oceniono 14 razy 8

  3 wzajemnie wykluczające się zdania w tekście. Czy wy jesteście trzeźwi w tej redakcji?

  - "zderzył się z toyotą, która w wyniku kolizji zaczęła dachować i "koziołkując" uderzyła w pojazd zaparkowany na parkingu przed sklepem".
  - "Wypadek w gminie Piaseczno. Samochodem, który dachował, jechał pijany 22-latek"
  - "Kierowcą samochodu marki Seat był 22-latek. Mężczyzna prowadził auto, będąc pod wpływem alkoholu".

 • dogfood

  Oceniono 7 razy 7

  Pomijając pijaka...jak szybko jechała TOYOTA? Dwadzieścia metrów wcześniej są pasy....dla pieszych ?!

 • remo29

  Oceniono 10 razy 6

  Ten co robił ten film z ekranu powinien aplikować do filmówki im. Steviego Wondera.

 • 45rfg

  Oceniono 5 razy 5

  " Jadący samochodem marki Seat nie ustąpił pierwszeństwa, przez co zderzył się z toyotą, która w wyniku kolizji zaczęła dachować"

  "Wypadek w gminie Piaseczno. Samochodem, który dachował, jechał pijany 22-latek
  Kierowcą samochodu marki Seat był 22-latek. Mężczyzna prowadził auto, będąc pod wpływem alkoholu."

  @UZ
  Pijany 22 latek jechał seatem? W dachującej toyocie też był pijany 22-latek? Na pewno?
  UZ, może lepiej Ty pisz o handlowych niedzielach.

 • marywil2012

  Oceniono 3 razy 3

  życie Polaka nonstop przerasta. zwłaszcza przepisy ruchu drogowego.

 • Antoni Baraniak

  Oceniono 3 razy 3

  Czytajac te komentarze odnosze wrazenie, ze to kraj nieukow, pijakow, zlych szybko jezdzacych byle jakich kierowcow. Nie mam tam ochoty jechac i odwiedzic byla ojczyzne????

 • adambier

  Oceniono 5 razy 3

  wina pijanego w seacie bezsprzeczna, ale prędkość toyoty w terenie zabudowanym grubo ponad 50, i znowu ..... jeżdżę szybko i (nie)bezpiecznie, pod rozwagę tym co myślą,ze osiedlowe drogi to tor F1

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX