Komentarze (174)
Antoś oblał się wrzątkiem. Rodzina: W szpitalu nie mieli nic na oparzenia
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • sieceonk

  Oceniono 39 razy 5

  matka, babcia w domu a dziecko "się polało" wrzątkiem
  teraz próba zrzucenia na innych odpowiedzialności, ale to one nie zapewniły dziecku bezpieczeństwa i jak będą drążyc temat na drodze prawnej ta kwestia również wypłynie

 • niemaszjeszczekonta

  Oceniono 6 razy 4

  Jakby za ulicą przyjmował proktolog to też durne cipy by tam z dzieckiem lazły? Ja rozumiem, że mały się darł jak szatan, ale niestety, jak się nie pilnuje dziecka (dwie dorosłe baby przy nim były, a jednak się poparzył, może to jest temat dla opieki społecznej żeby się zainteresowała), to człowiek chce jak najszybciej załatwić sprawę, ale mamusiu i babciu puknijcie się w puste łby, a potem do lećcie do gazet! BTW odpadła mu ta ręka czy może jednak gó...akowi nic się wielkiego nie stało?

 • pit1

  Oceniono 8 razy 4

  Z programu 500+ powinni sobie apteczkę domową wyposażyć jeżeli szpitalne wyposażenie suwerenowi nie odpowiada.
  Poza tym warto żeby pyskata babcia i rodzina pamiętali, że "kto, mając obowiązek opieki lub nadzoru nad małoletnim do lat 7 albo nad inną osobą niezdolną rozpoznać lub obronić się przed niebezpieczeństwem, dopuszcza do jej przebywania w okolicznościach niebezpiecznych dla zdrowia człowieka, podlega karze grzywny albo karze nagany".
  Tragedia dziecka tupet suwerena.

 • rabbi.rozencwajg

  Oceniono 8 razy 4

  Kraj durniow i histerykow...

 • wagadudu

  Oceniono 24 razy 4

  A niby co mieli mu podać? Wodę święconą? Jak sobie wylałem wrzątek na brzuch jako dziecko, to też popsikali pantenolem, posmarowali linomagiem, założyli jałowy opatrunek i kazali przyjeżdżać na zmianę opatrunku. Chłop to u nas ciemny jest...

 • lkolesio

  Oceniono 3 razy 3

  Mogli jeszcze zawołać kapelana ,żeby odwalił swoje czary.

 • 116av

  Oceniono 5 razy 3

  Tysiace dla ministrow bo im sie nalezalo,miliardy na piatke Kaczynskiego i zabawki od jankesow to pieniadze sa a na SLUZBE ZDROWIA BRAK.Minister finansow niech eroci do szkoly podstawowej na matematyke.

 • szumwina

  Oceniono 9 razy 3

  Weszła do poradni chirurgicznej i zrobiła awanturę że nie mają nic na poparzenia?
  Szkoda że do PORDu nie weszła albo do księgarni. Szkoda słów.

 • ml2403

  Oceniono 9 razy 3

  Po pierwsze to durna matka oparzyla dziecko. Jak można zostawić wrzątek w zasięgu tak małego dziecka. To zapewne nie była szklanka z herbatą tylko co najmniej czajnik bo 18 procent powierzchni to bardzo rozległe oparzenie i niemożliwe by to była tylko szklanka. Jednym słowem postępowanie wobec lekarza dlaczego zbagatelizował rozległe oparzenie u małego dziecka i wobec matki o narażenie dziecka na niebezpieczeństwo.

 • shtalman

  Oceniono 2 razy 2

  Najpierw przyczyna, babcia wrzuciła Antosia do pieca na trzy zdrowaśki

 • fantomas200

  Oceniono 4 razy 2

  A ten minister od zdrowia odtańczył przed szpitalem "taniec słońca" i z szamanem ze swojej sekty zapalił jakieś prochy. Ha, ha!

 • lemingoza123

  Oceniono 12 razy 2

  Też ulicę dalej mam taki lazaret:)

  Jeśli nie ma tzw. SOR, to z jakimś urazem, szczególnie dziecka, nawet nie warto tam zaglądać, bo i tak odeślą.

 • pomaranczowoczarny

  Oceniono 3 razy 1

  Najważniejsze, że na etacie był ksiądz, w razie potrzeby mógł komuś udzielić ostatniego namaszczenia. W sumie bez tego kontraktu by im NFZ nie dał ot takie dziwne czasy.

 • stvbeev

  Oceniono 3 razy 1

  Tak się zastanawiam, co można zrobić, jeśli na oddziale dziecięcym odwiedzająca babcia dostanie zawału. Żeby coś podać albo wezwać transport, to trzeba by najpierw ja przyjąć. Przyjąć nie można, bo dawno już nie jest dzieckiem... Powinna być możliwość wezwania karetki systemowej w określonych przypadkach. Skoro dentysta może wezwać, to czemu nie okulista albo pediatra?

 • 116av

  Oceniono 3 razy 1

  Tysiace dla ministrow bo im sie nalezalo,miliardy na piatke Kaczynskiego i zabawki od jankesow to pieniadze sa a na SLUZBE ZDROWIA BRAK.Minister finansow niech eroci do szkoly podstawowej na matematyke.

 • rain0

  Oceniono 11 razy 1

  szpitale i poradnie znam doskonale od podszewki. międzyoddziałowa spychologia to norma, często w tym łańcuszku trafi się jakiś konował, niestety. ale wisienką na torcie są zawsze roszczeniowi pacjenci.

 • kmosb

  Oceniono 10 razy 0

  Służba zdrowia w naszym państwie to porażka systemu. Tak samo działała jak za rządów PO. Na nic nie było pieniędzy a terminy na operację to minimum 12 lat. Sam jestem tego najlepszym przykładem. W Polsce aby chorować trzeba mieć "końskie zdrowie".

 • amsterdam78

  Oceniono 7 razy -1

  Jak byliśmy na dyżurze w ST.Gd. z uchem nie mieli otoskopu. Szanowna pani powiedziała że jest zepsuty. Okazało się że ok 5 dzieci w kolejce za nami ma chore ucho i musieli opuścić szpital bez diagnozy

 • halinawoz

  Oceniono 21 razy -1

  Wszystko wina PiSu a czy to półtoraroczne dziecko musiało pić wrzątek? Gdzie była mama i babcia kiedy Antoś chciał "napić "się wrzącej herbaty. Czy dziecku daje się pić wrzątek? Może lepiej przestudzić i pomóc dziecku się napić albo jeszcze lepiej dać w butelce? Najlepszą obroną jest atak.My jesteśmy ok, to lekarz winny to PiS tylko nie my . Czy tak mamo i babciu?

 • fflintstone

  Oceniono 2 razy -2

  w polsce zawsze cos do doopy chca pchac
  rece opadaja

 • fflintstone

  Oceniono 2 razy -2

  dlaczego w wolsce zawsz jakis cyrk?

 • sselrats

  Oceniono 2 razy -2

  Nie mieli nic na oparzenia ale moze mieli cos na schudniecie albo na apetyt.

 • pierwsze_all

  Oceniono 9 razy -3

  Jakoś dziwne mi się wydaje, że po wylaniu na siebie SZKLANKI herbaty, dziecko ma poparzone 20% ciała. 20% to jest więcej niż cała noga albo całe plecy - nawet gdyby specjalnie lać, to jest nie-moż-li-we, a co dopiero przy strąceniu tej szklanki ze stołu przez półtoraroczne dziecko, które do stołu nie sięga. Ktoś tu kłamie.

 • je2bny

  Oceniono 15 razy -3

  Tragedia - tacy lekarze składali "przysięgę Hipokratesa.

  Tak się dzieje w większości placówek Służby Zdrowia, gdzie liczy się pieniądz, a nie zdrowie pacjenta - lekarz POZ wezwała pogotowie na pilne - godz. 11:25 do żony - dowiedziałem się o tym, kiedy już była na oddziale SOR około godziny 12:00.

  Dalej nie będę komentował - byłem w stałym kontakcie telefonicznym z żoną - około godz. 23:00 chciano wysłać żonę do domu - tyle czasu trwała diagnostyka.

  Widząc, co się dzieje - szlag mnie trafił - zaznaczyłem, że nigdzie żona się nie ruszy dopóki na SOR nie przybędzie prezes/dyrektor placówki - ewentualnie powiadomię NFOZ w Gdańsku i ogólnopolskie wydania gazet - pomogło.

  Żona została przyjęta na oddział, na którym spędziła 6 tygodni i wyszła "zdrowsza" o 21 kilogramów.
  Ordynator tego oddziału zajął się jej przypadkiem - był zakaz odwiedzin chorych - byłem uprzywilejowany - miałem możliwość 2 razy dziennie odwiedzin z dostawą pożywienia.

  Dziwię się tym, którzy nie potrafią wymóc swojego prawa do ochrony zdrowia.

  Jestem kawał sk-rwysyna, który nigdy nie odpuszcza.

 • sthoss

  Oceniono 20 razy -6

  Za to w aptece szpitalnej zapewne pólki uginały się od różnego rodzaju środków cholernie drogich ale średnio potrzebnych które dystrybuują firmy organizujące specjalistyczne "konferencje" medyczna i naukawe w pięknych zakątkach świata. Na które to konferencje oczywiście są zapraszanie lekarze a zwłaszcza kierownik apteki przyszpitalnej. Zróbcie mały wywiad ile zarabiają przedstawiciele handlowi takich spółek i wszystko będzie jasne dlaczego nie ma podstaw a są tylko leki i materiały których ponad połowa jest wywalana bo termin przydatności się skonczył.

 • kukimonster-online

  Oceniono 14 razy -8

  Nie, to nie wina "bedy szpitala" tylko cholrenego konowała, który uważa się za boga na oddziale.Na szczęście coraz więcdej spraw tego typu jest nagłaśnianych i konowąły zaczynają się pilnować.
  Przypomnijcie sobie takie artykuły z 15-20 lat temu, w ogóle sprawa nie trafiła by do mediów. a lekarzyna nie miałby sobie nic do zarzucenia.

 • halinawoz

  Oceniono 15 razy -13

  Panie wolak007 z kijami i kosami mamy iść na wroga gdyby coś? Szkoda że, przez nienawiść do Pisu przestajemy myśleć logicznie. Jasne że w szpitalach dzieje się źle ale przed PiS też tak było nie było jednak odważnych by ubliżać władzy teraz można .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX