Gdańsk. 10-letnia dziewczynka wypadła z szóstego piętra. Jej stan jest ciężki

10-letnia dziewczynka wypadła przez okno z szóstego piętra budynku mieszkalnego. Dziecko wprowadzone zostało w śpiączkę farmakologiczną - jej stan określany jest jako ciężki.

Jak podaje "Dziennik Bałtycki" do zdarzenia doszło we wtorek po godzinie 18. Dziewczynka wypadła przez okno z szóstego piętra bloku znajdującego się przy ulicy Arctowskiego w Gdańsku.

Gdańsk. 10-letnia dziewczynka wypadła przez okno z szóstego piętra

Według dotychczasowych ustaleń policji, dziewczynka siedziała na parapecie okna - tak zeznali m.in. członkowie rodziny oraz świadkowie wypadku. 10-latka mimo próśb nie chciała z niego zejść i wejść z powrotem do mieszkania, w którym przebywała z dziadkiem.

Dziewczynka została przewieziona na Oddział Anestezjologii i Intensywnej Terapii dla Dzieci szpitala imienia Mikołaja Kopernika w Gdańsku. Zgodnie z informacjami przekazanymi przez rzeczniczkę spółki Copernicus Katarzynę Brożek 10-latka jest w stanie ciężkim. Z powodu licznych obrażeń wprowadzona została w śpiączkę farmakologiczną.

Szczegóły zdarzenia nadal ustalane są przez śledczych. Wiadomo, że opiekujący się dziewczynką dziadek w chwili wypadku nie był pod wpływem alkoholu, a w momencie przyjazdu pogotowia dziecko było przytomne.

Więcej o:
Komentarze (45)
Gdańsk. 10-letnia dziewczynka wypadła z szóstego piętra. Jej stan jest ciężki
Zaloguj się
 • insekt6

  Oceniono 8 razy 6

  Oczywiście dziadziusia wsadzą do pudła, bo już nie może istnieć pojęcie wypadku, a winny musi być!
  Zanim kliknąłem artykuł wiedziałem, że dziewczynka świadomie po tym oknie paradowała. To znaczy, że sama sobie jest winna. Większość dzieci w tym wieku już się boi wysokości.

 • tadian

  Oceniono 6 razy 4

  Gdzie sa pedofile z pisu i ich komentarze?

 • ja5569

  Oceniono 24 razy 2

  "Pomimo prosb"? Kaze sie smarkuli a jak nie poslucha to sila sciagnac z parapetu. No ale dzis dzieciom wszystko wolno, a jak im sie cos ogranicza to jest "abuse".

 • cleryka

  Oceniono 3 razy 1

  dziadek pedofil,dziecko wybrało skok?

 • hens

  Oceniono 11 razy 1

  Może po walnięciu w glebę wreszcie dziecię zrozumiało,
  że dzieci tylko grach w smartfonach w latają.
  Tak to jest ,gdy rodzice wychowują bezstresowo przygłupa.

 • zigzaur

  Oceniono 11 razy 1

  Byłoby znacznie gorzej, gdyby 6-latka wypadła z 10 piętra.

 • wacek33

  0

  na to wygląda że dziadek ją wnerwił

 • boo-boo

  Oceniono 13 razy -1

  Tak to jest jak dorośli traktują dzieci jak równych sobie partnerów, a nie jak kogoś kto ma wykonywać ich polecenia. Mogli ją na kolanach prosić o to żeby zeszła z parapetu- może by ich posłuchała smarkula.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX