Moczydłowski o zbrodni w Mrowinach: Osobowość psychopatyczna, cholerna koncentracja na sobie

- Myślę, że on ma osobowość tego typu, że potrzebuje kontrolować partnerkę całkowicie, że nie znosi jej jakichś obszarów wolności czy innej zależności, w tym przypadku emocjonalnego związku matki z dziećmi - mówił były szef więziennictwa Paweł Moczydłowski o mężczyźnie podejrzewanym o zabójstwo 10-letniej Kristiny z Mrowin.

Paweł Moczydłowski, były szef więziennictwa, psycholog i kryminolog, w rozmowie z Gazeta.pl skomentował zbrodnię w Mrowinach, która w ostatnich dniach wstrząsnęła opinią publiczną. Doszło tam do brutalnego zabójstwa 10-letniej Kristiny, do którego przyznał się 22-letni Jakub A. (nieoficjalnie partner jej matki). Mężczyzna w niedzielę został zatrzymany przez policję.

Moczydłowski o zbrodni z Mrowin: Sprawca dążył do usunięcia przeszkody

- Zaskoczyła mnie makabra związana z tym czynem - mówił o zbrodni Adam Moczydłowski. Jak dodał, podejrzany planował zabójstwo z wyprzedzeniem i chciał zmylić organy ścigania, a zamordowana dziewczynka była córką kobiety, z którą był związany emocjonalnie - jego zdaniem może to oznaczać, że ma osobowość psychopatyczną i narcystyczną. 

Myślę, że on ma osobowość tego typu, że potrzebuje kontrolować partnerkę całkowicie, że nie znosi jej obszarów wolności czy innej zależności - w tym przypadku związku matki z najstarszym dzieckiem, które umiało już obserwować te relacje między mamą a partnerem. I nie były to obserwacje, które napawały je pozytywnymi emocjami do niego. On to widział

- mówił były szef więziennictwa, podejrzewając, że domniemany sprawca najpewniej dążył do usunięcia "przeszkody", czyli dziecka.

Więcej o:
Komentarze (72)
Moczydłowski o zbrodni w Mrowinach: Osobowość psychopatyczna, cholerna koncentracja na sobie
Zaloguj się
 • j21p

  Oceniono 18 razy 12

  cholerna koncentracja na sobie

  Trump
  Farage
  BoJo

  kto wam jeszcze przychodzi do glowy?

 • aprilapril

  Oceniono 12 razy 8

  Publicznie stawiane diagnozy, nie skazanego człowieka. Nie podoba mi się to.
  Dziś on jutro kto?

 • aalliiccee

  Oceniono 12 razy 8

  przecież ta kobieta miała troje dzieci. A on się w niej niby zakochał bo była taka niezależna i wolna. Chyba już wszyscy się wypowiedzieli na ten temat, łącznie ze mną, czas więc zabrać się za szczegółowe śledztwo i znaleźć prawdziwego winnego.

 • wo151

  Oceniono 12 razy 8

  Gdzie "domniemanie niewinności"? Czy nie powinien być dokładnie przebadany psychiatrycznie? Do rozpoczęcia procesu daleko, a wyrok już wydany!! Przypadki niesłusznie skazanych nie nauczyły żadnej ostrożności w ferowaniu wyroków. A może komuś zapłacił wymieniane 10 tysięcy za pomoc w zabójstwie??

 • feurig59

  Oceniono 7 razy 7

  Cechy psychopatyczne ma wiekszosc politykow. Jeszcze wiecej ma ich w wielkim biznesie

 • iwa3543

  Oceniono 15 razy 7

  Żaden szanujący się psycholog nie "bawi się" w publiczne diagnozowanie. Na temat swoich pacjentów/klientów również nie będzie się wypowiadał.

 • agenciputinawon

  Oceniono 7 razy 5

  Przestańcie już jeździć na tej trumnie... to jest już niesmaczne...

 • piotr110660

  Oceniono 8 razy 4

  I po co ta wypowiedź, nie zna faktów, nie zna ludzi a się mądrzy

 • foolbuster12

  Oceniono 10 razy 4

  Co to za ekspert, który stawia diagnozę na odległość, bez badania, na podstawie artykułów z gazet i wiadomości z telewizji?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX