Zbrodnia w Mrowinach. Nieoficjalnie: Podejrzany o zabójstwo Kristiny należy do rodziny

Według portalu gazetawroclawska.pl matka Jakuba A., który miał zabić 10-letnią Kristinę, oraz matka dziewczynki są kuzynkami. Z informacji dziennikarzy wynika, że Jakub A. był zakochany w swojej ciotce i często przebywał w jej domu.

Spekulacje na temat pokrewieństwa domniemanego zabójcy i jego ofiary pojawiały się w mediach już wcześniej. Podczas konferencji prasowej prokuratury dziennikarze pytali o ten wątek. - Nie chcę udzielać takich informacji - uciął prok. Mariusz Pindera z Prokuratury Okręgowej w Świdnicy.

Zabójstwo 10-letniej Kristiny z Mrowin. Podejrzany należy do rodziny

Teraz gazetawroclawska.pl podaje, że matka Jakuba A. jest kuzynką matki 10-letniej Kristiny. Jak ustalili dziennikarze kobieta po powrocie z Irlandii, gdzie przez wiele lat mieszkała, odnowiła rodzinne relacje. Dotyczy to także rodziców Jakuba A. "Chłopak, choć był kilkanaście lat młodszy, zakochał się w kobiecie. Często bywał u nich w domu, pomagał pani Agnieszce przy budowie domu, zabierał jej dzieci do kina" - podaje portal. Kobieta nie odwzajemniała jego uczucia, obecności 22-latka nie akceptowała też Kristina. 

Wrocławska "Gazeta Wyborcza" w reportażu o zbrodni w Mrowinach opisuje, że sąsiedzi znali Jakuba A. z widzenia. Mężczyzna często zostawał na noc u mamy Kristiny. "Odwiedzał Agnieszkę od ubiegłych wakacji, zostawał na noc, często jeździli razem na weekendy. Dzieciaki ze szkoły odbierał. Ona mówiła, że to jej kuzyn" - opisuje "Wyborcza".

Z kolei "Super Express" podaje informacje, że 22-latek po rzuceniu studiów na Wyższej Szkole Oficerskiej we Wrocławiu wyjechał do Irlandii, gdzie mieszkała razem z mężem i dziećmi matka Kristiny.

Więcej o:
Komentarze (128)
Zbrodnia w Mrowinach. Nieoficjalnie: Podejrzany o zabójstwo Kristiny należy do rodziny
Zaloguj się
 • cezar85

  Oceniono 92 razy 28

  Polak, katolik, prawdziwy patriota zakochany w ciotce

  ale to LGBT są problemem

  btw. mały rodzynek o innych Polakach, katolikach i prawdziwych patriotach
  www.dailymail.co.uk/news/article-7153485/Neo-Nazi-student-19-threatened-Prince-Harry-locked-four-years.html

 • sloncenadnami

  Oceniono 22 razy 20

  koleś był zazdrosny o dziecko własnej ciotki, w której się patologicznie zabujał...był zazdrosny o tę relację! bo to on chciał być dla swojej ciotki najważniejszy, ukochany, jedyny...koleś ma osobowość dziecka, można rzec-rówieśnika Kristiny. A że wygląd i wzrost dorosłego człowieka to nie pobił się z rówieśnicą na placu, tylko wykorzystując swoje atuty bestialsko ją zabił, pozbył się jej, licząc, że teraz on będzie najukochańszym "dzieckiem" swojej ciotki...koleś wymaga psychiatry, bez dwóch zdań...

 • mmmucha

  Oceniono 24 razy 16

  Zostawcie tych ludzi. Przeżywają tragedię. Aż tak musicie być wścibscy, są granice. Jakie ma znaczenie czy kuzyn czy sąsiad, nic go nie usprawiedliwia.

 • john_yossarian

  Oceniono 13 razy 13

  Spekulacje, dywagacje, insynuacje.... Media to uwielbiają. Podgrzewanie tematu i liczenie kasy z klikalności.

 • harry.s.totteles

  Oceniono 25 razy 11

  Rodzina jest najważniejsza.

 • kamuimac

  Oceniono 32 razy 10

  chryste, co za stylistyczny bełkot. ja rozumiem że czerwiec i stażyści piszą ale aż oczy bolą od czytania tego . kto uczył gramatyki autora/kę tego artykułu

 • baby1

  Oceniono 7 razy 5

  Należy zawsze uważać na nadgorliwych w świadczeniu pomocy krewnych. Kto wie o co im chodzi?

 • arwena2010

  Oceniono 10 razy 4

  ot najpierw dała mu d..y ,bo nie uwierzę by facecik tak za darmo tyrał przy budowie jej domu,a jak przestała to zabił jej dzieciaka... Romeo i Julia ..prawie

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX