TVP Info: Zabójstwo 10-latki z Mrowin. Nie została zgwałcona, a miejsce zbrodni zostało upozorowane

10-letnia Kristina, której ciało znaleziono w lesie w Mrowinach, nie została zgwałcona - informuje TVP Info, powołując się na anonimowego informatora związanego ze środowiskiem śledczych. Miejsce zbrodni miało zostać upozorowane, a samo zabójstwo przeprowadzone tak, żeby wszystko wskazywało, iż przestępstwa dokonał pedofil.

Podejrzanego o zamordowanie 10-letniej Kristiny z Mrowin zatrzymano w niedzielę 16 czerwca. Dzień później Prokuratura Okręgowa w Świdnicy poinformowała, że 22-letniemu mężczyźnie postawiono zarzut dokonania zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem. Mężczyzna przyznał się do winy.

"Czynu pedofilnego na 10-latce nie dokonano". Nowe doniesienia w sprawie zabójstwa 10-latki w Mrowinach

Początkowo prokuratura informowała, że zabójstwo 10-latki miało podłoże seksualne. Informator, na którego powołuje się TVP Info twierdzi jednak, że dziewczynka nie została zgwałcona, a zabójca postarał się o to, aby miejsce zbrodni sugerowało, iż przestępstwa dokonał pedofil. Odniósł się także do nieoficjalnych informacji, według których zatrzymany 22-latek był zakochany w matce zamordowanej 10-latki.

-To był jej znajomy. Był w niej zakochany, zabiegał o jej względy i uważał, że matka poświęca mu mniej czasu niż swojemu dziecku. (...) Czynu pedofilnego na 10-latce nie dokonano - cytuje TVP Info związanego ze śledztwem anonimowego informatora.

Zabójstwo 10-letniej Kristiny z Mrowin. Przyczyną zgonu były rany kłute

Przypomnijmy, że 10-letnia Kristina zaginęła w czwartek 13 czerwca. Miała wyjść ze szkoły około godziny 12:30, jednak nie dotarła do domu. O 14:00 jej matka zgłosiła zaginięcie dziecka. Ciało 10-latki odnalazła przypadkowa kobieta, spacerująca po lesie oddalonym o sześć kilometrów od wsi Mrowiny, gdzie mieszkała zamordowana dziewczynka. Sekcja zwłok wykazała, że 10-latka zginęła od ran kłutych klatki piersiowej i szyi. Stwierdzono również, że zbrodnia miała podłoże seksualne.

Więcej o:
Komentarze (179)
TVP Info: Zabójstwo 10-latki z Mrowin. Nie została zgwałcona, a miejsce zbrodni zostało upozorowane
Zaloguj się
 • marc.pl

  Oceniono 52 razy 44

  Dlaczego w TV o zatrzymaniu podejrzanego nie informuje policja a informują politycy - czyżby ktoś na trumnie tego dziecka chciał poprawić sobie wynik wyborczy?

 • takinikt

  Oceniono 61 razy 27

  Ta cała sprawa śmierdzi i jest bardzo dziwna. Co najbardziej uderza to jej oprawa pod media przygotowana przez ministra Ziorro. Patrzcie jakich karkow wybrano do eskortowania podejrzanego (trzymajmy się porządku prawnego, dopóki sąd go nie skarze, jest oskarżonym, bądźmy cywizilowani), te komentarze Ziorry, teraz ten komentarz z tvpis, przecież to cyrk jest, makabryczne show dla gawiedzi na poziomie spożywqczy tabloidów. Bardzo mi się to wszystko nie podoba. Wygląda na sterowanie przekazem bolesnej sprawy, żeby zabijać punkty u tępego elektoratu i odwracać uwagę od skandali politycznych. Przypomnijmy: są nagrania marszałka Kuchcinskiego, jak uprawia seks z 15toletnią Ukrainą w burdelu. Gdzie podobne zaangażowanie służb w wyjaśnienie tej sprawy? Po Kuchcinskiego też przyjadą karki z siłowni? Aaa, zapomniałem, służby to chronią urzędowych pedofilów, zamiast ich skazywać.
  To wszystko to jedna wielka manipulacja.

 • refleksja

  Oceniono 29 razy 17

  🔴 Kajetana Poznańskiego też złapali, ale Zero miał mordę stuloną, bo mamusia Poznańskiego to koleżanka.

 • krynolinka

  Oceniono 37 razy 17

  Jeśli ktoś wyda teraz opinię, że sprawca był niepoczytalny..Zimna kalkulacja, z pełną premedytacją dokonana zbrodnia.

 • walkirrr

  Oceniono 47 razy 13

  to znaczy ze to jednak nie ksiunc, biskup nie musi juz szukać dziupli na Dominikanie, moze spokojnie kontynuowac przejmowanie majątków od Skarbu Państwa

 • czeski_honza

  Oceniono 20 razy 12

  Młody głupiec; 22 lata; teraz ma już wikt i opierunek załatwiony do końca życia!!!

 • kotwkaloszach

  Oceniono 12 razy 10

  TVP Info we wspolpracy z ministrem Z donosi...czekam w wielkim napieciu na kolejne doniesienia tego tandemu...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX