Tragiczny wypadek w Łodzi. Dwa tramwaje przejechały po mężczyźnie. Zauważył go trzeci motorniczy

W piątek rano przy ulicy Telefonicznej w Łodzi doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Tramwaj potrącił pieszego, a później kolejny skład przejechał po mężczyźnie. Rozczłonkowane zwłoki zostały zauważone dopiero przez trzeciego motorniczego.

Jak podaje portal expressilustraowany.pl, rozczłonkowane zwłoki 63-letniego mężczyzny zostały odkryte w piątek przed godziną 5 rano. Motorniczy tramwaju linii 12 zauważył ciało poszkodowanego leżące częściowo przy skrzyżowaniu ulic Telefonicznej i Pieniny.

Łódź. Tragiczny wypadek na ul. Telefonicznej

Na miejsce wezwani zostali policjanci, prokurator, biegły z zakresu rekonstrukcji wypadków oraz medyk sądowy, którzy mają wyjaśnić okoliczności wypadku. Według wstępnych ustaleń do śmierci 63-letniego mieszkańca Łodzi doszło między godziną 4 a 5 rano. 

Według prokuratury zmarły mężczyzna leżał na ziemi, równolegle do torowiska. Najpierw został potrącony przez pierwszy tramwaj, prowadzony przez 65-letniego motorniczego, który najprawdopodobniej nie zauważył leżącego człowieka. Kilkanaście minut później po potrąconym mężczyźnie przejechał kolejny tramwaj, prowadzony przez 63-letniego motorniczego. Dopiero kolejny, trzeci motorniczy tramwaju zauważył rozczłonkowane ciało.

Śledczy będą musieli ustalić m.in. dlaczego mężczyzna leżał na torach. 

Więcej o:
Komentarze (98)
Tragiczny wypadek w Łodzi. 63-letni mężczyzna został potrącony przez dwa tramwaje
Zaloguj się
 • ajk_gierki

  Oceniono 36 razy 34

  a ile lat miał 3 motorniczy? zdaje się że właśnie na tej informacji skupił się autor artykułu

 • vidi71

  Oceniono 20 razy 18

  Zagadka: na podstawie wszystkich danych podaj wiek trzeciego motorniczego

 • zdziwiony6

  Oceniono 21 razy 15

  Dlaczego 63 letni facet leżał na torach międzie 4 a 5 rano? Hmmm... jak znam życie był narąbany i myślał, że jest w domu.

  Mam wrażenie, że ten przejechany i obydwaj motorniczy znaja sie z podstawówki. Ten sam wiek.

 • gaspode

  Oceniono 13 razy 13

  To przy schronisku Brata Alberta dla samotnych mężczyzn. Stawiam dolary przeciwko orzechom, że ofiarą jest osoba bezdomna, której nie wpuszczono do schroniska z powodu upojenia alkoholowego. Niestety często takie osoby leżą na przystanku poczatkowym przy telefonicznej. Ten zapewne ułożył się do snu albo potknał się o szynę i upadł. No i tak już został. Mozna nie zauważyć leżącego na torach człowieka, szczególnie jak leży pod czarną, peleryną a ty się nie spodziewasz że on tam leży. Pole widzenia z kabiny tramwajowej jest mocno ograniczone na najbliższych odległościach.

 • zawszedak111

  Oceniono 16 razy 10

  NPK, ile lat miał trzeci motorniczy?
  Pisz już ty lepiej o tych niedzielach i handlu.

 • wookiee.chewbacca

  Oceniono 15 razy 9

  Żądam podania informacji o marce tramwajów, tak jak to się robi przy samochodach. To kluczowa informacja.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX