Toruń. Pijana matka bez prawa jazdy uciekała przed policją i rozbiła się. Nie żyje jej 2-letni syn

Tragiczny wypadek koło Torunia. Kobieta nie zatrzymała się do kontroli. Wypadła z drogi kilkanaście kilometrów dalej. W zdarzeniu zginął jej dwuletni syn. 25-latka była pod wpływem alkoholu, a być może także narkotyków.

Do tragicznego wypadku doszło w czwartkowy wieczór, na drodze między Steklinem a Osówką niedaleko Torunia. 25-letnia kobieta, jadąca samochodem marki Volkswagen, prowadziła pod wpływem alkoholu. Jej pojazd wypadł z drogi i dachował.

Wypadek na drodze pod Toruniem. Matka pod wpływem alkoholu

Wraz z 25-latką podróżowało dwóch chłopców - dwu i trzylatek, którzy siedzieli w fotelikach. Młodszy z nich doznał poważnych obrażeń. Był reanimowany na miejscu wypadku, ale nie udało się go uratować. Badanie krwi wykazało, że prowadząca samochód kobieta miała ponad promil alkoholu w organizmie. W rozbitym pojeździe znaleziono woreczek z białym proszkiem. Policja nie wyklucza, że kobieta była także pod wpływem narkotyków - pisze RMF FM. Funkcjonariusze ustalili, że nigdy nie miała prawa jazdy.

Tragiczny wypadek samochodowy. Pijana kobieta nie zatrzymała się do kontroli

Zanim doszło do wypadku, policja próbowała zatrzymać 25-latkę do kontroli. Mundurowych zaniepokoiło jej zachowanie. Kobieta włączała i wyłączała światła mijania i jechała zygzakiem od lewej do prawej strony drogi. Nie zareagowała na wezwania policjantów. Policjanci ruszyli za samochodem, ale 25-latka zaczęła przyspieszać. Jechała z taką prędkością, że policjanci stracili ją z oczu i wypadła z jezdni na łuku drogi - informuje TVN24

Więcej o:
Komentarze (189)
Toruń. Nie zatrzymała się do kontroli, chwilę później wypadła z drogi. Zginął jej dwuletni syn
Zaloguj się
 • flowerski77

  Oceniono 40 razy 30

  Alkohol...
  to nie policja byla przyczyną tylko choroba alkoholowa tej pani.
  nie pije juz od pół roku, polecam trzezwe życie

 • dex_pl

  Oceniono 38 razy 20

  Było 500+ i już nie ma. Ale spokojnie, patologia już się postara o dodatkowy dochód i zrobi sobie nowe dziecko. Przecież nie będzie za co pić bez 500+

 • podporucznikdub

  Oceniono 22 razy 18

  Jadąc kupowała sobie "małpki" po 100 gr na kolejno mijanych stacjach benzynowych, w ramach narodowej walki z alkocholizmem.

 • seroo1

  Oceniono 31 razy 17

  Przykład szacunku dla przepisów przyszedł z góry. Pislamska chołota cofnęła na jako społeczeństwo do późnego caratu.
  Dwa-trzy pokolenia nie wystarczą, żeby wrócić mentalnie do początku lat dwutysięcznych...

 • grzesbor

  Oceniono 28 razy 16

  To matki też bywają alkohol i biorą narkotyki? Czytam media i zawsze myślałem, że alkohol, przemoc, gwałty, narkotyki to tylku u tatusiów. W istocie sprawacmi wszelakiej przemocy
  domwoej (w tym psychicznej) częsciej bywają kobiety i matki, które nadużywają alkoholu tak samo często jak ojcowie, lecz jest to alkoholizm urkryty.

 • kmosb

  Oceniono 19 razy 15

  Żal mi tylko tych dzieci. Jedno zginęło a drugie które przeżyło będzie do końca swojego życia miało skrzywioną psychikę.

 • wagadudu

  Oceniono 27 razy 13

  Dzięki pińcetplus mogła dawać w palnik... Ale luzik. Od lipca nadal będzie dostawać pńcetplus na pierwsze. Tylko tym razem niech tego już nie zabija, bo zostanie bez kasy...

 • maciek76

  Oceniono 15 razy 13

  Matka Roku!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX