Afera GetBack. CBA zatrzymało pięć osób. Podejrzenia manipulacji kursem akcji spółki EGB

Centralne Biuro Antykorupcyjne zatrzymało pięć osób w sprawie GetBack. Podejrzani zostaną doprowadzeni do prokuratury, gdzie usłyszą zarzuty.

Do zatrzymania pięciu osób w związku ze śledztwem w sprawie GetBack doprowadzili funkcjonariusze  warszawskiej delegatury Centralnego Biura Antykorupcyjnego. Do dziś zatrzymano w tej sprawie 49 osób.

CBA zatrzymało pięć osób w sprawie GetBack. Oszustwa i manipulacja kursem akcji

Cztery spośród zatrzymanych osób są podejrzane o manipulację kursem akcji spółki EGB Investments. Piąty zatrzymany usłyszy zarzuty o oszustwo oraz prowadzenie bez zezwolenia działalności w zakresie obrotu instrumentami finansowymi. To były pracownik jednego z banków.

Zatrzymani przez funkcjonariuszy CBA zostaną doprowadzeni do Prokuratury Regionalnej w Warszawie, gdzie zostaną im przedstawione zarzuty. 

Więcej o:
Komentarze (13)
Afera GetBack. CBA zatrzymało pięć osób. Podejrzenia manipulacji kursem akcji spółki EGB
Zaloguj się
 • kataryniarski

  Oceniono 30 razy 24

  A kiedy mocodawców tej pisowskiej piramidy finansowej zatrzymacie???

 • zd46

  Oceniono 18 razy 18

  Kiedy mister Bierecki ze SKOK-ami i kontem w Luksemburgu? Co z Chrzanowski, co z Glapą, co z Jagiełłą ale nie Władysławem, co z prezesem, co z Dworczykiem i 8 oświadczeniami, co z Kujdą i PiS bujdą, co z 15 hektarami mateszowo-kościelnej ziemi, co z biskupami i ich "smrodliwymi kupami"???

 • zd46

  Oceniono 15 razy 15

  Czy już zostało złożone zamówienie rządowo-partyjne na aresztowanie Pana Czarneckiego? Czy będzie bliżej wyborów? Kiedy CBA zacznie SPRAWDZAĆ SWOICH kolesi partyjnych?

 • le0nard0

  Oceniono 3 razy 3

  Dzielni chłopcy z CBA w akcji. Pamiętamy, że do akcji weszliście dopiero, gdy już nie można było zwlekać, bo ptaszki na drzewach śpiewały o aferze. Wcześniej nikt nie fatygował się, bo zawsze była nadzieja, że sprawa przyschnie, co?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX