Wypadek na autostradzie A1. Na jezdni sery i rozlane mleko. Droga została zablokowana

Na 341. kilometrze autostrady A1 między Tuszynem a Piotrkowem Trybunalskim zderzyły się dwa samochody ciężarowe. Droga została zablokowana. Policja wyznaczyła objazdy.

Do wypadku na autostradzie A1 węzłami Tuszyn i Piotrków Zachód, na wysokości miejscowości Sierosław, doszło około godziny 5:30. W wyniku zderzenia ranni zostali kierowcy obu pojazdów. 

Wypadek na autostradzie A1Wypadek na autostradzie A1 Fot. Google Maps

Wypadek na autostradzie A1. Liczne utrudnienia w ruchu drogowym

Autostrada A1 została zablokowana w obu kierunkach. Jak informuje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, wyznaczono objazdy na węzłach Tuszyn i Piotrków Trybunalski, prowadzące przez drogę krajową nr 12. Na miejscu pracują służby. Usuwają z drogi płyny eksploatacyjne, a także sery i mleko, ładunek jednej z ciężarówek. Wciąż nie podano oficjalnych informacji na temat przyczyn wypadku.

Więcej o:
Komentarze (38)
Wypadek na autostradzie A1. Na jezdni sery i rozlane mleko. Droga została zablokowana
Zaloguj się
 • zigzaur

  Oceniono 18 razy 10

  "Mleko, widzisz pan, ma najszybszy transport. Inaczej się zsiada." - znana scena z filmu "Co mi zrobisz jak mnie złapiesz?" - Józef Nalberczak do Mariana Łącza.

  Zderzenie ciężarówek na autostradzie? Albo stuknięcie przy wyprzedzaniu albo odstęp 20 cm.

  Tyle razy mówiłem, żeby kurs na C+E trwał 3000 godzin i był ważny przez rok.

 • krynolinka

  Oceniono 16 razy 8

  Spuścić wodę z akwenów, zlikwidować drogi szybkiego ruchu, bo inaczej niedługo nas nie będzie na mapie świata.

 • marc.pl

  Oceniono 8 razy 6

  Jazda na zderzaku to polska specjalność - 120 km/godz. na liczniku i 5 metrów za poprzedzającym pojazdem. Tak dzieje się tylko w Polsce i Rosji gdyż w pozostałych krajach kierowcy mają olej nie tylko w silniku ale i w głowie.

 • sarenmaster

  Oceniono 13 razy 5

  zabierać prawo jazdy za używanie telefonu. nowe auta maja bluetooth. a do starego radio z BT kosztuje 200zł.
  nóż się otwiera jak ruszają albo wjeżdżają na ronda i skrzyżowania z telefonem w łapie.

 • wiarus25

  Oceniono 15 razy 5

  Polskie świniopasy bardziej nadają się do powożenia zaprzęgami konnymi niż kierowania samochodami, tam przynajmniej koń myśli za nich.

 • xynat

  Oceniono 8 razy 4

  W latach 90-tych winę za wypadki zrzucano na zły drogi. Dzisiaj mamy najnowsze autostrady i ekspresówki w Europie a wypadków przybywa. Dzisiaj kierowcy są nieco bardziej oczytani i winę zrzucają na plamy na słońcu. Ale jak świat światem kierowcy nie przyznają się do tego, że to właśnie oni sami są winni wypadkom drogowym.

 • siwywaldi

  Oceniono 4 razy 2

  Jak pokazuje moje wieloletnie doświadczenie życiowe, to zawodowi kierowcy, NIGDY nie byli Mistrzami Intelektu. Za PRL-u, wystarczała zawodówka, albo nawet i wykształcenie podstawowe plus "prawko" kat. B opłacone przez wojsko na kursie LOK, zamieniane w nagrodę na koniec służby w kat. B+C. Teraz jest chyba JESZCZE GORZEJ, bo do zdobycia prawa jazdy kat. "C", wystarczy mieć pieniądze w wysokości mniejszej niż średnia pensja.

 • siwywaldi

  Oceniono 6 razy 2

  Czy aby KTOŚ nie chce się przypodobać kotom Prezesa a tym samym ich właścicielowi?
  Bo niedawno na jakiejś drodze leżały wysypane w wyniku wypadku ryby, teraz mleko, więc za parę dni prognozuję wypadek ciężarówki z transportem Whiskas'a czy innego Felixa :-))

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX