19-latek strzelał w kierunku komendy w Hajnówce. W jego mieszkaniu znaleziono narkotyki

Hajnowscy policjanci zatrzymali 19-latka, który strzelał w kierunku komendy policji. Młody mężczyzna używał pistoletu ASG na plastikowe kulki. Kiedy został zatrzymany, policjanci znaleźli w jego mieszkaniu narkotyki.

Do niecodziennego zdarzenia doszło w poniedziałek 3 czerwca w godzinach popołudniowych. Funkcjonariusz policji znajdujący się w jednym z pomieszczeń komendy w Hajnówce usłyszał, że coś odbija się od elewacji budynku. Kiedy wyjrzał przez okno, zauważył w Parku Miejskim młodego mężczyznę, który mierzył w stronę komendy.

19-latek strzelał do budynku komendy. W jego mieszkaniu znaleziono narkotyki

Policjant wyszedł z komendy i natychmiast udał się w pościg za strzelcem. Jak się okazało, 19-letni mężczyzna strzelał do budynku z broni ASG na plastikowe kulki. W czasie przeszukania jego mieszkania, policjanci znaleźli narkotyki. Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że zabezpieczona substancja to marihuana - czytamy na stronie internetowej Komendy Powiatowej Policji w Hajnówce

19-latek trafił do policyjnego więzienia. W rozmowie z portalem onet.pl st. sierżant Anna Podgórska z KPP w Hajnówce powiedziała, że młody mężczyzna usłyszał zarzuty narażenia innych osób na niebezpieczeństwo utraty życia lub ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, zniszczenia mienia (straty materialne wstępnie oszacowano na przekraczające 500 zł) oraz posiadania narkotyków. Strzelec odpowie za swoje czyny przed sądem.

Więcej o:
Komentarze (27)
Hajnówka: 19-latek strzelał w kierunku komendy. W jego mieszkaniu znaleziono narkotyki
Zaloguj się
 • Motocyklowa TV

  Oceniono 18 razy 14

  To nie było ostrzelanie komendy tylko rekonstrukcja historyczna z czasów Żołnierzy Wyklętych. Budynek policji odgrywał rolę białoruskiej chaty.

 • pszczolkaprezesa

  Oceniono 19 razy 13

  Wyklęty z Hajnówki? Gdzie marsz patryjotów z ONR-u i MW w obronie wyklętego?

 • krynolinka

  Oceniono 12 razy 12

  Paintball jest znacznie bezpieczniejszym sposobem wyrażania emocji. Co najwyżej by dostał zarzut o profanację elewacji.

 • remo29

  Oceniono 13 razy 11

  Seba wyklęty z kolan wstanięty.

 • maxwywar2

  Oceniono 10 razy 10

  Ciekawe - jak zglaszalem gowniarza ktory strzelal z kulek asg do okien to policja powiedziala że gowniarz sie bawi zabawką a tu narazanie życia i zdrowia.

 • patatajson

  Oceniono 9 razy 9

  Większe niebezpieczeństwo by bylo jak by pstrykał babolami z nosa

 • amtis

  Oceniono 7 razy 7

  Cóż... Jakie 'miasto', taki 'terrorysta' :D

 • precz_z_komunia

  Oceniono 12 razy 6

  WOT wyklęty :-)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX