Niedziele handlowe 2019. Czy 2 czerwca sklepy będą otwarte?

Czy 2 czerwca wypada jedna z nielicznych w tym roku niedzieli handlowych? Czy w ostatni dzień tego tygodnia będą otwarte supermarkety? Zaglądamy do kalendarza niedziel handlowych, aby to sprawdzić.

To, ile niedziel handlowych wypada w danym roku i miesiącu, reguluje ustawa o ograniczeniu handlu, którą prezydent Andrzej Duda przyjął w styczniu 2018 roku. Za jej sprawą od marca ubiegłego roku obowiązuje nas podział na niedziele handlowe i niehandlowe, a tych pierwszych sukcesywnie ubywa. W 2019 roku niedziele handlowe wypadają tylko raz w miesiącu. Czy 2 czerwca będzie jedną z nich?

Niedziele handlowe 2019. Czy 2 czerwca sklepy będą czynne?

Z kalendarza niedziel handlowych na 2019 rok wynika, że niedziele handlowe wypadają w tym roku tylko w ostatnią niedzielę każdego miesiąca (wyjątkami są kwiecień i grudzień). Wynika z tego, że 2 czerwca nie będziemy mogli zrobić zakupów. Na kolejną niedzielę handlową poczekamy miesiąc, bo aż do 30 czerwca.

Więcej o:
Komentarze (20)
Niedziele handlowe 2019. Czy 2 czerwca sklepy będą otwarte?
Zaloguj się
 • pomysłowy Dobromir

  Oceniono 7 razy 5

  A czy W ostatnią niedzielę miesiąca czerwca pani Basia kasjerka będziesz miała sandały w kolorze czarnym czy czerwonym oraz proszę napisać w osobnym artykule aby nie zakładała skarpetek

 • van Koski

  Oceniono 7 razy 5

  My mieszkańcy Kamieńczyka Polnego w imieniu sołtysa oraz własnym żądamy odpowiedzi ze strony UZ-ta na temat nie pracujących niedziel na początku artykułu tak lub nie. Wiem wiem to jest ciężkie pytanie trzeba wprowadzić napięcie odpowiedni klimat, ale mamy dosyć czytania kilometrowego tekstu a wolimy wiadomości o misiu pysiu w zakładzie karnym

 • remislanc

  Oceniono 10 razy 4

  Dopiero za kilka tygodni???? Nie wytrzymam!!!Już trę nogami, aby 30 czerwca pójść do galerii i pojeździć ruchomymi schodami...

 • tomsuh

  Oceniono 2 razy 2

  napisze tylko że ten artykuł mnie wku...a co tydzień to samo, redakcjo opanuj się

 • musibyclogin

  Oceniono 4 razy 2

  Pani Urszulo, pani artykuły bardzo poprawiają mi nastrój :) Pozdrawiam!

 • pralkapierze

  Oceniono 4 razy 2

  Mój ulubiony cykl na gw 😂

 • wieniek34

  Oceniono 1 raz 1

  Czytam co tydzień z zapartym tchem. Niesamowita kumulacja napięcia do ostatniej frazy tekstu. W głowie coraz natarczywiej tętni pytanie Otwarte? Zamknięte? Otwarte? I wreszcie puenta, co tydzień zaskakująca, zawsze na nowo ukoi skołatane nerwy. Uwielbiam!

 • js08836

  Oceniono 3 razy 1

  Czy niedziela 2 czerwca 2019 R., prawie 90 lat po wybuchu wojny II wojny światowej i 84 lata po jej zakończeniu w XX wielu, 41 lat po wstąpieniu Karola Wojtyły na Tron Piotrowy, 9 lat po tragedii w Smoleńsku i 3.5 roku po objęciu rządu przez PiS niedziela 2. czerwca 2019 będzie handlowa. Odpowiadam. NIE !!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX