Chorzów. Mężczyzna wszedł z bronią na izbę przyjęć i zażądał bezpłatnego zbadania partnerki

W miniony weekend na izbie przyjęć szpitala w Chorzowie doszło do awantury między partnerem pacjentki i personelem szpitala. Mężczyzna nie chciał zapłacić kilkudziesięciu złotych za badania - bronią próbował wymusić, by wykonano usługę bezpłatnie.

Jak czytamy na stronie Komendy Miejskiej Policji do awantury doszło w szpitalu miejskim w Chorzowie. Wieczorem na izbę przyjęć zgłosiła się kobieta, która jak się okazało nie jest ubezpieczona. Personel poinformował pacjentkę, że będzie musiała zapłacić za koszty badania, które wyniosły kilkadziesiąt złotych.

Chorzów. Nieubezpieczona pacjentka miała zapłacić kilkadziesiąt złotych za badanie. Jej partner chciał wymusić na pracownikach szpitala bezpłatne leczenie

Wtedy partner kobiety miał zażądać, by pomogli oni kobiecie i wykonali badanie bezpłatnie. Personel szpitala odmówił i przekonywał mężczyznę, że bez opłaty zlecenie potrzebnych badań jest niemożliwe. Wtedy mężczyzna wyciągnął broń i zaczął grozić pracownikom.

Pomimo awantury i agresywnego zachowania mężczyzna nie zrobił nikomu krzywdy i wraz z partnerką opuścili szpital. Po ich wyjściu o całym zdarzeniu poinformowana została policja. Funkcjonariusze szybko namierzyli parę - poszukiwani nie chcieli rozmawiać z policją i zabarykadowali się w mieszkaniu.

Konieczne było wezwanie straży pożarnej, która pomogła policji otworzyć drzwi do mieszkania. Gdy policjanci weszli do lokalu, okazało się, że zarówno kobieta, jak i mężczyzna są pijani. W trakcie przeszukania znaleziono broń, którą partner pacjentki najprawdopodobniej groził pracownikom szpitala.

33-latek został zatrzymany przez policję. Usłyszał zarzut namawiania funkcjonariusza publicznego do wykonania określonych zachowań. Grozi mu za to kara pozbawienia wolności do trzech lat.

Więcej o:
Komentarze (114)
Chorzów. Mężczyzna wszedł z bronią na izbę przyjęć i zażądał bezpłatnego zbadania partnerki
Zaloguj się
 • czarna_zoska

  Oceniono 21 razy 19

  A Korwin chce by Polacy sami decydowali czy sie ubezpieczac... oto efekt.

 • ggchmiel

  Oceniono 20 razy 18

  "Usłyszał zarzut namawiania funkcjonariusza publicznego do wykonania określonych zachowań." To czyim i jakim funkcjonariuszem jest ten zatrzymany, że nie usłyszał zarzutu bezprawnego grożenia bronią palną? Albo jednak piSSlicja kultywuje intelektualny dorobek milicji.

 • nie_bierz_jarka_na_serio

  Oceniono 15 razy 15

  pomyślałem, dlatego, że musiał stać w kolejce

 • buk-humor-dziczyzna

  Oceniono 16 razy 14

  to niezłomni wyklęci patrioci

 • kot_miczurina

  Oceniono 30 razy 14

  jakby ją narąbaną zgarnęli z przystanku, nie zapłaciła by grosza nawet, w każdy weekend na SORach masy pijanych i smierdzących odpadów ludzkich zajmuja miejsca potrzebujacym i nikt nie pyta zaszczańców, czy mają pieniadze

 • podaj.haslo

  Oceniono 13 razy 13

  Bo im się po prostu należało!

 • mr_gm

  Oceniono 14 razy 12

  Wchodzi facet na izbę przyjęć patrzy a tu kolejka na kilometr
  JESTEM Z BRONIĄ i wszyscy uciekli
  Chodź Bronia jesteśmy pierwsi.

 • jac_l_w

  Oceniono 11 razy 11

  Ciekaw jestem, czy taki elektorat łatwiej byłoby pozyskać zapewniając nieubezpieczonym darmowego lekarza, czy raczej realizując program Flaszka+. Można też zaoferować suwerenowi kupon na darmową wizytę u lekarza i realizację recepty, ale z możliwością zamiany kuponu na tradycyjne pół litry. Wprowadzenie takiej oferty pozwoliłoby wygrać jesienne wybory w naszej Ojczyźnie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX