Śląskie: Pijana 32-latka "dla zabawy" zamknęła psa w paczkomacie. Nie pamiętała, w której skrytce

Pijana mieszkanka województwa śląskiego "dla zabawy" zamknęła w paczkomacie swojego psa. Niestety 32-latka nie potrafiła już otworzyć skrytki, a co więcej, nie pamiętała nawet, gdzie dokładnie zamknęła przestraszone zwierzę.

W nocy pszczyńscy policjanci odebrali informację o 1,5-rocznym psie zamkniętym w paczkomacie w miejscowości Wola (woj. śląskie). Krótko po godzinie 1.00 na miejsce dotarł policyjny patrol. Obok paczkomatu czekała 32-letnia właścicielka psa i jej mąż. Kobieta powiedziała mundurowym, że "tak dla zabawy" zamknęła swojego pieska w otwartej skrzynce. Niestety nie przewidziała, że po zamknięciu drzwiczek nie będzie już w stanie ich otworzyć.

Ponadto kobieta nie potrafiła wskazać konkretnej skrytki, w której zamknęła przestraszone zwierzę. Tymczasem pies nie dawał żadnych znaków życia. Niezbędna okazała się interwencja miejscowej straży pożarnej. Strażacy przy wykorzystaniu specjalistycznego sprzętu otwierali kolejne drzwiczki wskazywane przez kobietę. Dopiero w trzeciej skrzynce znaleziono psa. Na szczęście, pomimo tego, że zwierzę przez kilka kwadransów przebywała w bardzo niekomfortowych warunkach, nic mu się nie stało.

Jego właścicielka miała ponad 2 promile alkoholu w swoim organizmie. Gdy wytrzeźwieje, będzie musiała wytłumaczyć swoje postępowanie. Sprawami znęcania się nad zwierzętami zajmują się policjanci z pszczyńskiej komórki zwalczającej przestępczość gospodarczą. Znęcanie się nad zwierzętami zagrożone jest karą do 3 lat więzienia.

Więcej o:
Komentarze (109)
Śląskie: Pijana 32-latka "dla zabawy" zamknęła psa w paczkomacie. Nie pamiętała, w której skrytce
Zaloguj się
 • coswampowiemlubnapiszeraczej

  Oceniono 31 razy 27

  To nie była zła kobieta. Po prostu i.d.i.o.t.k.a Ale dobrze ze jest happy end. Brawa dla strażaków!

 • tege

  Oceniono 13 razy 11

  Królewski szczep piastoooowy

 • serebro_x

  Oceniono 10 razy 10

  Dla mnie tacy ludzie to debile. Patologiczna głupota takich kretynów to krzywda dla zwierząt, niestety :(

 • topiramax

  Oceniono 14 razy 10

  Szkoda czasu na ceregiele na Komendzie było ja wsadzić do największej skrzyneczki i zapomnieć o sprawie....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX