Warmińsko-mazurskie: Kłótnia pary zakończyła się dachowaniem. Pijany pasażer zaciągnął hamulec ręczny

Pijany pasażer doprowadził do dachowania osobowego volkswagena między Ornetą a Lidzbarkiem Warmińskim (województwo warmińsko-mazurskie). Mężczyzna pokłócił się ze swoją partnerką i zaciągnął hamulec awaryjny, bo chciał opuścić pojazd w trakcie jazdy. Na szczęście nikt poważnie nie ucierpiał.

Do wypadku doszło w sobotę 18 maja po godzinie 20, między miejscowością Orneta a Lidzbarkiem Warmińskim. Volkswagen golf dachował po tym, jak jego 40-letni pasażer pokłócił się ze swoją partnerką, która kierowała pojazdem. Jak opisuje policja, mężczyzna miał pretensje do kobiety i w trakcie jazdy postanowił niespodziewanie wysiąść z auta. Zaciągnął hamulec awaryjny (ręczny), co spowodowało, że pojazd wpadł w poślizg. 

Warmińsko-mazurskie. Pijany pasażer doprowadził do dachowania 

Partnerka mężczyzny straciła panowanie nad kierownicą i dachowała w przydrożnym rowie. Policja informuje, że mimo groźnie wyglądającego zdarzenia, w wypadku nikt poważnie nie ucierpiał. Badanie trzeźwości wykazało, że pasażer pojazdu był pijany. Został ukarany mandatem za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym.

Więcej o:
Komentarze (35)
Warmińsko-mazurskie: Kłótnia pary zakończyła się dachowaniem. Pijany pasażer zaciągnął hamulec ręczny
Zaloguj się
 • mlody_dron

  Oceniono 17 razy 17

  Łobuz kocha najmocniej.

 • motyw4

  Oceniono 38 razy 12

  Suweren powstał z kolan i się bawi w swoim ulubionym stylu :)

 • virginsteele

  Oceniono 9 razy 7

  Podobny wypadek mial miejsce kiedys w Wielkiej Brytanii. Podczas klotni kobieta-pasazer zaciagnela reczny i niestety kierowca nie przezyl wypadku. Poszla siedziec.

 • log182

  Oceniono 9 razy 7

  Byłby dobry jako kierowca SOP

 • glowny_pasazer

  Oceniono 7 razy 5

  Źle się sparowali?

 • mo.ye

  Oceniono 6 razy 4

  Zupełnie tak samo jak w Dusznikch 2 lata temu. Tam też pijany facet jako pasażer podczas jazdy zaciągnął hamulec ręczny i kierująca kobieta wjechała w drzewo. Tam najbardziej ucierpiało 3-letnie dziecko :(

 • obeznany

  Oceniono 5 razy 3

  Kto się lubi, ten się czubi.

 • hipis3308

  Oceniono 5 razy 3

  Straciła panowanie nad kierownicą, ale najbardziej to nad partnerem.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX