Trąba powietrzna w okolicach Dobrego Miasta. Mieszkańcy publikują nagrania. "Masakra, zobacz!"

Niedaleko Dobrego Miasta w woj. warmińsko-mazurskim przeszła niewielka trąba powietrzna - informują twórcy fanpage'a Polscy Łowcy Burz. Trąba miała uszkodzić dachy budynków znajdujących się w okolicy. Nie ma informacji o ewentualnych osobach poszkodowanych.

"Masakra, zobacz, no trąba!" - tak na nagraniu udostępnionym w sieci jeden z mieszkańców woj. warmińsko-mazurskiego komentuje tornado, które pojawiło się w piątek w godzinach popołudniowych w okolicach Dobrego Miasta. Niewielka trąba miała uszkodzić dachy kilku budynków.

Informacje te potwierdzają twórcy fanpage'a Polscy Łowcy Burz. Nie ma informacji o ewentualnych osobach poszkodowanych. Trąbę miała uformować superkomórka burzowa, czyli rodzaj burzy, który wyróżnia się wirującym prądem powietrza.

Więcej o:
Komentarze (19)
Trąba powietrzna w okolicach Dobrego Miasta. Mieszkańcy publikują nagrania. "Masakra, zobacz!"
Zaloguj się
 • ja_wiem_najlepiej

  Oceniono 24 razy 18

  Nie, klimat wcale się nie zmienia i można budować kolejne elektrownie węglowe.

 • loneman

  Oceniono 19 razy 15

  Glupcy jednak nadal beda zaprzeczac zmianie klimatu na Ziemi, nawet ginac od ekstremalnej pogody.....

 • stach_79

  Oceniono 8 razy 6

  To dopiero początek....

 • tedek1

  Oceniono 7 razy 5

  Ja się takich zjawisk nie boję. Mezyczna w czarnym stroju w Polsce zwanym księdzem, gdzie indziej szamanem, poprosił wszystkie części domu woda że świętego źródełka, w każdym pokoju mam krzyż z cierpiącym Jezuskiem, a do tego noszę medalik że Święta Dziewica Niepokalana ...
  Gdyby te bezbozniki z filmu mieli podobnie, nie spolkowali bez ślubu,a i we Mszy świętej czynnie uczestniczyli to też nie mieli by się czego obawiać. A tak Pan zesłał grzesznikom parę za ich grzechy, czyli suszę, trąby powietrzne czy gradobicie !!!

 • miszka_szyfman

  Oceniono 9 razy 5

  Niech wycinają więcej drzew i przekopują więcej terenu , wtedy zmiecie wszystko z powierzchni.

 • jakub13579

  Oceniono 4 razy 0

  Trąbe widać. Masakry nie widać.

 • ryszard.51

  Oceniono 16 razy -12

  czy tworząc film instruktażowy na temat właściwego postępowania w czasie burzy twórcy korzystali z wiedzy specjalistów w tym zakresie? Mam pewność, że nie. Żeby nie być gołosłownym, proszę wyjaśnić na podstawie jakich praw fizyki nie wolno używać podczas burzy telefonu komórkowego? nie wolno w mieście jechać na rowerze?..... jest jeszcze parę innych dziwnych tez ....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX