Totalizator sportowy: Rekordowa wygrana 193 mln zł w Eurojackpot padła w powiecie piotrkowskim

Pierwsza polska główna wygrana w losowaniu Eurojackpot o astronomicznej wartości 193 396 500,00 zł padała w województwie łódzkim - podał Totalizator Sportowy.

Jeszcze nigdy w historii gier losowych w Polsce wygrane nawet nie zbliżył się do kwoty 193 396 500,00 zł (45 000 000 euro), w losowaniu w którym stawką było 390 000 000 zł. Totalizator Sportowy przypomniał, że poprzedni rekord - 36 726 210,20 zł w Lotto padł w 2017 roku w Skrzyszowie. Tym razem szanse, że gracz trafi główną wygraną wynosiły 1 : 95 344 200. Szczęśliwe liczby to: 5, 7, 15, 19, 29 oraz 3 i 8.

Totalizator zastrzega, że dopóki gracz nie odbierze wygranej, ze względów bezpieczeństwa nie poda nazwy miejscowości, w której mieszka posiadacz kuponu wartego ponad 190 mln zł. Zdradza natomiast, że wygraną odnotowano w jednej z miejscowości powiatu piotrkowskiego w województwie łódzkim. 

W Polsce można grać w Eurojackpot od 9 września 2017 roku. Z kolei od 5 grudnia 2018 roku zakłady gry można także kupić w internecie poprzez stronę www.lotto.pl.

Więcej o:
Komentarze (74)
Totalizator sportowy: Rekordowa wygrana 193 mln zł w Eurojackpot padła w powiecie piotrkowskim
Zaloguj się
 • scyplon_afrykanski

  Oceniono 26 razy 22

  Mam nadzieję, że zwycięzca postąpi właściwie i ujawni się, po czym na konferencji prasowej przekaże całą kwotę wygranej na Radio Maryja.

 • żararaka straszny

  Oceniono 17 razy 13

  Ja też sobie nie życzę żeby podali mojego miasta i z którego punkty Lotto ponieważ wygrałem w zeszłym tygodniu trójkę

 • eurotram

  Oceniono 11 razy 11

  Obawiam się,że (mimo RODO) namiar na gościa i tak mają już miejscowe "chłopaki z miasta" (lub jakaś bardziej wyspecjalizowana odmiana mafii). Nie wykluczam też,że owa mafia ma swoje opłacone wtyki nawet w policji,więc gościowi pies z kulawą nogą nie pomoże utrzymać tej wygranej w jego kieszeni :(

 • remul

  Oceniono 11 razy 11

  Jakie względy bezpieczeństwa i od czego mają uchronić właściciela tego kuponu? Co za różnica, kiedy podadzą z jakiej miejscowości jest nowy milioner? Przecież nie podaje się nazwisk, więc do momentu zgłoszenie nie wiadomo kto wygrał, za wyjątkiem zakładów internetowych, bo wtedy znaja dane zwyciezcy od razu. Nie był to zakład przez internet, bo napisaliby o tym, więc do monentu zgłoszenia tożsamość zwyciezcy jest nieznana. Powinien wyjechać z Polski z rodziną, następnie wrocić celem okazaniu kuponu i podaniu numeru konta bankowego i od razu ponownie wyjechać.

 • dziadekjam

  Oceniono 15 razy 9

  Wygraną można pobrać w każdym państwie uczestniczącym w tej loterii. Radzę szczęśliwcowi pobrać kasę w państwie, gdzie banki mniej "przeciekają", bo w Polsace to nawet "wnuki" wiedzą ile dziadzio lub babcia ma kasy i gdzie mieszka oraz jaki ma numer telefonu..:-)

 • kinlej

  Oceniono 8 razy 6

  bardzo prosze osobe ktora to wygrała o kontakt jestem samotno matko wychowujaco dziedzko do pracy nie moge pojsc bo nigdy nie pracowała nie wiem jak to sie robi prosze o kontakt i poratowanie drobna kwota pieniedzy 5 milionow nawet pan nie zobaczy jak pan mi przeleje a mnie to bardo pomoze prosze o odpowiedz do konca dnia z gory dziekuje

 • roziu_to_moj_nick

  Oceniono 12 razy 6

  Jeśli koleś jeszcze nie wyjechał z domu to znajdą go w dole na ranczu w Meksyku.

 • num10

  Oceniono 8 razy 6

  pis już zapewne widzi nowe możliwości wsparcia kościoła z podatku po stratach związanych z emisją filmu sekielskiego

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX