Żywiec. Zaginęła 17-letnia Nicola Sobocik. To jej kolejna ucieczka z domu

Komenda Powiatowa Policji w Żywcu udostępniła rysopis i zdjęcie zaginionej Nicoli Sobocik. 17-latka ostatni raz widziana była przez rodzinę w marcu.

Policjanci z Żywca poszukują 17-latki, która 18 marca wyszła z domu i nie utrzymuje stałego kontaktu ze swoją rodziną. Według dotychczasowych ustaleń funkcjonariuszy dziewczyna miała udać się do Zabrza.

Żywiec. 17-letnia Nicola Sobocik zaginęła - policja udostępniła rysopis i zdjęcie poszukiwanej dziewczyny

Nicola Sobocik ma 164 cm wzrostu i jest szczupłej budowy ciała. Ma długie, proste, czarne włosy i ciemne oczy. Znakiem szczególnym jest ślad po kolczyku, który znajduje się w dolnym lewym kąciku ust. Według rodziny dziewczyna może być ubrana w czarne, obcisłe spodnie, czarną koszulkę i czarną kurtkę sięgającą do pasa.

Zaginiona 17-letnia Nicola SobocikZaginiona 17-letnia Nicola Sobocik Fot. Komenda Powiatowa Policji w Żywcu

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez rzecznik prasową Komendy Powiatowej Policji w Żywcu asp.szt. mgr Mirosławę Piątek 17-letnia Nicola niedawno przebywała w ośrodku opiekuńczym, z którego została ponownie skierowana do domu, pod opiekę ojca. Dziewczyna rzadko dzwoni do swoich rodziców, nie informuje też o miejscu aktualnego pobytu. Ze względu na to, że zaginiona jest niepełnoletnia, powinna przebywać pod opieką osoby dorosłej - z tego powodu policja postanowiła udostępnić jej wizerunek i rozpocząć ponowne poszukiwania opiekuńcze (to nie pierwszy przypadek, kiedy nastolatka samowolnie opuściła miejsce zamieszkania).

Wszystkie osoby, które mogą posiadać informacje na temat obecnego miejsca przebywania Nicoli Sobocik proszone są o kontakt z dyżurnym żywieckiej komendy policji. Zgłoszenia przyjmowane są pod numerem telefonu 33 867 22 55. Informacje przekazywać można także najbliższym jednostkom policji oraz zgłaszając sprawę na numer alarmowy 112.

Więcej o:
Komentarze (84)
Żywiec. Zaginęła 17-letnia Nicola Sobocik. To jej kolejna ucieczka z domu
Zaloguj się
 • kamuimac

  Oceniono 39 razy 35

  wszystkie dzieci z imionami w stylu jessica,nicola,brajanek itp charakteryzują się duużą 500plusowatością. i tyle w tym temacie

 • adonis79

  Oceniono 32 razy 28

  Jakieś gó...ary z patologicznych rodzin uciekają do swoich kolegów, co w Polsce zdarza się średnio 50 razy na tydzień a GW robi o tym artykuły. Do sezonu ogórkowego jeszcze daleko a wy już nie macie o czym pisać ??

 • felicjan.dulski

  Oceniono 39 razy 27

  Jeżeli ktoś tak ma na imię...
  To świadczy o tym jakich ma rodziców.
  To nie ostania jej ucieczka.

 • aria.pura

  Oceniono 25 razy 21

  W sferach nikolowo-andżelowo-dżesikowych regularne oddalanie się z domu lub poprawczaka w nieznanym kierunku jest uświęcone obyczajem. Uszanujcie odmienność kulturową i pozwólcie temu egzotycznemu plemieniu żyć po ichniemu.

 • jurek4491

  Oceniono 20 razy 20

  Dobre ziółko , niech policja nie zawraca sobie głowy .

 • baxter21

  Oceniono 29 razy 19

  Nikola z Jesiką już od paru tygodni zabawiają starszych panów za granicą. Czasem tez bawią się w weekendy z opalonymi i pięknymi Hasanami i Muratami

 • dust-in-the-wind

  Oceniono 20 razy 16

  nie zaginęła tylko ladaco ZWIAŁO! Po kiego ciągle piszecie o małoletnich latawicach "czujących bluesa" ? Poszło toto w długą kolejny raz. Wyłajdaczy się i przywlecze z powrotem. I o czym tu pisać?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX