Śląskie. Tragiczny wypadek. Auto rozpadło się na pół, nie żyje 29-latka

Tragiczny wypadek na węźle drogowym w Harbutowicach (woj. śląskie). 29-latka straciła panowanie nad samochodem. Jej samochód został rozerwany na części. Kobieta nie żyje.

Do wypadku doszło w piątek nad ranem. 29-letnia kobieta kierująca fiatem rozbiła się na węźle drogowym w Harbutowicach (woj. śląskie). Po minięciu zjazdu na drogę S-52 w kierunku Bielska-Białej, zjechała nagle na pas zieleni i uderzyła w tzw. bramownicę drogową (widoczną na zdjęciach powyżej). Siła uderzenia była tak duża, że jej auto rozpadło się na dwie części.

Mimo pomocy świadków, 29-latki nie udało się uratować. Kobieta nie żyje, a policja informuje, że według relacji świadków przyczyną wypadku mogła być prędkość. Dodatkowo okazało się, że 29-latka (mieszkanka gminy Skoczów) nie miała prawa jazdy. 

Na polskich drogach w czasie majówki zginęło dotąd 19 osób.

***

Działajmy razem na rzecz zapobiegania plastikowej epidemii. Jeśli chcesz pomóc - wpłać datek >>

embed
Więcej o:
Komentarze (118)
Śląskie. Tragiczny wypadek. Auto rozpadło się na pół, nie żyje 29-latka
Zaloguj się
 • szalony_jez

  Oceniono 46 razy 38

  Jak to tragiczny?

  Chyba szczęśliwy? Tragiczny byłby, gdyby idiotka nie mająca prawa jazdy i pędząca jak szalona zabiła przy okazji pasażerów, albo kogoś postronnego. A tak to przynajmniej zrobiło się bezpieczniej na drogach.

 • cinexoi

  Oceniono 30 razy 30

  Życia szkoda.
  Ale kawałek auta na zdjęciu nr 1 wygląda jakby konstrukcja puściła na spawie. I nie jest to spaw fabryczny tylko korodująca papranina od "Mirka blacharza". Ku przestrodze amatorom tanich używanych samochodów zza zachodniej granicy.

 • cinexoi

  Oceniono 26 razy 18

  Jak długo jeszcze w "sercu Europy" będzie się dopuszczać do ruchu takie pospawane szroty? Takie coś nie powinno przejść przeglądu.

 • plastikpiokio

  Oceniono 24 razy 16

  auto to typowy składak a panienka to typowa cpunka i konsumentka napojów dla dorosłych ---a wypadek szczęsliwy dla nas gdyż ------ słowami klasyka ta panienka już nigdy nie zabije nikogo .

 • antygronkowiec

  Oceniono 22 razy 16

  Nie miała uprawnień... dobrze ze nie zabiła rodziny z dziećmi

 • artur-borubar

  Oceniono 13 razy 9

  Tragiczny ten wypadek to by był, gdyby zabiła kogoś postronnego...

 • onten

  Oceniono 19 razy 9

  zaraz się odezwą rodzice tej lekkomyślnej pindy i będa skarżyć wszystkich tylko nie córusię. Krzywa droga żle zaprojektowana, dziury w asfalcie i tak dalej. patalogia zawsze widzie wszędzie winę innych. patrz rodzice Tylman. kto to słyszał żeby kobieta wracała nad ranem pijana w sztok?!!!! totlana patalogia

 • micki11

  Oceniono 9 razy 7

  Dobrze że przywaliła w tablicę a nie człowieka.

 • wesslingharald

  Oceniono 10 razy 6

  Przyczyna wypadku była GŁUPOTA, nie prędkość.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX