Przed kancelarią premiera podpalił się mężczyzna, został ugaszony przez pracowników KPRM

Mężczyzna dokonał próby samospalenia w Alejach Ujazdowskich w Warszawie, na wysokości gmachu Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Poinformował o tym kapitan Wojciech Kapczyński z zespołu prasowego Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej.

Straż pożarna dostała zgłoszenie o godz. 13.40. Na miejsce pojechały trzy zespoły strażackie. Przed przybyciem jednostek mężczyzna został ugaszony przez pracowników KPRM. - Mężczyzna został ugaszony przed naszym przybyciem prawdopodobnie przez pracowników KPRM, nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i udzieleniu pierwszej pomocy - mówi Gazeta.pl Wojciech Kapczyński.

W chwili przyjazdu strażaków, poszkodowany był przytomny. Mężczyzna został przekazany pogotowiu ratunkowemu, z ogólnymi poparzeniami trafił do szpitala. Jak podają niektóre media, m.in. Radio ZET i "Gazeta Wyborcza", według świadków mężczyzna miał przy sobie kartkę.

Obecna na miejscu policja zaczęła ustalać szczegóły zdarzenia. 

Więcej o:
Komentarze (324)
Przed kancelarią premiera podpalił się mężczyzna, został ugaszony przez pracowników KPRM
Zaloguj się
 • ona_ona_80

  Oceniono 114 razy 76

  Dziad zrobi WSZYSTKO, dosłownie wszystko żeby utrzymać się przy korycie. Władza dla niego jest jak narkotyk. Nie interesują go żadne materialne uciechy, typu nowe ubranie, ładny dom itp. Jedyne co go podnieca i daje siłę do działania, to właśnie władza.
  Jest dla niej skłonny zmieszać człowieka z błotem, upodlić, poszczuć jednego na drugiego, niewinnego wsadzić do pierdla. Cel uświęca środki. Biedny, sfrustrowany, chory na władzę i przesiąknięty nienawiścią stary dziad. Jeden marny człowiek zarządza w tej chwili rzędem dusz. Dały się omotać i idą za nim jak po sznurku. Wyobraźcie sobie jak inaczej Polska by wyglądała i jak inaczej ludzie myśleliby o sobie nawzajem, gdyby go nigdy nie było. Ludzie naprawdę są zdesperowani

 • calmy

  Oceniono 113 razy 67

  TVP doniesie, że na kartce były wyrazy gorącego poparcia dla obecnego rządu.

 • raz1dwa2trzy3

  Oceniono 77 razy 51

  Nie pamiętam, by za rządów "lewaków" dochodziło do takich sytuacji.
  Jak to Morawiecki fanzolił: "Polska ma dobrego gospodarza..."
  żebyś się tak udławił gorącym kartoflem, zanim jeszcze kolejną krzywą opinię wyrazisz.

  Mam wielką wiarę, że ten człowiek przeżyje.
  Panie Morawiecki, Niewolnicy kłamią, wolni zaś mówią prawdę. A prawda kłuje PIS w oczy.

 • ks.pedofil

  Oceniono 68 razy 40

  Gest rozpaczy lub niestabilny umyslowo. To nic nie zmieni bo ten rzad doszedl do wladzyna TRUPACH i ich WYKOPKACH. Kolejny trup nic nie zmieni. Oni z suwerena sie smieja.

 • idioteka-narodowa

  Oceniono 55 razy 37

  Jeszcze tylko kilka miesięcy katuszy z bezzębnym starym kaczorem. Polska będzie wolnym i demokratycznym Krajem.

 • wadp21

  Oceniono 73 razy 35

  Faszyści mają kolejną ofiarę na sumieniu. Tylko czy faszystowska władza PiS ma jakiekolwiek sumienie...... NIE. Przecież to faszyści.

 • cleryka

  Oceniono 53 razy 29

  Nie warto odbierać sobie życia na znak protestu przeciwko tej władzy.Nie warto! Tę władzę obalimy w najbliższych jesiennych wyborach.

 • patatajson

  Oceniono 43 razy 27

  Za wszystkie kłamstwa, przekręty, samobójstwa ludzi zdesperowanych tym, co się dzieje w kraju, za to, co zrobiliście z Polską na arenie międzynarodowej, gdzie jak ktoś chce powiedzieć, ze jesteś debilem, powie, że jesteś Polakiem... Za to wszystko odpowiecie!

 • czemublokujecie_mikonto

  Oceniono 49 razy 27

  Pamiętacie testament ostatniej ofiary, mężczyzny, który podpalił się i zginął?

  A trolle pod innym artykułem już się z ofiar, z ludzi zrozpaczonych wyśmiewają.

  [*]

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX