Śląskie: Karambol na S52 w Bielsku-Białej. Zderzyło się pięć samochodów. Ranni byli zakleszczeni

Na drodze S52 w Bielsku-Białej zderzyło się pięć pojazdów, w tym samochód ciężarowy. Trzy osoby zostały ranne. Jezdnia w kierunku Cieszyna jest zablokowana. Usuwanie skutków wypadku może potrwać kilka godzin.

Do tragicznego wypadku na drodze ekspresowej S52 w Bielsku-Białej na pasie w kierunku Cieszyna w rejonie zjazdu na Wapienicę doszło około godziny 11:20. W karambolu wzięło udział pięć pojazdów, w tym samochód ciężarowy. 

Karambol na S52. W wypadku rozbiło się pięć pojazdów. Trzy osoby zostały ranne

W karambolu na S52 ranne zostały trzy osoby. Jeden z samochodów został zakleszczony - funkcjonariusze straży pożarnej wykorzystuję specjalistyczne narzędzia, aby uwolnić osoby, które zostały uwięzione w zniszczonym pojeździe - informuje portal bielskobiala.naszemiasto.pl

Karambol na S52 w Bielsku-Białej. Zderzyło się pięć samochodówKarambol na S52 w Bielsku-Białej. Zderzyło się pięć samochodów Fot. Google Maps

Droga S52 w kierunku Cieszyna została zablokowana. Na drodze leżą zarówno fragmenty samochodów i barierek. Kierowcy jadący w stronę Bielska-Białej muszą poruszać się pasem awaryjnym. W stronę Cieszyna policjanci kierują kierowców objazdem przez Międzyrzecze Górne. Trwa sprzątanie drogi. Wciąż nie wiadomo, kiedy ruch na S52 zostanie wznowiony. 

 
Więcej o:
Komentarze (12)
Śląskie. Karambol na S52 w Bielsku-Białej. Zderzyło się pięć samochodów. Ranni byli zakleszczeni
Zaloguj się
 • remo29

  Oceniono 5 razy 5

  Niech zgadnę: okazało się, że przy 120 km/h nie da się zahamować po 5 metrach?

 • pomocpowypadkach

  0

  Poszkodowane osoby proszę o kontakt 504-387-549

 • kl003

  Oceniono 6 razy -6

  gdzie ci wyborcy PO tak się śpieszą?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX