Suwałki: policjanci odkryli zwłoki noworodka urodzonego przez 14-latkę. Ciało znaleziono niedaleko jej domu

Prokuratorzy z Suwałk badają okoliczności śmierci noworodka, którego ciało odnalezionego na podwórku w odległości kilkuset metrów od domu jego matki. Chłopca urodziła 14-letnia dziewczynka.

O całej sytuacji poinformowali m.in. dziennikarze "Kuriera Suwalskiego". 23 kwietnia do szpitala w Suwałkach zgłosiła się 14-latka. Dziewczynka przyprowadzona przez babcię poskarżyła się na ból brzucha. Podczas badania lekarz stwierdził, że musiała niedawno urodzić. Nastolatka twierdziła, że zostawiła dziecko w domu, a dokładniej w łazience, gdzie miał odbyć się poród.

Suwałki. Prokuratorzy zbadają przyczyny śmierci dziecka urodzonego przez 14-letnią dziewczynkę

Pracownicy szpitala o całym zdarzeniu poinformowali policję. Funkcjonariusze po otrzymaniu zgłoszenia udali się do domu dziewczyny, jednak nie znaleziono w nim dziecka. Policjanci przeszukali też okolice domu - kilkaset metrów od niego znaleziono ciało noworodka.

Jak ustalili śledczy ojcem dziecka jest najprawdopodobniej 16-letni chłopak. Matka dziecka wychowywana jest przez babcię. Jej rodzice zostali pozbawieni praw rodzicielskich: matka nastolatki przebywa za granicą, a ojciec od niedawna przebywa na wolności po opuszczeniu zakładu karnego.

Sprawę śmierci noworodka bada teraz Prokuratura Rejonowa w Suwałkach. Śledczy wykonają sekcję zwłok dziecka, która wyjaśni czy chłopiec urodził się martwy, czy został zabity po urodzeniu.

Działajmy z Greenpeace na rzecz ochrony dzikiej przyrody. Jeśli chcesz pomóc - wpłać datek >>

embed
Więcej o:
Komentarze (91)
Suwałki: policjanci odkryli zwłoki noworodka urodzonego przez 14-latkę. Ciało chłopca znaleziono niedaleko jej domu
Zaloguj się
 • zdanie

  Oceniono 52 razy 46

  To, że dzieci potrafią kopulować nie oznacza, że muszą dźwigać konsekwencje kopulacji. Jeśli nie można zapobiec kopulacji, to należy za wszelką cenę uchronić przed jej skutkami.

 • zdanie

  Oceniono 47 razy 43

  Nagronadzenie tragedii po prostu dławi w gardle. Pisi raj, ludzkie piekło.

 • justas32

  Oceniono 44 razy 42

  No to macie brak edukacji seksualnej i informacji co można zrobić z niechcianym dzieckiem ...

 • zdanie

  Oceniono 41 razy 39

  W szkole tej dziewczynki na pewno była klecha i religia, ale nie było pielęgniarki ani psychologa ani pracownika socjalnego...

 • Sza Man

  Oceniono 34 razy 32

  Uwalili edukację seksualną, dostęp do awaryjnej antykoncepcji i to są efekty. Tak to jest w Klechistanie.

 • strach_sie_bac

  Oceniono 31 razy 25

  Serce krwawi jak czyta się takowe wieści, wściekłość człowieka ogarnia na myśl, gdzie było środowisko, dlaczego babcia nie poprosiła o pomoc odpowiednie instytucje, kiedy dziewcze było w ciąży, gdzie byli rodzice chłopaka, sąsiedzi? wrrrrrrrrrrr.

 • mmagi

  Oceniono 25 razy 23

  a dzieci to nie biorą sie z kapusty?.............po co wprwoadzać do szkoł straszne informacje o antykoncepcji i takich tam z których ksiundz nie wyspowiada ciemnogród:/

 • paili

  Oceniono 25 razy 23

  Zawsze, kiedy czytam taką historię, czuję jednocześnie smutek, gniew i bezradność... Kiedy takie rzeczy przestaną się dziać?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX