Wilga. 91-latek wymusił pierwszeństwo i uderzył w dwa auta. On i jego 87-letnia pasażerka w szpitalu

Wypadek w Wildze pod Garwolinem. 91-letni mężczyzna nie ustąpił pierwszeństwa i uderzył w dwa samochody - najpierw w jadącą skodę, a później w stojącą po drugiej stronie skrzyżowania mercedesa. 91-latek i jego 87-letnia pasażerka trafili do szpitala.

Do wypadku doszło we wsi Wilga pod Garwolinem (woj. mazowieckie) około godziny 11 w środę. Jak podaje lokalny portal eGarwolin.pl, dwa auta osobowe zderzyły się skrzyżowaniu dróg DK 76 i DW 801. 

Wilga. 91-latek wymusił pierwszeństwo i doprowadził do wypadku

W wypadku uczestniczyły trzy auta osobowe - jedno z nich - samochód marki Volkswagen Polo - prowadził 91-letni mężczyzna. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że do wypadku mogło dojść, ponieważ 91-latek wyjeżdżając z drogi podporządkowanej (od strony miejscowości Pilawa) nie ustąpił pierwszeństwa. Uderzył w prawidłowo jadącą od strony Warszawy skodę, a następnie zahaczył jeszcze w mercedesa, który czekał na drodze podporządkowanej z drugiej strony. Policja ustaliła, że wszyscy kierowcy byli trzeźwi. 

W wyniku wypadku poszkodowane zostały dwie osoby - obie jechały volkswagenem. To 91-letni kierowca i 87-letnia pasażerka, którzy trafili do szpitala. 

Więcej o:
Komentarze (87)
Wilga. 91-latek wymusił pierwszeństwo i uderzył w dwa auta. On i jego 87-letnia pasażerka w szpitalu
Zaloguj się
 • liczna_rodzina_prezesa

  Oceniono 34 razy 30

  Młodość musi się wyszumieć

 • ossmolony

  Oceniono 12 razy 12

  Ciekawe, że kiedy , jakiś starzy jegomość spowoduje stłuczkę lub wypadek jest larum na całą Polskę . Ale kiedy na co dzień każdego dnia naćpani i pijani idioci za kółkiem zabijają ludzi lub robią z nich inwalidów masowo o tym jakoś tyle nie ma medialnego szumu przeciwieństwie kiedy jakiś jeden ( jak w tym przypadku ) starszy jegomość znacznie rzadziej spowoduje wypadek .Dużo mi brakuje do ich wieku 90 lat , ale wole już takich starszych od czasu do czasu spotkać na drodze niż , jak ma dzisiaj w tym kraju mieć możliwość każdego dnia , a szczególnie w weekendy ,spotykać na drodze kierujących naćpanych lub pijanych młodych i troch starszych , ale idiotów ! Idiotów podnieconych swoimi typowymi w Polsce ledwo trzymającymi się kupy około 15 i więcej letnimi kapciami za kilka tysiaków, szumnie zwanymi autami, którym pod wpływem głupoty podbudowanej gorzałą i innymi wynalazkami się sami ukatrupiają, ale również innych na masową skalę w masowej skali z ludzi robią inwalidów i im powinno się odbierać prawo jazdy na zawsze ku przestrodze dla innych idiotów na zawsze ! Tym sposobem bezpieczeństwo śmiertelność i inwalidztwo w tym kraju na drogach błyskawicznie się poprawi . Natomiast zabierając ludziom prawo jazdy tylko dlatego ,że mają skończone 60, 70 czy więcej lat bezpieczeństwa na drogach w ogóle nie poprawi .

 • aniten_aniten

  Oceniono 12 razy 12

  Jak widzę na osiedlu taką właśnie dziewczynę która ledwo daje radę wyjść z samochodu to się boję...Przyszłością są systemy autonomiczne.

 • Zawisza Brązowy

  Oceniono 11 razy 11

  Pamiętam z moim ŚP. dziadkiem było podobnie za nic nie można było go jak to się mówi oderwać od kierownicy, dopiero wypadek który spowodował mając 85 lat ewidentnie z jego winy przemówił mu do rozsądku, a wydaje mi się, że wstyd. W sumie ten wypadek( koszt naprawy samochodu wynosił wtedy 27 000) spowodował odłożenie prawo jazdy na tak zwaną półkę tylko dlatego że nie stać go było na remont

 • zbinigniew

  Oceniono 9 razy 9

  ustalenia policji zaskakuja, wszyscy byli trzeźwi, no co za ewenement, trzeba tę informację koniecznie podawać

 • co.ty.powiesz

  Oceniono 16 razy 8

  "w stojącą po drugiej stronie skrzyżowania mercedesa"
  Chyba powinno być: "w stojącą po drugiej stronie skrzyżowania mercedesę", prawda?

 • psyhodelic

  Oceniono 9 razy 7

  Prawie codziennie czytamy i słyszymy o wypadkach które spowodowali młodzi ludzie czy to w BMW czy innej marki a jak sprawca jest starszy człowiek raz ma kilka miesięcy to dopiero zaczyna sie jazgot szczawików

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX