Liczne utrudnienia na autostradzie A4. Trzy wypadki i sznur samochodów [MAPA]

Osoby, które jadąc dziś na święta, chcą przejechać przez autostradę A4 na odcinku od granicy z Niemcami do Wrocławia, będą musiały uzbroić się w cierpliwość. Na A4 doszło do trzech wypadków. Tworzą się wielokilometrowe korki.

Przed godziną 8:00 najtrudniej było przejechać przez fragment autostrady A4 pod Legnicą, gdzie doszło do trzech wypadków. Pomiędzy węzłami Mikołajowice i Wądroże Wielkie zderzyły się bus i samochód ciężarowy, pomiędzy węzłem Legnica Południe a węzłem Legnica Wschód - samochód osobowy i bus, z kolei pomiędzy węzłem LSSE Obszar Krzywa i węzłem Krzywa - dwa samochody osobowe - informuje "Gazeta Wrocławska".

Zakorkowana autostrada A4. Utrudnienia od samej granicy z Niemcami

Długi sznur samochodów ustawił się także na początku autostrady A4, w pobliżu granicy polsko-niemieckiej. Tam jednak nie doszło do żadnego wypadku, a korki spowodowane są dużym natężeniem ruchu. Zakorkowana jest również droga krajowa 94 pod Bolesławcem. Polskie drogi okazują się niewydolne, gdy do Polski na święta przyjeżdżają rzesze Polaków pracujących w Niemczech. Utrudnienia na autostradzie A4 potrwają prawdopodobnie cały dzień. Przejazd w kierunku Niemiec odbywa się bez przeszkód. 

Wielkanoc 2019. Utrudnienia w ruchu na autostradzie A4Wielkanoc 2019. Utrudnienia w ruchu na autostradzie A4 Fot. Google Maps

Więcej o:
Komentarze (28)
Liczne utrudnienia na autostradzie A4. Trzy wypadki i sznur samochodów [MAPA]
Zaloguj się
 • roziu_to_moj_nick

  Oceniono 11 razy 7

  Niestety, ale jezdzic trzeba umiec. Ludzie nie potrafia jezdzic na rowerach i hulajnogach, a daje im sie samochody.

 • wlodwoz

  Oceniono 13 razy 5

  Zderzyć się na autostradzie, gdzie wszyscy jadą w tę samą stronę? Idioci za kierownicą. Producenci aut z kilkoma ekranami na desce rozdzielczej, gdzie można się "bawić" ustawieniami, mają w tym też swój udział.

 • remo29

  Oceniono 2 razy 2

  Husaria ruszyła w Polskę, zderzak w zderzak, długie w długie, fak w fak, walka o każdy centymetr lewego pasa, niczym w finale NHL przy stanie 0:0, na 30 sekund przed końcem.

 • gesipipek65

  Oceniono 3 razy -1

  Dlaczego najwięcej wypadków drogowych na autostradzie A-4 jest na odcinku od Opola do Wrocławia i dalej do granicy.? Odpowiedż ; bo na tym terenie mieszka pokresowa hołota co to jeszcze niedawno bacik do ręki i wioo koniku ...

 • kochamwyborcza3

  Oceniono 7 razy -1

  Na A4 dostają małpiego rozumu. To jest masakra co tam sie dzieje. Wystarczy spuścić debili z niemieckiej smyczy.

 • balcerowicz_musi_wrocic

  Oceniono 6 razy -4

  Jadom Niemce do na świenta do Polski do domu i powodujom wypadki.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX