Radwanice. Kurier nie dostarczył paczki, klient go odnalazł. Wtedy doręczyciel ostrzelał mu auto

Spór kuriera i adresata zakończył się interwencją policji. Dostawca sięgnął po broń pneumatyczną i ostrzelał samochód mieszkańca Radwanic.

Wszystko rozegrało się w miejscowości Radwanice (woj. dolnośląskie), a zaczęło od telefonu od kuriera. Dostawca poinformował 32-latka, że nikogo nie zastał pod adresem, na który miał dostarczyć przesyłkę. Mężczyzna natomiast twierdził, że w domu był wtedy jego ojciec.

32-latek postanowił osobiście odebrać przesyłkę, dlatego wybrał się samochodem na poszukiwania kuriera. Gdy go odnalazł, nie udało im się dojść do porozumienia i doszło do kłótni. Wtedy kurier złapał za broń pneumatyczną i oddał strzały w kierunku samochodu 32-latka, uszkadzając przednią szybę i lakier, po czym odjechał.

O sprawie poinformowana została policja, która przeszukała auto 33-letniego kuriera. W samochodzie znaleźli broń pneumatyczną i amunicję. Zatrzymany przez policjantów kurier usłyszał zarzut zniszczenia mienia. Grozi mu za to nawet do pięciu lat więzienia.

Więcej o:
Komentarze (112)
Radwanice. Kurier nie doręczył paczki, klient go odnalazł. Pokłócili się, kurier ostrzelał samochód 32-latka
Zaloguj się
 • latrynawyborcza

  Oceniono 62 razy 46

  Kurier pyta przechodnia:
  Przepraszam Pana która godzina?
  Jest dokładnie między 11 a 18.

 • motyw4

  Oceniono 76 razy 46

  Oj, nerwowy jakoś się ten suweren zrobił w miodem i mlekiem płynących czasach dobrej zmiany... Może to przez te szykany i nagonkę lewaków i kodziarzy na kościół katolicki? Bo jak wiadomo - tylko pod krzyżem, tylko pod tym znakiem...

 • cozano

  Oceniono 51 razy 43

  Gdyby dostęp do broni byłby taki, jak życzy sobie Kukiz, czy też paru innych polityków, byłoby o jednego niezadowolonego klienta mniej.

 • ojciec_niedyrektor

  Oceniono 46 razy 42

  Kurier pewnej bardzo znanej firmy kurierskiej , której nazwa przypomina nazwę ligi hokejowej pewnego dużego państwa, miał dostarczyć moją przesyłkę do punktu odbioru jakim miał być sklep Żabka. Okazało się, że punkt odbioru został zlikwidowany ( choć wciąż figurował na liście tej firmy). Co zrobił idiota kurier? Nie poinformował firmy kurierskiej, ani mnie o tym fakcie, tylko wpisał "Odmowa odbioru". Gdybym nie śledził przesyłki i nie skontaktował się w porę z firmą kurierską mój zakup wróciłby do sklepu za granicę.

 • boom_wakacje_w_rzymie

  Oceniono 23 razy 23

  Gdyby obaj mieli broń interwencja policji była by niepotrzebna :)

 • yosemitesam

  Oceniono 21 razy 21

  Nie rozumiem zachowania kuriera - zamiast podziękować, że klient zaoszczędził mu kolejnej próby doręczenia nazajutrz i sam podjechał po paczkę - to jeszcze się zaczął ciskać??
  Niestety w niemal każdej firmie znajdzie się jakiś burak, który psuje renomę firmie oraz opinię ludziom z branży. Mam nadzieję, że firma już mu wręczyła dyscyplinarkę.

 • luckey13

  Oceniono 25 razy 21

  Standard, listonosze też często robią ten numer, kiedyś przyłapałem jednego, jak wrzucił awizo do skrzynki na parterze od razu po wejściu do budynku, nawet sie na górę nie pofatygował, awizo miał przygotowane wcześniej...
  Kurier też mi nie raz zrobił taki numer, kiedyś czekałem na ważna przesyłkę i jak idiota siedziałem cały dzień w domu, a ten mi pisze, że nikogo w domu nie zastał...
  Ale kiedy rzekomo był to nie wpadł na to, by zadzwonić, a skoro potem mi sms wysłał, to numer i srodki najwyraźniej miał...

 • borubarski

  Oceniono 18 razy 18

  W ten sposób straci robotę i będzie narzekał, że to przez lewactwo

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX