Niedziele handlowe w 2019. Czy 21 kwietnia wypada niedziela handlowa?

Zgodnie z kalendarzem niedziel handlowych w kwietniu wypadają aż dwie niedziele, kiedy będziemy mogli zrobić zakupy. Czy 21 kwietnia sklepy będą otwarte?

W kwietniu niedzielne zakupy będziemy mogli zrobić dwa razy. Wszystko dzięki Wielkanocy, która wypada właśnie w tym tygodniu.

Niedziele handlowe 2019. Czy w najbliższą niedzielę 21 kwietnia zrobimy zakupy?

W kwietniu, za sprawą świąt wielkanocnych, będziemy mogli zrobić zakupy w niedzielę częściej, niż zostało to ustalone w kalendarzu niedziel handlowych i dni świątecznych. 21 kwietnia wypada jednak Niedziela Wielkanocna, najstarsze w kościele katolickim święto. Najbliższa niedziela, ale też poniedziałek, to dni wolne od pracy - sklepy i centra handlowe będą wtedy zamknięte.

Niedziele handlowe 2019

Od 2019 roku zakupy w ostatnie dni tygodnia możemy zrobić zaledwie raz w miesiącu. Wyznaczona do tego została ostatnia niedziela. Wyjątkami są tylko grudzień i kwiecień kiedy przypadają święta Wielkanocne i Boże Narodzenie - wtedy szansa na zrobienie niedzielnych zakupów wypada częściej. Od przyszłego roku zakaz handlu w niedzielę będzie jeszcze bardziej restrykcyjny. Wtedy też niedziela handlowa będzie wypadała zaledwie siedem razy w skali całego roku. 

Więcej o:
Komentarze (29)
Niedziele handlowe w 2019. Czy 21 kwietnia wypada niedziela handlowa?
Zaloguj się
 • ilenka50

  Oceniono 13 razy 9

  Tydzień w tydzień traktujecie czytelników jak kretynów pytając, czy najbliższa niedziela jest handlowa. Teraz jednak przeszliście samych siebie. Pytanie, czy 21 kwietnia jest handlowa niedziela to zwyczajny obciach.

 • mxx01

  Oceniono 13 razy 7

  Skąd taki kreryński tytuł? Wiadomo że w niedzielę jest święto. Myślicie wy tam w tej gazecie?

 • dante_waw

  Oceniono 5 razy 5

  "Czy 21 kwietnia wypada niedziela handlowa?" - wy tak serio?? Niedziela handlowa w niedziele wielkanocna... (napiszcie jeszcze ze wstretny PiS zakazal handlu w wielkanoc)... i co zrobiliscie z UZem.. ostatnio wymeczyl artykul o koronie cierniowej z katedry Notre Damme... niech wraca i zajmuje sie tym co wazne... czy bedzie mozna w niedziele pobiegac miedzy polkami

 • agalik

  Oceniono 9 razy 5

  Właśnie takie "artykuły" skutecznie zniechęcają mnie do wykupienia prenumeraty. Róbcie tak dalej to coraz mniej ludzi będzie zaglądać na stronę GW.

 • wolfspider

  Oceniono 11 razy 5

  Serio komuś za to płacą?

 • pab-blo

  Oceniono 8 razy 4

  Jakim trzeba być przygłupem, żeby pytać czytelników czy sklepy będą otwarte w Święta. UZ, NPK i cała Gazeta zaczyna sięgać bruku.

 • pawell78

  Oceniono 8 razy 4

  "szansa na zrobienie niedzielnych zakupów wypada częściej." co za analfabeta to pisał?

 • pawell78

  Oceniono 8 razy 4

  o ja prdlę

 • jarek_z_krwia_na_rekach

  Oceniono 7 razy 3

  NPK, ty jesteś bardziej popiertolony niż UZ.
  Czy niedziela wielkanocna jest handlowa... Naprawdę jesteś debilem nad debilami.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX