Komentarze (62)
Strajk nauczycieli. Gdzie będą egzaminy, a gdzie nie? Sytuacja może zmienić się tuż przed testami
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • borsuk07

  Oceniono 15 razy -3

  nie nakręcajcie emocji. To może skutkować dużymi konsekwencjami dla nauczycieli i rodziców dzieci. W tej chwili jest już walka polityczna OPOZYCJI z LEGALNIE WYBRANYM RZĄDEM RP a nie o dodatkowe wynagrodzenie wszystkich nauczycieli

 • grb3

  Oceniono 15 razy -3

  Ogromny szacun dla wszystkich nauczycieli, dla ktorych dobro dzieci jest wazniejsze niz slowo Broniarza - brawo

 • 01kotek01

  Oceniono 14 razy -4

  Teraz jest okazja, żeby część tych nauczycieli z przypadku po prostu zwolnić, a zamiast 18 godzin tygodniowo, dodać te godziny dobrym nauczycielom tak do około 40 jak ma każdy pracujący na etacie i zwiększyć automatycznie o dwa razy wyżej pensje. Wtedy ci najlepsi będą zarabiać po 8-10 tys na rękę i każdy będzie zadowolony, rodzice też, bo dobrzy nauczyciele nauczą dzieci w szkole, a nie będą dodatkowo płacić za korepetycje. No, a tych nauczycieli z przypadku wysłać na np. kasę w Biedronce, wtedyy dowiedzą się jak się zarabia...a nie będą opowiadać bajki o przygotowaniu się do lekcji - to co robiłeś jeden z drugim na uczelni, a informatyk to się nie musi przygotowywać do ciągle zmieniających się jezykow programowania, a inni to też nie, tylko nauczyciele biedni...
  Śmiech w żywe oczy, a jak by chcieli coę wyżywać na dzieciach i nie dawać promocji do następnej klasy, to proces zbiorowy założyć takim pseudo nauczycielom - terroryzm jest surowo karany!?

 • prrr_mamlas

  Oceniono 5 razy -5

  Znaczy się woda święcona nie zapobiegła dostępowi "komucha" Broniarza do świadomości nauczycieli i trwania ZNP?Czyżby księża kradli święte komponenty niezbędne do wytwarzaniania pokropku? Może choroba stercza Wałęsy?

 • donek.na.madagaskar

  Oceniono 23 razy -7

  taa, "bedziecie mieli prawo do egzaminu w innym terminie", no. w sierpniu a godziny lekcyjne stracone z winy strajkujacych nauczycieli bedziecie odrabiac w soboty.
  "acha i to nie jest strajk POlityczny"
  nauczyciel dyplomowany lub mianowany zarabia ok. 4 tys....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX