Wrocław. Uchwycono moment zderzenia jelenia z motocyklistą. Mężczyzna był nieprzytomny

W niedzielę 7 kwietnia na ulicy Krzywoustego we Wrocławiu (w okolicach Centrum Handlowego Korona) doszło do zderzenia przebiegającego przez jezdnię jelenia z motocyklistą. Na nagraniu udostępnionym przez jednego z kierowców dokładnie widać moment, w którym doszło do wypadku.

Cały wypadek został zarejestrowany dzięki kamerze samochodowej jednego z kierowców. Motocyklista jechał ulicą Krzywoustego w kierunku Warszawy, gdy nagle, na jezdnię od strony Pawłowic wbiegł jeleń. Zwierzę pokonało kilka pasów ruchu, zderzyło się z motocyklistą i przestraszone pobiegło w kierunku Widawy.

Zderzenie jelenia z motocyklistą - jak podaje policja, kierowcy nic się nie stało

Asp. Szt. Łukasz Dutkowiak z wrocławskiej policji przekazał portalowi tuwroclaw.com, że kierowcy nic poważnego się nie stało. Po zderzeniu z jeleniem mężczyzna stracił przytomność, jednak jego zdrowie i życie nie jest zagrożone.

 

Na nagraniu udostępnionym przez jednego z kierowców, który był świadkiem tego zdarzenia widać także, jak wiele osób stara się udzielić pomocy poszkodowanemu. Jednym z nich był lekarz, który zajął się nieprzytomnym motocyklistą. Autor udostępnionego nagrania podał także, że kierowca odzyskał przytomność w momencie przyjazdu karetki: "Z informacji, które mam kierowca motocykla jest cały, skończyło się na poobijaniu". 

Więcej o:
Komentarze (103)
Wrocław. Uchwycono moment zderzenia jelenia z motocyklistą. Mężczyzna był nieprzytomny
Zaloguj się
 • andi113

  Oceniono 22 razy 22

  Optymistyczne,że tyle osób nie minęło go jakby nigdy nic, tylko próbowało pomóc jakoś

 • jesiotr99

  Oceniono 26 razy 20

  ale niefart, i to żeby zapitalał, a on wolniutko i ostrożnie prawym pasem...

 • esgiee

  Oceniono 22 razy 16

  Jak by nie było nagrania to by były komentarze, że motocyklista zapier... i dlatego nie zauważył jelenia.
  Nie każdy motocyklista musi zapieprzać po drodze, to jest tego przykład.

 • atttomek1970

  Oceniono 13 razy 13

  Ryzyko jazdy na motocyklu: facet nie szalał , jechał spokojnie i nawet chyba z dozwoloną prędkością. Samochód by się trochę poobijał w tej sytuacji a kierowcy prawdopodobnie nic by nie było. O tym należny pamiętać siadając na motocykl.

 • pieknyinaczej

  Oceniono 14 razy 12

  Uwaga - nieliczny film gdzie motocyklista jedzie prawym pasem a lewym wyprzedają go samochody, ale widać jak ktoś ma pecha to ma ,

 • kmosb

  Oceniono 7 razy 7

  Nic przyjemnego.Współczuje motocykliście.

 • luki.wawa

  Oceniono 18 razy 6

  Należy się odszkodowanie od zarządcy drogi jeżeli nie było stosownego oznakowania. Dotyczy to wszystkich szkód materialnych i zdrowotnych

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX