Komentarze (445)
Politycy, media publiczne i internetowe trole. Ruszyła machina anty-nauczycielskiej propagany
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • mr_mind

  Oceniono 12 razy 10

  Sukcesem Beaty Szydło jest to, że sama pracuje mniej niż nauczyciel, a pensje ma o wiele wyższą.

 • nanabun

  Oceniono 10 razy 10

  Taka propaganda to nic nowego. W 1980 r. strajkujących też określano jako warchołów, wichrzycieli itp. na usługach CIA. A że teraz rządzi neobolszewia więc stare wzorce pieczołowicie kultywuje.

 • awm10

  Oceniono 14 razy 10

  Czekam aż okaże się wkrótce,
  że pan Broniarz brał udział w kradzieży części do wiertarki.
  Działał wspólnie i w porozumieniu z pewnym sędziom.

 • kms2x

  Oceniono 14 razy 10

  PiS poszedł na propagandową wojnę. Tylko z zaślepienia i głupot,y wierzy w siłę 40 tysięcy ambon i kilku tysięcy płatnych trolli. No i wydał wojnę około 700 tysiącom (powiedzmy 500 tysiącom) wykształconych ludzi, którzy też "w propagandę" umieją, a będą mieli trochę czasu i ochoty na tę zabawę. Nawet kłamac też potrafią i nie zawahają się trochę też i nakłamać w obronie swoich interesów. Wydaje się że Kaczy Wódz, w sojej głupocie i zadufaniu, trochę się przeliczył. Oby. Na pohybel Kaczym.

 • andrew1507

  Oceniono 16 razy 10

  Nauczyciele nie dajcie szans kaczyzmowi, pora rozliczyć tą zgraje....

 • maratss

  Oceniono 9 razy 9

  Pis ryje przekopy przez Polskę za nieludzkie pieniądze, oddaje Kurskiemu kasę równą całemu budżetowi na onkologię, pasie Rydzyka, sypie kościołowi, sobie i swoim też nie żałuję, no bo skoro się należało..., lekką ręką płaci za komisję smoleńską, efemeryczny byt z parówek i mgły, buduje centralny port lotniczy tylko po to, by nadać mu imię L.K., bo cała reszta nie ma ekonomicznego sensu, do tego WOT, i inne szalone i kosztowne wymysły chłopców bawiących się w wojnę. A nauczycielom serwuje spotkanie z kobietą "nic nie powiem", by w końcu przemówiła i powiedziała, że kasy nie ma. To z jednej strony upokarzające, a z drugiej pocieszające. Bo to oznacza, że Pis jest w ciężkiej desperacji. Powodzenia nauczyciele !!!

 • lesnojeziorska

  Oceniono 13 razy 9

  Czekamy na wystąpienie właściwego ministra, a nie jakiejś tam powiatowej wicepremier. Kogo tam Kryształowosrebrna Melepeta klepnęła na edukację, bo nie pamiętam?

 • ziaziul

  Oceniono 8 razy 8

  Bolszewickie metody "prawicowej partii". Ta niby prawica rozdaje nie swoje pieniądze i nacjonalizuje gospodarkę. Wszystko po to aby utrzymać władzę. Za wszelką cenę. Nawet za cenę zrujnowania kraju.

 • zgred151

  Oceniono 14 razy 8

  Dla nauczycieli nie ma, ale dla troli jest , placcie abonament a bedziecie jeszcze bardziej oklamywani

 • togo13

  Oceniono 6 razy 6

  Rząd hejterów - tak przejdą do historii ze swoją farmą nienawiści.

 • pniok_nie_ptok

  Oceniono 6 razy 6

  Szanowni NAUCZYCIELE. Bądźcie wytrwali. Ja i moja rodzina jest z Wami

 • j_p_salomonczyk

  Oceniono 10 razy 6

  Wyjątkowo oglądałem wczoraj i dzisiaj TVP Info. Takie nieprawdopodobne propagandowe wycie słyszałem w TV tylko trzy razy - w marcu 1968 roku a potem w sierpniu 1980 roku i po 13 grudnia 1981 r po wprowadzeniu "Stanu Wojennego. Dzisiejsza TVP nadzwyczaj przypomina mi tę plugawą słusznie minioną. Wniosek z tego taki, że społeczeństwo powinno być solidarne i dać odpór rządowo-pisowskiej propagandzie wspierając na wszelkie sposoby nauczycieli. Wspierając bezwarunkowo, bo strajkujący nauczyciele tak naprawdę walczą o lepszą przyszłość dzisiejszych polskich dzieci.

 • idioteka-narodowa

  Oceniono 10 razy 6

  500 tys. nauczycieli strajkuje,a 1oo tys. poszło na zwolnienia,albo pracują za lepsze pieniądze w prywatnych szkołach.Trzymamy z Wami nie odpuszczajcie, Broszka niech nie łże i nie kręci,jak jej pryncypał bezzębny.

 • mementom

  Oceniono 8 razy 6

  Świetnie ta cześć rodzin i znajomych nauczycieli, którzy biorą udział w strajku i do tej pory czerpali wiedzę o świecie z pisowskiej TVP otworzą oczy po obejrzeniu takich relacji i zacznie oglądać i czytać niezależne media.

 • andrew1507

  Oceniono 8 razy 6

  pokażmy środkowy palec pisbolszewikowi.....

 • kertog123

  Oceniono 12 razy 6

  czy nie znajdzie sie kilku odważnych hakerów którzy ujawnią kto stoi za PISowską fabryką trolli ?? to chyba nie jest takie trudne...

 • 1moja

  Oceniono 8 razy 6

  "...Beata Szydło została zapytana o rolę minister edukacji Anny Zalewskiej: Pani minister jest tam, gdzie powinna być ..." Czyli pakuje walizki na wyjazd do Brukseli po niemieckie Eurusy, ktore oczywiscie bedzie brala z prawdziwym i dumnym chrzesjanskim obrzydzeniem.
  Przegonilismy naziste, przegonilismy komuniste, przegonimy i kaczyste.

 • leon.0

  Oceniono 5 razy 5

  świnia + tylko to się liczy w pisie, a nauczyciele - są niepotrzebni trzeba wszakże zadbać o to aby było jak najmniej samodzielnie myślących młodych ludzi.

 • leon.0

  Oceniono 5 razy 5

  świnia + tylko to się liczy w pisie, a nauczyciele - są niepotrzebni trzeba wszakże zadbać o to aby było jak najmniej samodzielnie myślących młodych ludzi.

 • hek_sa

  Oceniono 5 razy 5

  Nie będę pisać o obowiązkach i godzinach pracy nauczycieli, bo to już było.Jestem matką dwójki dziec i( już co prawda doroslych) i doskonale wiem jakim potworem potrafi być zbuntowany dzieciak czy nastolatek.Moje dzieciątka są cudowne i wspaniałe, udało mi sie wychować je na mądrych i porządnych ludzi, ale w pewnych okresach daly mi zdrowo popalić. I wiem że nie były wyjątkiem. Teraz rodzice, pomyślcie, czasem macie dość mając jedno, dwoje dzieci, nauczyciel ma 20 - 30 takich w klasie, różne charaktery, różne zdolności. Do tego przeładowane programy, braki sprzętu w szkołach i "wspaniała" reforma. A zarobki raczej marne.

 • roziu_to_moj_nick

  Oceniono 9 razy 5

  Oddamy władze tym kto obieca, że rzeczywiście odetnie kościół od państwa! I już mamy pieniądze dla nauczycieli bez żadnej straty dla kraju, gospodarki.

 • pyss_na_pis

  Oceniono 13 razy 5

  Całym sercem popieram strajk nauczycieli, szkoda, że tak późno. Ale moment jest idealny, bolszewicka władza wpadła w popłoch, a przed maturami to będzie panika. BRAWO!!!!

 • andree111111

  Oceniono 11 razy 5

  Tak wygląda katolicka miłość bliźniego: hejt, oszczerstwo, wyzwiska. Tak działa aparat pisowskiego państwa i wszystkie jego przybudówki. Kler również przykłada do tego swoje brudne łapy.

 • abnu

  Oceniono 5 razy 5

  Jedno mi się w tym zamieszaniu podoba. Wielu rodziców wreszcie zauważyło, że ma dzieci i związane z tym faktem obowiązki.

 • piss-ass

  Oceniono 7 razy 5

  A w niedzielę pewnie dołączą klechy i oczywiście skrytykują strajkujących.

 • marcin.rudzinski

  Oceniono 13 razy 5

  Nauczyciele, trzymajcie się! Nie dajcie się zastraszyć. Normalni ludzie Was rozumieją.

 • 1moja

  Oceniono 7 razy 5

  "...Ruszyła machina antynauczycielskiej propagandy ..." ich przenajswietsze zlote cielce z kosciolka + miliardy podatnika, krowy Kaczynskiego +500 nauczyciele -500.
  Dla PiSbolszewikow i ich przewielebnych tlustosci biskupiech jest to na reke im glupsze spoleczenstwo tym latwiej sie nim steruje.
  Przegonilismy naziste, przegonilismy komuniste, przegonimy i kaczyste.

 • siekier35

  Oceniono 7 razy 5

  bydło i trzoda muszą się zrewanżować za obiecany +

 • maciej_aszek

  Oceniono 17 razy 5

  Dla czego PiS tak bardzo dąży do zniszczenia prawdziwej edukacji?

  Po co ciemniakom tacy mądrzy ludzie?
  Po co ciemniakom samodzielne, niepodległe byty, do tego twórcze?
  Po co ciemniakom nauczyciele, którzy oprócz podstawy programowej uczą jeszcze czegoś więcej: myślenia, czucia, odpowiedzialności (za siebie i innych), wrażliwości i wielu wielu innych przymiotów dobrego człowieka?
  Ciemniakom potrzebni są tacy sami jak oni, a nawet bardziej ciemni!
  Ciemniakom potrzebni są bezwolni, nie mający swojego zdania i poglądów.
  Ciemniakom potrzeba ciemniaka, który będzie zadowolony.
  Zadowolony ze swego mało ciekawego życia, na które "dadzą" mu jakieś kwoty z PLUSEM.
  Zadowolony, że ktoś za niego myśli i mówi im co jest dla niego dobre.
  Zadowolony, że sam nic nie musi sobie zorganizować, bo DOSTANIE.
  Stefan Kisielewski miał rację o PRL-u, nazywając go "dyktaturą ciemniaków".
  Czym różni się dziś państwo zarządzane przez PiS od PRL-u?

 • wejsunek47

  Oceniono 6 razy 4

  od czasu jak Pani dyrektor Radziwiłł wyp...... konusów z liceum im Lelewela ( z obawy żeby ich koledzy nie zabili ) nienawiść do nauczycieli jest wpisana w program zbawcy narodu...

 • tempo.rary

  Oceniono 6 razy 4

  Zastanawiam się tylko czy to aby na pewno są to tylko pisowskie szuje, które piszą na forach (w tym tym). Czy do grona przeciwników godnego wynagrodzenia dla wykształconych ludzi pracujących w budżetówce nie należy też masa "madek" i innych roszczeniowych rodziców, przez których moja matka, nauczycielka matematyki kilka razy w tygodniu bierze leki na uspokojonie.
  Poważnie martwię się o jej zdrowie od kiedy Jaśnie Nam Panujący zlikwidował gimnazja. Po wielu latach uczenia w gimnazjum, teraz uczy wyłącznie małe dzieci i choć sama określa te dzieci jako cudowne i kochane, to jak wie, że ma przyjść ich rodzic, musi wziąć coś na uspokojenie "na zaś". Bo jak powie, że dziecko rozwala lekcję (a oczywiście nie może nic zrobić, choćby rzucał w nią kredą), to rodzic rozpocznie prawdziwą kampanię przeciwko niej (dyrekcja, kuratorium). To nie jest przesada. To się naprawdę dzieje co parę dni w jej szkole. Albo bo ocena to 4, a nie 5 (mimo że sprawdzian do wglądu, ale przecież "moje dziecko to geniusz" i "on się uczył"). To wszystko za pensję niższą niż mój ojciec ma emeryturę.
  I mimo że brakuje jej ledwie parę lat do emerytury, to strajkuje. Nie dla siebie, dla przyszłych pokoleń. Dla szkolnictwa w ogóle.

  P.S. Pochodzę z nauczycielskiej rodziny. Chętnie bym uczyła, ale nie za te pieniądze. Jestem programistą i po kilku latach pracy zarabiam kilkukrotnie więcej niż moja matka (jej wykształcenie: dwa kierunki studiów + podyplomówka).

 • salsolo.4

  Oceniono 8 razy 4

  Przecie "naczelnik" zapowiedział 100+ na świnie. Znaczy trolle dostali podwyżkę.

 • kkrispl

  Oceniono 8 razy 4

  Cóż tu dodać, no może tyle, że 500 tys ludzi wykształconych, bo nie wszyscy, postanowiło się upomnieć o swoje i słusznie. Co do tych wszystkich wyliczeń, prosty przykład, sklep Netto i reklama sklepu: "3600zł na start (brutto), dołącz do nas". Pis--dzielce, nie kombinujcie bo takie są realia.
  Co do troli, nikt nie chce czytać, do rzeczy, gazety polskiej i innych szmatławców, co widać tam po ilości komentarzy, więc zlatują się tu. Rozsądny człowiek, po prostu zapozna się z tymi bajkami z mchu i paproci, oceni, pokręci głową z niesmakiem i opuści portal. Więc z kim oni mają dyskutować tam??? Tam jeden drugiego przekonują i utwierdzają w tych bajaniach.
  Zatem, by wylać jad, wypełzają z pod kamieni i suną na portal Gazety, bo tu mogą jątrzyć i ktoś im odpowie.
  W swoich portalach i TvPIS, to z kim mogą podyskutować, no z kim??? No z nikim, bo każdy widzi, że to typowe pis---dzielce

 • andrew1507

  Oceniono 12 razy 4

  czuję przykry zapach od strony pis, czy to już padlina ?

 • lesnojeziorska

  Oceniono 4 razy 4

  Droga pisobolszewio, jak już mówimy o polityzacji: proksa jest oczywiście bezpartyjny, a radnym został z ramienia Partii Krasnoludków.

 • alex2222

  Oceniono 8 razy 4

  Jak od trzech z górą lat nie oglądam ku...zji tak dziś chyba włączę specjalnie żeby zobaczyć jak wyglądają współcześni Goebelsowie i Urbany...

 • oloros11

  Oceniono 12 razy 4

  efekt bedzie przeciwny - rosnie poparcie dla nauczycieli - pis moze stracic wladze
  pis jest swietny w dzieleniu ludzi ale tym razem przelicytowali
  brakuje tylko oburzenia kosciola katolickiego i bedzie komplet bo zwiazki zawodowe Solidarnosc juz weszly bez wazeliny
  korzysc dla POlakow bedzie ogromna - otworza im sie oczy - zobacza ze powaznych pis rzeczy nie rozwiaze - oswiata , zdrowie
  bedzie aktywny tam gdzie moze uzyskac krotki efelt - dla zdobycia wladzy
  i klamia po propstu caly czas klamia - ich twardy suweren to uwielbia po prostu i zionie miloscia chrzescijanska

 • jagopa

  Oceniono 4 razy 4

  W Polsce poziom zarobków i jakość edukacji mają się tak do siebie, jak oryginalna torebka Coach do chińskiej podróbki. Trzeba kształcić wysokiej klasy nauczycieli, zapłacić im bardzo dobre pieniądze z wymagać najwyższych światowych standardów uczenia. To potrzebuje czasu, ale kiedyś trzeba zacząć, bo społeczeństwo mamy coraz bardziej ubogie edukacyjnie i intelektualnie.

 • geomk

  Oceniono 6 razy 4

  Jasiu!
  Kto to jest?
  To jest pani wicepremier, panie majster.
  Tak jest. A do czego jest dana pani wicepremier?
  Dana pani wicepremier jest do niczego, panie majster.
  Tak jest!

 • lokad

  Oceniono 10 razy 4

  Jestem w 100% za strajkiem nauczycieli, ale nie zapomnę hipokryci z Gazeta.pl jak za czasów Platformy, szczególnie od 2012, szczuliście na tę grupę zawodą! Jak wiatr zawieje, nie?

 • ebom

  Oceniono 8 razy 4

  Mają problem, bo strajk wspiera duża część rodziców - w tym tacy, którzy jeszcze niedawno mieli wątpliwości, a dziś sa wkurzeni na Szydło, że na informację o tym, czy ich dzieci w poniedziałek maja pójść do szkoły, musieli czekac wczoraj do wieczora, bo wymyśliła sobie zagranie psychologiczne na poziomie licealisty z negocjacjami o 19 w niedzielę...

 • rygalski

  Oceniono 7 razy 3

  Może warto byłoby rozwiązać pewien problem iw porozumieniu oskarżyć Interię przed sądem polskim o manipulowanie nastrojami społecznymi oraz sianie zamętu w społeczeństwie polskim poprzez udostępnianie swojej platformy trollom opłacanym przez PiS. Wiadomo, że większość negatywnych komentarzy wobec nauczycieli, jest formą zmasowanego ataku na świadomość Polaków, na tym (nielogowanym) forum. PiS palcami tych trolli i botów uprawia klasyczny gwałt przez oczy i uszy. Pikanterii sprawie dodaje fakt, że Interia jest podmiotem niemieckim, który poniekąd może mieć interes w sprzyjaniu wytwarzaniu negatywnych nastrojów wśród Polaków. Uważam, że warto zastanowić się nad całą sprawą, gdyż taka sytuacja ma miejsce nie pierwszy raz.
  Pozdrawiam

 • dyskootantka

  Oceniono 9 razy 3

  PiS jak widać poniżej przekaz dnia oparł na ilości godzin etatów nauczycielskich. Każdy jednak wie, że na zebrania chodzi wieczorami, że nauczyciel prace dzieci sprawdza w domu. Nie wspomnę już zebrań wewnętrznych w szkole, wycieczek, za które delegacji nie dostają. Wakacji też nie mają tyle, co się tu pisze w komentarzach. A mają je w bardzo niedogodnym okresie, bo cen promocyjnych nie dostaną, a wielu miejsc nie odwiedzą w dogodnym pogodowo terminie, jak inni.
  Ja bym jednak chciała, żeby dzieci, które są przyszłością narodu, uczyli ludzie zadowoleni z wyboru zawodu.

 • lesnojeziorska

  Oceniono 5 razy 3

  Pisobolszewii nie trzeba oczywiście przypominać słów Lenina, świetnie je znacie: "Państwo policyjne to takie, gdzie policjant zarabia więcej od nauczyciela".

 • spyderman2

  Oceniono 7 razy 3

  czerwone pisowskie złodzieje
  duda też ma swoje boty

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX