Makabryczne odkrycie w Termach Chochołowskich. W beczce z wodą siarkową znaleziono ciało mężczyzny

Tragedia w Termach Chochołowskich. Jeden z pensjonariuszy znalazł w beczce z wodą siarkową nieprzytomnego mężczyznę. Pomimo szybkiej akcji ratunkowej mężczyzny nie udało się uratować.

W środę około godziny 21:00 jeden z klientów Chochołowskich Term na Podhalu chciał skorzystać z kąpieli w beczce z wodą siarkową na zewnętrznym tarasie kompleksu. Kiedy chciał do niej wejść, zauważył, że znajduje się w niej nieprzytomny mężczyzna. Na miejsce wezwano służby ratunkowe.

Termy Chochołowskie. Nie żyje jeden z klientów największych term na Podhalu

Akcję reanimacyjną rozpoczęli ratownicy wodni z basenu, używając przy tym defibrylatora, następnie kontynuowali ją ratownicy medyczni, ale pomimo ich starań nie udało się przywrócić funkcji życiowych mężczyzny.

Zmarły mężczyzna to 40-letni mieszkaniec województwa mazowieckiego. Przyczyna jego śmierci zostanie ustalona poprzez sekcję zwłok. Wstępnie wykluczono udział osób trzecich - informuje mł. asp. Dorota Garbacz z Komenda Powiatowa Policji w Nowym Targu.

Więcej o:
Komentarze (44)
Makabryczne odkrycie w Termach Chochołowskich. W beczce z wodą siarkową znaleziono ciało mężczyzny
Zaloguj się
 • iarna

  Oceniono 47 razy 39

  Nie znaleziono "ciała" tylko nieprzytomnego mężczyznę. Ciało to gwarantowany nieboszczyk. Niech pan redaktor ruszy swoje ciało i sprawdzi w słowniku.

 • yaspiman

  Oceniono 47 razy 31

  czy znalezienie nieprzytomnego człowieka to "makabryczne odkrycie"?
  weź się trochę zastanów EZ, a najlepiej na stałe włącz funkcje mózgu.

 • siwywaldi

  Oceniono 21 razy 17

  Przecież szczawy siarkowe o dużym stężeniu, mogą zadziałać TAK SAMO jak Viagra.
  Na serce oczywiście :-)) - o czym przed kąpielą, KAŻDY jest lojalnie uprzedzany.
  Gość po prostu miał pecha.... :-( [*]

 • poszum

  Oceniono 18 razy 12

  Sensacyjny tytuł. Było by makabrycznie gdyby ciało było poćwiartowane. Ale przecież tylko zmarł człowiek. A to się zawsze może zdarzyć.

 • ks-t

  Oceniono 11 razy 11

  Nad wodami siarkowymi unosza się opary gazu - trujący siarkowodór i inne, generalnie zmniejszające ilośc tlenu. Plus osłabienie spowodowanie podniesieniem temperatury. w takich warunkach zdrowy człowiek może przebywac 10-15 minut a chory zasłąbnie jeszcze szybciej. Kiedyś wyciągałem (skutecznie) moją żonę z basenu termalnego na Słowacji.

 • wooki74

  Oceniono 7 razy 7

  Zapewne serce. Moja mama, lekarz pogotowia, miała kiedyś wezwanie na Warszawiankę..Koleś, też około 40-ki utonął w brodziku dla dzieci. Tez się nie udało odratować

 • pan.szklanka

  Oceniono 12 razy 6

  Powinni zakazać kąpieli w beczce z wodą siarkową, bo od tego umiera więcej ludzi niż od marihuany, która jest zakazana.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX