Worek z kokainą w kartonie z bananami. Narkotyki znalazł pracownik sklepu na Mazowszu

W kartonie z bananami pracownik sklepu w Kotuniu znalazł worek z kokainą - donosi RMF FM.

W sklepie spożywczym w Kotuniu (woj. mazowieckie, miejscowość niedaleko Siedlec) pracownik natrafił na worek z kokainą. Biały proszek znajdował się w kartonie z bananami z Ekwadoru - informuje RMF FM.

Według dotychczasowych ustaleń policji owoce trafiły do sklepu z jednej z siedleckich hurtowni, która jest zaopatrywana przez firmę z Płochocina. Natomiast banany do Polski miały trafić z Ekwadoru.

Nie tak dawno, bo w listopadzie 2018 roku, kokainę właśnie w kartonach z bananami, znajdowano w sklepach na terenie trzech województw.

Więcej o:
Komentarze (30)
Mazowieckie. Kokaina w kartonie z bananami w Kotuniu. Worek znalazł pracownik sklepu
Zaloguj się
 • 1627cd1410

  Oceniono 16 razy 12

  ojtam! do chipsów też czasem dorzucają gratisy...

 • wiedzminizm

  Oceniono 8 razy 8

  to powinno być w gazeta praca :) tak reklamujecie, że kiedyś chyba wezmę, rzucę to wszystko w cholerę i się zatrudnię na stoisku z bananami...

 • mer-llink

  Oceniono 12 razy 8

  Jedna paczuszka koki na zanętę dla słuzb w bananach.
  A w tym czasie statek z pomarańczami przechodzi cło bez problemu, a wśród pomarańczy - 10 ton koki.

 • bieda_inwestor

  Oceniono 7 razy 7

  To tylko takie tansze zamienniki czipow RFID i calej infrastruktury. Logistyk od bananow w Ekwadorze chce wiedziec gdzie trafiaja jego banany, wiec wklada taka paczuszke (ktora tam jest dosc tania) i potem sprawdza w gazetach, gdzie ja znaleziono. Sam zysk, bo i ile sam czip RFID jest tani, to juz infrastuktura to sledzenia tego - nie, a poza tym musialaby byc to infrasturkura po stronie odbiorcow.
  I tak wie, ze banany zjedzono w Kotuniu, kolo Siedlec i ze je sprowadzila firma z Plochocina.

 • pomysłowy Dobromir

  Oceniono 5 razy 5

  Dżesika idziem do Lydla kupić banany Ubieraj się wieczorem będziemy wciągać a co??- myślę że nas nie robią w konia 1 kwietnia czyli prima aprilis!!

 • 66tk

  Oceniono 5 razy 5

  Do statku bananów karton koki gratis.

 • luki.wawa

  Oceniono 7 razy 5

  Taki woreczek jest wart kilka ładnych tys PLN.
  Jednocześnie widać że to są odpryski od docelowej dostawy.
  Wg rożnych międzynarodowych organizacji monitorujących temat narkotyków. Od kilku lat Polska stała się jednym z największym rynkiem - konsumentów (dotychczasową byliśmy raczej przerzutowym) w tej części Europy. I jednym z najbardziej rozwojowym w Europie.
  Dlatego śmieszne są te wszystkie akcje policji w których słyszymy że złapali gang który miał kilkadziesiąt działek narkotyków. A tu mamy kilkaset działek narkotyków w dyskoncie w bananach. Dziurawa ta nasza granica i kulawe służby.

 • radio_wolna_europa_online

  Oceniono 8 razy 4

  pracownik sklepu znalazł, to znaczy że odpowiedzialne za to służby nie znalazły. Profesjonalizm służb ministra B. powala na kolana....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX