Tragiczny wypadek w Warszawie. Trzech młodych mężczyzn jechało autem. Wszyscy zginęli

W Warszawie doszło do tragicznego wypadku. Nad ranem u zbiegu alei Wilanowskiej i ulicy Puławskiej audi, z nieznanych na razie przyczyn, wjechało w słup. Samochodem podróżowali trzej mężczyźni, wszyscy zginęli.

Do śmiertelnego wypadku w Warszawie doszło w sobotę nad ranem. - Do zdarzenia u zbiegu al. Wilanowskiej i ul. Puławskiej doszło o godz. 3.30. Samochód z nieznanych przyczyn zjechał z pasa ruchu i uderzył w przydrożny słup - opisuje w rozmowie z Gazeta.pl aspirant sztabowy Tomasz Oleszczuk ze stołecznej policji. 

Samochodem marki Audi jechało trzech młodych mężczyzn, żaden nie przeżył. Jak informuje policja, na miejscu pracują służby, przyjechał prokurator. - Zostało wszczęte śledztwo, będziemy wyjaśniać okoliczności tej tragedii - mówi nam asp. szt. Oleszczuk.

Wypadek w Warszawie - utrudnienia w ruchu

Jak widać na poniższym nagraniu TVP3 Warszawa, audi po wypadku jest praktycznie w kawałkach.  Reporterzy TVP3 uściślają, że samochód przed wypadkiem poruszał się w stronę centrum, prawdopodobnie jechał za szybko. "Ofiary to mieszkańcy powiatu piaseczyńskiego" - ustaliła TVP.

Puławska przy al. Wilanowskiej jest zamknięta, objazd poprowadzono Rolną i Wałbrzyską - podała telewizja. Z kolei warszawski ZTM informował o utrudnieniach w kursowaniu linii 4, 10, 35, 165, 218. Tramwaje jechały do pętli Metro Wilanowska, zaś autobusy objazdem: al. Wilanowska - Modzelewskiego - al. Lotników - Puławska. Utrudnienia po wypadku zakończyły się po godzinie 8.00.

Więcej o:
Komentarze (410)
Tragiczny wypadek w Warszawie. Samochód wjechał w słup. Nie żyją trzy osoby
Zaloguj się
 • mcguirre

  Oceniono 87 razy 81

  Dlaczego piszecie „z nieznanych przyczyn”. Przeciez po tym co zostało z samochodu przyczyny są jasne. Przy 50 km/h pewnie do takiego wypadku by nie doszło. Reasumując, brawura, głupota i być może procenty we krwi.

 • hilux_ie

  Oceniono 83 razy 79

  Jechało? Nie, oni zaperdalali, pewnie z odpowiednia naklejka, informujava ze lubia to robic.
  Szkoda mlodzianow ale przynajmniej nie zabrali nikogo ze soba....

 • ws21

  Oceniono 81 razy 71

  Te nieznane przyczyny są oczywiste. Słup zaatakował spokojnie jadący samochód. Ale ja się specjalnie nie martwię. Znowu na drogach będzie odrobina bezpieczniej. I tak krok po kroku osiągniemy komfort. Po licho kretyn ma spłodzić kolejnych kretynów?

 • michals-3

  Oceniono 51 razy 51

  O 3:30 w nocy z piątku na sobotę to nietrudno się domyślić, że pijana młodzież wracająca z imprezy.

 • radeczek64

  Oceniono 53 razy 51

  Na Audi to to raczej nie wygląda.Bardziej przypomina transformersa.

 • elasp

  Oceniono 52 razy 46

  Przepraszam, dlaczego wypadek samochodowy zwany jest "tragedią"? Jest to może tragedia dla rodzin, ale nie dla wszystkich, którzy czytają wiadomość o wypadku. "Tragedia" to słowo mające ciężar gatunkowy - śmierć setek, tysięcy, milionów może być nazywany "tragedią", ale śmierć trojga, i to (zapewne) na własne życzenie? Jest to wypadek - po prostu, a nie żadna "tragedia".

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX