Pogoda na dziś - poniedziałek 1 kwietnia. Bardzo słoneczny początek kwietnia

Pogoda na dziś - poniedziałek 1 kwietnia. Według prognoz pierwszy dzień kwietnia w całym kraju będzie bardzo słoneczny. Temperatura będzie jednak niższa, zwłaszcza w porównaniu do ostatniego weekendu.

Pierwszy dzień kwietnia przywita nas małym zachmurzeniem i dużą dawką słońca. Temperatura będzie jednak niższa, termometry pokażą maksymalnie od 6 do 11 stopni.

Temperatura. Najwyższa temperatura prognozowana jest dla południa kraju

Najwyższa temperatura prognozowana jest dla Wrocławia, gdzie w ciągu dnia będzie 11 stopni. Jeden stopień mniej pokażą termometry w województwach lubuskim, opolskim, śląskim, małopolskim, świętokrzyskim i podkarpackim. Najniższa maksymalna temperatura prognozowana jest dla północno-wschodniej Polski: w Suwałkach oraz w Olsztynie i Białymstoku będzie kolejno 6 i 7 stopni. W pozostałych regionach od 8 do 9 stopni. Temperatura w nocy może spaść poniżej 0 stopni na wschodzie Polski.

Pogoda na dziś - 1 kwietniaPogoda na dziś - 1 kwietnia gazeta.pl

Opady. Początek kwietnia z bardzo słoneczną pogodą

Na poniedziałek synoptycy zapowiadają zachmurzenie słabe, jedynie więcej chmur może pojaiwć się w województwach śląskim, małopolskim, świętokrzyskim i podkarpackim. Nie powinno to jednak wpłynąć na to, że pierwszy kwietnia będzie bardzo słonecznym dniem. Meteorolodzy nie zapowiadają też żadnych opadów. Wiatr w większości regionów będzie słaby, umiarkowany jedynie na południu kraju.

Chcesz wiedzieć więcej? Czytaj: pogoda.gazeta.pl

Więcej o:
Komentarze (2)
Pogoda na dziś - poniedziałek 1 kwietnia. Bardzo słoneczny początek kwietnia
Zaloguj się
  • pomysłowy Dobromir

    Oceniono 2 razy 2

    Waga prima aprilis a propos pogody przecież wszyscy wiedzą że dzisiaj będzie gołoledź minus 30 i przewidywane opady śniegu do około 15 cm

  • aktyntasza

    Oceniono 3 razy -1

    Godzina sobota 20:30 pojechałem wyłączyć światła. Zaoszczędziłem 2 kW i zaoszczędziliśmy 50 groszy a na dojazd wydałem 8 złotych. (fikcyjne oszczędności świata) podobnie jest ze zmianą czasu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX