Podkarpacie. Zakrwawiona 13-latka ledwo doczołgała się do domu. Została uderzona kamieniem

Podkarpacie. 13-latka z Cieszanowa trafiła do szpitala z obrażeniami głowy i twarzy. Jej rodzina twierdzi, że dziewczynę zaatakował 14-letni kolega. Miał uderzyć ją kamieniem.

Jak informuje portal nowiny24.pl, dziewczyna została pobita niedługo po tym jak wyszła ze swoim o rok starszym znajomym z salonu gier w Cieszanowie. Z relacji rodziny pobitej 13-latki wynika, że została ona pobita niedaleko swojego domu.

Podkarpacie. Zaatakowana kamieniem dziewczyna ledwo doczołgała się do domu

Rodzina dziewczyny twierdzi, że została uderzona kamieniem przez jej 14-letniego kolegę ze szkoły. 13-latka miała stracić przytomność, a kiedy się ocknęła, doszła na czworakach do swojego domu. Jak podaje fakt.pl, drzwi otworzył jej brat. Zakrwawiona dziewczyna zdołała powiedzieć tylko kilka słów. Natychmiast została przewieziona do szpitala w Lubaczowie.

Lekarze stwierdzili, że pobita dziewczyna miała pękniętą czaszkę, złamany nos i szczękę oraz rozliczne stłuczenia. Nastolatka przeszła wielogodzinną operację. Jej stan jest na tyle poważny, że lekarze nie wyrazili zgody na jej przesłuchanie.

Policja dotarła do oskarżanego o pobicie 14-latka. Chłopak nie przyznaje się do winy. Funkcjonariusze przekazali materiały dowodowe do wydziału rodzinnego i nieletnich Sądu Rejonowego w Lubaczowie.

Więcej o:
Komentarze (198)
Podkarpacie. Zakrwawiona 13-latka ledwo doczołgała się do domu. Została uderzona kamieniem
Zaloguj się
 • nick221

  Oceniono 137 razy 115

  Chłopiec od dzieciństwa okazuje tradycyjne, konserwatywne postawy - przemoc fizyczną i krzywoprzysięstwo. Region wolny od GENDER!

 • zdybka1

  Oceniono 115 razy 85

  Z tego synka to juz nic nie bedzie. Wyrosnie z niego kolejny narodowec.

 • maciek76

  Oceniono 85 razy 79

  Co za dzicz. A co walnę sobie kolezankę kamieniem w głowę - brawo ja! Nastolatkowie chyba już zdaja sobie sprawę czym to grozi, więc powinni być sądzeni i skazani jak dorośli!

 • niktwazny126

  Oceniono 65 razy 53

  Trzynastolatka, salon gier, bestialskie pobicie przez czternastolatka (ponoć)- - to uczniowie polskich szkół, ci sami, dla których nauczyciele mają się poświęcać, bo oni będą egzaminy ważne zdawać. Nie, to nie jest pojedynczy, niechlubny przypadek.

 • siwywaldi

  Oceniono 67 razy 49

  A sprawca to Polak, katolik, czy muzułmanin?
  Bo o ile mi wiadomo, kamienowanie kobiet, jest raczej domeną prawa koranicznego :-))

 • metaxo

  Oceniono 54 razy 46

  Podkarpacie - chrześcijański korzeń Europy. Jak widać podgniły.

 • siwywaldi

  Oceniono 50 razy 46

  Prawdziwy problem tego rodzaju, to wybuchnie w niektórych regionach Polski za jakieś 10-11 lat, gdy zacznie dorastać pokolenie dzieci zrobionych po pijaku, w ramach oddolnej akcji: "przepijajmy 500plus" :-))

 • kazek100

  Oceniono 51 razy 45

  Ale ważne, że bohaterscy radni na Podkarpaciu nie powołali żadnych instytucji do przeciwdziałania przemocy. Nawet bardzo dzielna pani Szydło 27:1 chwaliła ich za odwagę.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX