Bielsko-Biała: 2-letni chłopiec poparzony kwasem na placu zabaw. Na zjeżdżalni żrąca substancja

W Bierach pod Bielskiem-Białą doszło do nietypowego incydentu na placu zabaw. 2-letni chłopiec nabawił się poważnego oparzenia, zjeżdżając na ślizgawce. Policja już zajęła się sprawą.

We wsi Biery pod Bielskiem-Białą jest tylko jeden plac zabaw. Zdaje się, że ktoś postanowił zrobić okrutny żart lub chciał zrobić komuś krzywdę, bo na wszystkich znajdujący się tam urządzeniach policja odkryła substancję nieznanego pochodzenia. 

Biery. Dwuletni chłopiec poparzony po wizycie na placu zabaw

Mieszkanka Bier wraz ze swoim 2-letnim synkiem udała się w sobotę na plac zabaw. Chłopiec bawił się na zjeżdżalni, a po pewnym czasie zaczął się uskarżać na ból ud i pośladków. Po wizycie u lekarza okazało się, że ciało chłopca jest poparzone żrącą substancją. Oparzenia oceniono na pierwszy i drugi stopień. Gdyby nie to, że dziecko miało na sobie grube ubranie, uszczerbek na zdrowiu byłby znacznie większy. 

Sprawą natychmiast zajęła się policja. Zbadano zjeżdżalnię i odkryto na niej ślady płynnej substancji. Elwira Jurasz, rzeczniczka policji w Bielsku-Białej mówi w rozmowie z tvn24.pl, że to substancja pochodzenia kwasowego. Co więcej, znaleziono ją też na innych miejscach na placu zabaw - na huśtawkach, bujakach czy urządzeniach z plenerowej siłowni. Plac został zamknięty do odwołania. 

Policja poszukuje teraz sprawców, którzy rozlali groźną substancję na placu zabaw w Bierach. W Bielsku-Białej toczy się śledztwo w sprawie narażenia dwuletniego dziecka na utratę zdrowia. Funkcjonariusze liczą na to, że znajdą się świadkowie. 

Więcej o:
Komentarze (55)
Bielsko-Biała: 2-letni chłopiec poparzony kwasem na placu zabaw. Na zjeżdżalni żrąca substancja
Zaloguj się
 • krynolinka

  Oceniono 48 razy 26

  Prawdopodobnie jakiś nawiedzony zwolennik bezwzględnej ciszy. Złapać i wypatroszyć!

 • xsawer

  Oceniono 35 razy 23

  Bo takie bujawki panie to wymysł lewaków.
  Kiedyś dzieciaki za stodołą w na kupie gnoju się bawiły i komu to przeszkadzało?

 • thea19

  Oceniono 20 razy 20

  jakim trzeba być bezdusznym sqrwysynem, by dzieciom takie coś zrobić? a by go powykręcało w cholerę.

 • obywatel_trojmiasta

  Oceniono 27 razy 17

  Prosta sprawa. To ten osobnik, któwy zawsze z balkonu drze się na dzieciaki, że mu przeszkadzają, a w zimie odpala swojego TDI i go kwadrans na włączonym silniku odśnieża.

 • forumologin

  Oceniono 13 razy 13

  ale to trzeba byc zwyrolem zeby cos takiego zrobic

 • ami_lii

  Oceniono 22 razy 10

  Kurcze, ja też nie przepadam za dziećmi (zwłaszcza tymi hałasującymi pod oknem) ale bez przesady, w życiu by mi nie przyszło do głowy coś takiego.

 • shtalman

  Oceniono 9 razy 7

  Widziano kręcocego się w pobliżu małego szczerbatego gnoma z Żoliborza plującego żrącym jadem nienawiści

 • kukimonster-online

  Oceniono 22 razy 6

  Sprawdziłem w street view, jedyny plac zabaw jest na przeciwko parafii.... Chyba mamy winowajcę. Wielebnemu przeszkadzał hałas zapewne...

  google.pl/maps/@49.7949393,18.9055803,3a,75y,343.2h,84.8t/data=!3m6!1e1!3m4!1s5icz2as3Z39qu4hYpmC4zA!2e0!7i13312!8i6656

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX