Od sześciu lat szukano go za oszustwa. Policja znalazła go w specjalnej skrzyni ukrytej w ścianie

38-latek poszukiwany za oszustwa przez sześć lat ukrywał się przed policją. W końcu udało się go ująć w jednym z domów w powiecie wejherowskim. Mężczyzna ukrywał się w skrzyni, którą wbudowano w ścianę.

Policjanci z Pomorza od kilku miesięcy wyjaśniali sprawę oszustw w internecie. Przestępcy zakładali fikcyjne sklepy, by po otrzymaniu wpłat od klientów, nie wysyłać towaru, a sam sklep zamykać. Razem pokrzywdzonych jest kilkaset osób.

Rozpracowując grupę, policjanci dotarli do jednej z osób, która brała udział w procederze. Chodziło o 38-letniego mężczyznę, który od sześciu lat ukrywał się przed organami ścigania.

 

Po namierzeniu, że przebywa on w jednym z domów w powiecie wejherowskim, przeszukano budynek. Tam zabezpieczono dowody na wspomniane wcześniej przestępstwa w sieci (komputery, karty, telefony), ale też broń.

Na tym jednak przeszukanie się nie skończyło. Policjanci na strychu domu odkryli specjalnie przygotowane pomieszczenie. W skrzyni na rolkach, która schowana była w ścianie, natrafili... na poszukiwanego 38-latka. Mężczyznę od razu zatrzymano.

38-latek od razu trafił do aresztu, zwłaszcza że wcześniej był poszukiwany listami gończymi, by odbyć karę sześciu lat pozbawienia wolności. Jak podkreśla policja, sprawa jest rozwojowa i nie wyklucza kolejnych zatrzymań.

Więcej o:
Komentarze (45)
Pomorze. Od 6 lat był poszukiwany za oszustwa. Policja znalazła go ukrytego w skrzyni w ścianie
Zaloguj się
 • metaxo

  Oceniono 86 razy 58

  Mam nadzieje że podobny będzie koniec Kaczyńskiego. Znajdą go ukrytego w kartonie po kociej karmie i wsadzą do aresztu.

 • nieotake

  Oceniono 40 razy 34

  A tymczasem ze szklaneczką przedniej single malt w zrelaksowanej dłoni z czarownego tarasu na trzeciej kondygnacji ogromnej hacjendy nad brzegiem ruczaju na swoje wycacane pole golfowe chwacko spogląda Wacóś Berczyński i puszcza perskie do Falenty i księdza Sawicza.

 • spyderman2

  Oceniono 31 razy 21

  a oligarcha kałczyński kiedy idzie za kraty??

 • maks1956

  Oceniono 19 razy 17

  a skazanego Falenty nie chcą szukać kulsony ?

 • strach_sie_bac

  Oceniono 35 razy 17

  Pewnie kolega po fachu sypnął, bo kulsony same to moga jedynie pilnować pomników pisowskich i same mogą poprosic media o nagłośnienie wizerunku poszukiwanego.

 • kato-rznik

  Oceniono 22 razy 14

  "Mężczyznę od razu zatrzymano". Pomocna informacja. Bez tego pomyślałbym, że "nie od razu".

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX